www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koja je vasa cena?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
bane42
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 59

Datum registracije: 17 Okt 2005
Poruke: 474
Mesto: Gde nebo ljubi zemlju...

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene je gratis, orgazam za orgazam je ipak najbolja(dobra) Embarassed cena.


_________________
Bit će bolje jednog dana...
ako bog da...
Što me ne ubije to me ojača....
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Koja je vaša cena za koju bi pristali da sa
nekim nepoznatim imate sex?



Moja cena ne postoji. Pa makar ne mala ništa da jedem, makar živela na ulici, bez kuće, mojih automobila, puno para... ali kroz sve bih prolazila samo sa mojim mužem. Da, bez svega bih mogla, ali imam moral i obraz, volim i srcem i telom pripadam samo mom mužu. Nikada ne bih spala toliko nisko da prodajem telo. Ne postoji cena.
 
rL-Valter
panonski mornar
panonski mornar





Datum registracije: 24 Feb 2008
Poruke: 7659
Mesto: Senta sity

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvek ja placcam, uf kako bi bilo lepo da meni placcaju za ...... (1e) Mr. Green

_________________
Prodala si veru, crni biseru... u to ime castim sve od reda... pricace o meni ljudi da sam lik i kad' gubim... GUBIM KAO POBEDNIK..
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeftiniji sam od 1 kune, 1 dolara ili 1 eura ali sam istovremeno i skuplji od leta na Mars Mr. Green

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Pipx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Avg 2008
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se ne prodajem, al ako bi se nasla nega zgodna mama (milf) onda bi i razmislio Very Happy
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 19, 2010 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja cena je neznost i postovanje pa kad mi to neko ponudi dajem se Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 20, 2010 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedna slika...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
minister
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2009
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 14, 2010 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi/sve koji ste rekli da nema tih para, nema te cene... lazete. Milion eura... dva, tri miliona... da li ste svesni da ako vam je plata 1000 evra mesecno, da cete za neki radni vek od 50 godina, zaraditi samo 600000 evra? Mozete da me banujete ako hocete, ali ja ne mogu da izdrzim da vam ne kazem koliki ste licemeri i koliko lazete. Samo da vidite milion evra sve/svi bi samo poskidali gace... steta sto nemam te pare, da vas gledam kako gutate svoje licemerne lazi.
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 08, 2010 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

minister je napisao/la sledeće:
Samo da vidite milion evra sve/svi bi samo poskidali gace...


istina. ja prva Rolling Eyes
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 20, 2010 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Svi/sve koji ste rekli da nema tih para, nema te cene... lazete. Milion eura... dva, tri miliona... da li ste svesni da ako vam je plata 1000 evra mesecno, da cete za neki radni vek od 50 godina, zaraditi samo 600000 evra? Mozete da me banujete ako hocete, ali ja ne mogu da izdrzim da vam ne kazem koliki ste licemeri i koliko lazete. Samo da vidite milion evra sve/svi bi samo poskidali gace... steta sto nemam te pare, da vas gledam kako gutate svoje licemerne lazi.



Shocked sta ce meni tolike pare...sta bi ja radio s njima... Rolling Eyes
sem toga sa nekim osobama ne bih spavao za sve pare ovog sveta... Wink
a s nekim bih dzaba... Wink
nije poenta kolicina novca ili bilo cega... Shocked
nego ko ga nudi... Wink
ja sa sekom aleksic ili cecom ne bih imao seks...
ni pod pretnjom oruzjem...tj...da me upucaju ako necu...da spavam s njih dve...
ja bih odma njima rek'o... pucaj...
ili daj to ' vamo... ja cu sam sebe upucati... Wink
ali eto...sa severinom bih dzaba spav'o... Wink
iz jednog prostog razloga...seka i ceca se meni ne svidjaju... Confused
al' zato mi se severina mnogo svidja... Wink
i kad god bude ona htjela da spava sa mnom...
ja cu to obaviti dzaba... Wink
nekoliko puta ako bude trebalo...Wink
ili dok ne crknem... Wink svejedno je meni... Razz

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 20, 2010 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

minister je napisao/la sledeće:
Svi/sve koji ste rekli da nema tih para, nema te cene... lazete. Milion eura... dva, tri miliona... da li ste svesni da ako vam je plata 1000 evra mesecno, da cete za neki radni vek od 50 godina, zaraditi samo 600000 evra? Mozete da me banujete ako hocete, ali ja ne mogu da izdrzim da vam ne kazem koliki ste licemeri i koliko lazete. Samo da vidite milion evra sve/svi bi samo poskidali gace... steta sto nemam te pare, da vas gledam kako gutate svoje licemerne lazi.


I posle svega toga što ti reče...ja ću i dalje reći da ja nemam cenu... Kao što nemam taj TVOJ problem da sve gledam kroz novac... To što bi tvoja malenkost za odredjenu sumu novca, "skinula gaće", to ne znači da svi misle kao ti... Samo napred, druže...hvala Bogu, pa smo svi različiti...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 21, 2010 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne lazem kad kazem da nemam cijenu. Zasto? Pa jer ja nisam neki predmet pa da se prodajem. Sto se sexa tice,kod mene je uvijek bilo i uvijek ce biti besplatno.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Koja je vasa cena? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 8 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon