www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Masaža tijela
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 8:19 pm    Naslov poruke: Masaža tijela Na vrh strane Na dno strane

Dakle vec smo došli do zakljucka da je za neka zanimanja muška ruka od neprocjenjive vaznosti Ja bi osobno to rekla za masere! Voljela bi cuti misljenje pripadnica istog spola i čuti sta one misle Dakle sve što je potrebno je predočiti si situaciju dobar maser koji masira uz ugodnu glazbu sve dijelove tijela od noznog prsta pa sve do vrata Dakle bez obzira na duzno poštovanje prema zenama ipak se morate sloziti da je muska ruka od neprocjenjive vaznosti


_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zavisi...ne bih se bas u potpunosti slozila sa tobom. Zato sto sam imala priliku jednom i maser da me masira. Meni je bilo jako neprijatno...neznam zasto. Verovatno sto nisam navikla ili....
Da me je suprug masirao, verovatno bi mi bilo prijatnije. hihihihi

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 6:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pravo da ti kazem.....meni je svejedno......musko ili zensko......kad izadjem raspolozena i opustena posle masaze, nije mi bitno ko je maser, vec da je dobar maser...... Mr. Green......a s obzirom da sam imala i muske i zenske masere-maserke, mogu da kazem da muskarci nisu uvek bolji....... New Spiral.......a mene licno zanima kvalitet, a ne senzualnost masaze...... Wink

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Jelena-hn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Avg 2006
Poruke: 82

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa iskreno ni meni nije bitno... Iz mog iskustva, bolje su me maserke masirale, pogotovo sa tajlanda, nisu ni muskarci losi, ali bolji kvalitet masaze sam dobila od zena... Very Happy
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je najprijatnije kad me moj dečko masira, zato što ima prave pokrete i zna što mi godi.
 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uuu ja jako volim masazuuu,da me barem neko cijeli dan masira=) hhehe
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 11, 2007 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mmm...mada svakako prijaju vešte muške ruke Very Happy , a u kontekstu masaže smatram da je apsolutno nebitna činjenica da li je maser ili, pak, maserka Wink

Masaža samo stopala ili nekog drugog dela tela, da ne pominjem celog tela, je jedna od najdivnijih metoda za opuštanje 8)

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
tihanaos6
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Nov 2005
Poruke: 336
Mesto: Osijek-Hrvatska

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne treba imati predrasude,ja masiram i svi kažu da imam uravnotežen pritisak Very Happy

_________________
~~~Dođi i ostani uz mene,~~~
~~~neka se sklope naše sjene~~~
 
Tina69
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 13 Maj 2007
Poruke: 24
Mesto: tu i tamo, vise svuda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 13, 2007 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam masazu, po celi dan bi se masirala! To me jako opusta...

_________________
Ni na nebu ni na zemlji!
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 17, 2007 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim kad me neko izmasira jer me to dosta opusti,a pogotovo kad to radi moj decko jer zna sta mi prija

_________________
 
sandrica83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 99

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obožavam masaže,moj mužić je fizijatar,sta da vam drugo kazem nego da uzivam
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Masaža tijela Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon