www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Need For Speed - Carbon
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sam serijal NFS nije zamisljen da bude realan, ipak je dobra atmosfera i zabava ono sto on pruza. Jos nisam probao Carbon, ali definitvno cu cim nadjem malo vremena. Mislim da je Most Wanted bio ekstra, steta sto nema trka po danu u Carbonu.

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma NFS serijal je krenuo u dobrom pravcu al je u medjuvremenu propao,.....otisao je u totalno krivi smer,.........

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je svaki NFS ok sem underground 2,on me je smorio vise od svih
 
zigiman47
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 90

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma jos od underground-keca je poceo bit los serijal on je po meni zadnja dobra igra iz serijala,,zadnji nisam ni igrao ali ug2 i most wanted su me nekako razocarali
 
stojke_86
EGO!'s superhero
EGO!'s superhero



Godine: 38

Datum registracije: 27 Nov 2006
Poruke: 2334
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije losa igra, ali je previse laka, ako ne racunas bossove...
Mene je NFS poceo da smara od kad su uveli drift, mislim da je to bilo u undergroundu. Srecom, u Carbonu mozes samo da ga preskocis...
 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam amd athlon 3200+,1Gb rama ati radeon x1300 256ddr,nije mi jasno zašo mi štopa

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj da podesis detalje na manje
i pokusaj da instaliras najnovije drivere za graficku
Mozda je zbog toga nisam siguran
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam radeon 9600, sempron 2800+ i uopste mi ne secka... probaj da smanjis rezoluciju malo...
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zloky je napisao/la sledeće:
Imam amd athlon 3200+,1Gb rama ati radeon x1300 256ddr,nije mi jasno zašo mi štopa

Prosto je nemoguce da ti igra ne radi kako treba na ovoj konfiguraciji!Verovatno je problem do driver-a za graficku karticu ili, u krajnjem slucaju, do sistema.

_________________
Master
 
lj_misa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 26
Mesto: Nukunukuapua

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 3:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj da skines neki update igre za tvoju graficku ... ne smanjuj rezoluciju ! treba da ti klizi ( i naravno malo clockuj grafulju ! )
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo ti nadji najnoviju verziju drivera za graficku i trebalo bi da ide ko podmazano

Pa u mene je frend igrao na P4 1.7Ghz, 512 RAM i 128 grafika

A kod tebe nece na takvoj -driveri 100%
 
grgam
LooDjak
LooDjak





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 1591
Mesto: tu u blizini

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

igra mi je veliko razocaranje. od svih nfsova ovaj mi je najlosiji. prekratka, ne realna i previse lagana. e da i meni a ati radeon 9600 pro 128 mb normalno radi a sve mi je na high
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> Need For Speed - Carbon Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 7 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon