www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

PC ili PS3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
miloos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Okt 2008
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 7:21 pm    Naslov poruke: PC ili PS3 Na vrh strane Na dno strane

Sta odabrati pre ako ste za igranje igara?

 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PC uvijek ispred svake konzole Wink
 
miloos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Okt 2008
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
PC uvijek ispred svake konzole

Naravno,nema boljeg od PC-a...
Ali me cisto zanimaju i tudja misljenja Mr. Green
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 30, 2008 7:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pRoLaZu je napisao/la sledeće:
PC uvijek ispred svake konzole Wink


ako je samo u pitanju igranje igara.. onda SVAKAKO BOLJE izabrati konzolu.. tj. u ovom slucaju PS3! Konzole su za igre a PC zna se zasto je.. Wink

_________________

--_make love not war_--
 
DAY---WALKER
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 05 Avg 2007
Poruke: 20
Mesto: orasje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 01, 2008 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni je bolje izabrat pc ako je rec vec o igrama jer za te pare koliko kosta ps3 mozes uradit konfiguraciju da boli koliko je dobra a igre za pc je svaka najmanje po 50 jevreja
Tako da ja dajem glas pc
Very Happy
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 01, 2008 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shta znam ... nisam neki ljubitelj konzola al su se ove nove pokazale daleko bolje za igrice nego PC .... sem ako nisu u pitanju strategije - onda komp vodi Smile

Zato uzmite PC sa dzojsticima i uzivajte Wink
 
VladimirVP
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Dec 2008
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 14, 2008 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Paa... imam PS3 a i PC naravno... Na PC'u ne igram nista...

Uglavnom igram PS3, jer Grafika je bolja... A i onlajn igranje preko PS3, je odlicna stvar!

Pozzz Smile

_________________
 
-=SkoRpiOn=-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Okt 2008
Poruke: 75
Mesto: ~ D ~

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 18, 2008 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi se za PC odlucio, ipak tu mozes vise da radis nego sa PS3,
sa PS3 samo mozes da se igras i da gledas BlueRay, a kod PC mozes sve zivo da napravis.

_________________
Ako hoces da promenis svet, pocni od sebe! ~ Confucius ~
 
War Machine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jan 2009
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 09, 2009 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PS3, naravno, ali tek kada bude piraterije.
 
jujui
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 03 Jul 2006
Poruke: 5
Mesto: Basel

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 06, 2009 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma treba investirat iljadu eura u novi komp, i miran si:D

nakon godine dana, eventualno jos 150 eura za novu graf karticu....

konzolu kakvu kupis, kupis, a pak a kompu se uvijek moze hiljadu i jedna stvar nadogradit!
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 14, 2009 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ccc.. kakva mrtva razmisljanja Mr. Green
co'ek pita sto da uzme za igranje a ne "sto moze vise da radi nego na PS3"
ako je za igranje onda KONZOLA naravno, a zna se zasto je PC, a to sto ga neki cenzurisano koriste samo za igranje to je njihova stvar.. pozz


edit by skorpijica: vredjanje clanova nije dozvoljeno, sledeci put za ovakve "epitete" ide upozorenje Wink

_________________

--_make love not war_--
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 13, 2009 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konzole su, ipak, bolje optimizovane za igranje. Recimo, da poterate Tomb Raider Underworld sa svim ukljucenim dodatnim efektima na PC-ju bice vam potrebna izuzetno jaka masina, dok je na konzolama ovo tek prosecna igra, sto se iskoriscenja potencijala konzole tice.
Ukoliko se odlucite za PS3 dobicete "nestvarno" realisticnu i dobru grafiku, ali da biste u potpunosti uzivali u njoj, moracete sem 500 evra za konzolu, jedan kontroler i dve igre po izboru proizvodjaca, da ulozite i u mocan TV, na kojem cete moci da ozivite tu neverovatnu grafiku. To je jos dodatnoh 300 i vise evra jer morate nabaviti makr HD ready ekran. Tu su jos dodatna ulaganja za zvucnike, dodatnu opremu, poput kamera i drugih gejmerskih dodataka (samo drugi kontroler za PS3 kosta preko 50 evra)... Za razliku od Wii-ja i XBox-a 360 PS3 se za sada ne moze igrati sa piratima. Problem u veeelikom broju zemalja Smile

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> PC ili PS3 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon