www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Walt Disney
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 20, 2006 8:49 pm    Naslov poruke: Walt Disney Na vrh strane Na dno strane

Ja obozavam crtane wald diznija Very Happy i dan danas neki put volim da pogledam par nekih,podseca me na detinjstvo...ja obozavam lepotica i zver,pepeljuga,ta 2 mi favorita i ako ima jos raznih dobrih...koji ste vi gledali do sada i koje vam se svida???dal i sad neki put volite da gledate takav crtani???

 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 5:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek kad su na TV. Ne znam samo kada se emituju kod nas.
Ovi današnji crtaći su mnogo klišeirani: konflikti se samo sastoje od makljaže sa neprijateljem. Znaš da će u svakoj epizodi da se bar jednom potuku. Dobro da ne prska krv.
Miki, Paja i Šilja su bili i ostali najbolji. Kod njih je zaplet što npr. Paji ništa ne ide od ruku. Dakle, nema negativaca u vecini epizoda.

Paju Patka više vole stariji jer je dosta "čovekolik": lenj je, smotan, često nema sreće i često je nezaposlen...

Ovi crtani filmovi su bili zabranjeni tokom II sv. rata zbog nezgodne sadržine.
1. "Ducktators" – Na jednoj farmi se iz crnog jajeta rodilo pile koje je uz pomoć gusana i japanskog patka krenulo u osvajanje sveta.
http://youtube.com/watch?v=ynaS4B094ko
(Warner – 1942)
2. "Der Führer's face" – Pajina noćna mora u kojoj živi u nacističkoj Nemačkoj.
http://youtube.com/watch?v=x68WFyG0av4
(Disney - 1943
3. "Commando duck" – Komandos Paja ima misiju da (sam) uništi japanski aerodrom.
http://youtube.com/watch?v=OFUQ7AgvgJU
(Disney – 1944)

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
anicca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja volim i diznijeve kratkometrazne filmove.. rts je ponovo otkupio crtane filmove, tako da ce se dizni opet gledati kod nas na tvu
 
serbiangel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 139

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 5:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja isto obozavam crtanske filmove
uvek su mi se dopale
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mala sirena je super

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam da li su od walt disney, ali obozavam the road to el dorado, finding nemo, sleeping beauty, shrek, ice age....ma, crtici su zakon! Very Happy

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
pinkybgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 123
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Diznijevi crtaci su super, obozavam ih. Po meni je najbolji Kralj lavova!
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepotica i zver!!! Very Happy
Definitivno njabolji!

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stari disney crtani su bili zakon. lion king, aladdin etc. to su pravi crtaci za decu...a mozda i pokojeg odraslog.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
Ok_cura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 27 Avg 2006
Poruke: 193
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam disney-eve crtace. omiljeni mi je hercules Smile

_________________
U_sVaKoM_SlUcAjU_Ok_CuRa
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja i dan danas gledamm crtace i cak sta vise juce sam skino mazu i lunju s neta.A skoro sam gledao i Lion King.Mislim da su dugometrazni Walt Disney-evi crtacci stvarno neprevazidjeni pogotovo oni stariji....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crtaci su super i dan danas ih gledam,jedan od najboljih crtanih je Lion king.

Da li neko zna da li crtaci mogu da se skidaju negde na netu?

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Walt Disney Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon