www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada ste poslednji put bili u bioskopu?
Strana 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
gric202
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 6:10 am    Naslov poruke: Kada ste poslednji put bili u bioskopu? Na vrh strane Na dno strane

Kada te poslednji put bili u bioskopu i sta ste gledali?

 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 8:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre tri nedelje - Andjele 2 Smile
 
Lilith
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 354

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre godinu dana - gledala Mean girls Embarassed (sta cu, bila mi seka od 19 godina u gostima)
 
Ktantonet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 285
Mesto: Israel/Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Subotu uvece gledala sam Francuski film Natali.
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

davno...ne znam jel zadnji titanic ili amargedon......ne volim kino uopce!

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
gric202
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar vas nista ne privlaci da idete cesce u bioskop.
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni tamo je skroz neugodno...ne mog se mamjestit nikako....

lijepse mi je kad se s dragim kuci zavalim upalim dvd...mogu kako hocu,pa i stavit pauzu ako treba 8)

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu


Poslednja prepravka: zilika datum Uto Mar 15, 2005 4:40 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
gric202
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hoces reci da je piraterija cudo? Shocked
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne pricam o kvaliteti snimka vec udobnosti mjesta gdje gledam film i zato ne volim kino jer mi je uvjek neudobno.
ko kaze da ja uzimam pirate uopce?

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Shomile
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pre nekih mesec dana i gledao sam Mi nismo andjeli 2. film je nista posebno ali zanimljivo je samo dok gledas posle filma se pitas sta si radio 1.5 h ...
 
gric202
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 5:13 pm    Naslov poruke: RE: Na vrh strane Na dno strane

[quote="zilika"]ne pricam o kvaliteti snimka vec udobnosti mjesta gdje gledam film i zato ne volim kino jer mi je uvjek neudobno.
ko kaze da ja uzimam pirate uopce?[/quote]

Ako ne uzimas pirate i ne ides u bioskop, ti onda mnogo tu zaostajes, naravno sto se tice filma. Tebi to mozda ne smeta, ali...
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u pravu si...al mi uopce ne smeta...to mi je u sustini gubljenje vremena

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Kada ste poslednji put bili u bioskopu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  sledeća
Strana 1 od 30

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon