www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Radovan III
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 12:25 am    Naslov poruke: Radovan III Na vrh strane Na dno strane

Kako mozete da zaboravljate nase filmove. Pa ovo je genijalna stvar. Ko je gledao? Kakvi su utisci.
Ja ga znam napamet.


 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 4:17 am    Naslov poruke: Re: Radovan III Na vrh strane Na dno strane

Vec nekoliko godina hvatam zalet da malo-po-malo prekucam celu predstavu, ali ne ide.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 12:56 pm    Naslov poruke: dd Na vrh strane Na dno strane

Pa tesko je prekucati je celu. Mnogo teksta ima, a i los je snimak i zvuk, pa se neki delovi tesko razumeju. Ali pokusaj, to je pozitivno. Ako ti nesto zatreba, javi, pomocicu ti.
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je jedna od genijalnijih predstava koje sam gledao. Doduse zao mi je sto nisam imao prilike nikad da je odgledam uzivo. Radmilovic je legenda, pokusavali su sada da ozive tu prestavu sa drugim glumcima ali izgleda da im bas i nije islo Rolling Eyes
Naravno i ja zam vecinu predstave napamet!
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je glumac, po mom misljenju. On je covek koji moze da se uzivi u svakog lika kog glumi. Pokazao je da to ume u Radovanu. Meni je, takodje, zao sto nikad nisam imao priliku da odgledam predstavu. Ovaj novi Redovan, sa Branislavom Brstinom u glavnoj ulozi, moze da bude dobar kao predstava, ali ne moze nikad da bude bolji od Zoranovog Radovana.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fenomenalno djelo!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 4:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

d-moll je napisao/la sledeće:
To je glumac, po mom misljenju. On je covek koji moze da se uzivi u svakog lika kog glumi. [cut]


Zao mi je sto nisam gledao celu predstavu "Kralj Ibi". Keva mi kaze da je smesna kao i "Radovan III".
Inace, kod "Radovana III" je najveci fazon sto je predstava trebalo da traje upola krace, ali je Zoran dodavao svoj tekst. Secate se kada je grdio Miru sa "... nemoj sad da te sutnem pa da odletis u Novi Sad, u Srpsko Narodno pozoriste!". Ili onog "Gledaju gore oni iz uprave. Je*ace mi sve po spisku sutra" [naravno, mislio je na upravu pozorista].

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

RADOVAN 3 je po meni najbolje pozoriste domace sto sam gledala i ako vec postoji godinama,ja sam ga nagledala jer imam kasetu,cak neke delove znam napamet...zoran radmilovic super glumi ulogu,a katica i ona sestra,show zivi...ma nemam reci,super je ...
A deo koji mi se svida je kad su u kafani i konobar kaze sta piju p....na koga je mislio a radovan,na mene ....
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ga znam celog, ali bukvalno celog napamet. Malo mi samo slabije ide onaj deo kad otpocinju rat sa Viloticima. To je kraj.
Najbolji mi je deo kada pitao "Ko je s*ao van rupe?". Taj deo me redovno oraspolozi. Kadas prica kako deka s*re van kuce, kako se hvata za drvo...
Genije je, majke mi.
 
banelazic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 167
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada neprevazidjena predstava!! puna smeha i skečeva, ... mislim šta reći, ko nije pogledao taj se zaj**ao žešće!!

_________________
mislim, dakle postojim
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radovan III je nas Ramzes III Very Happy
 
UKRATKOSS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 367
Mesto: temisvar

romania.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolja stvar svih vremena
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Radovan III Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon