www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Odkljucati zakljucene datoteke, KAKO???
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 1:40 pm    Naslov poruke: Odkljucati zakljucene datoteke, KAKO??? Na vrh strane Na dno strane

zakljucao sam neke dokumente i sacuvam ih na externi hd. posle toga sam formatirao pc i kad sam instalirao sve ponovo, ne mogu vise da otvorim. kako da ih odkljucam?


_________________
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako si ih to zakljucao, objasni malo detaljnije... sta si radio tacno?

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eto to je još jedan razlog da ljudi instaliraju linux na drugoj particiji. ako ti se pojavi neki problem ove vrste na windowsu, iz linuxa možeš da kopiraš te fajlove i tako ih sačuvaš.

ja sam probao na debianu i ubuntuu i oni mogu bez problema da kopiraju neke fajlove sa windoze koji su zaštićeni programima tipa security folder itd.

_________________
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drugo resenje koje moze da mu zavrsi posao jeste da konveruje particiju u FAT32 i tako ce moci da pristupi tim folderima...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad se ima linux na drugoj particiji windows moze imati i ntfs particiju, linux ce je opet moći kopirati, neće moći da 100 posto manipulise sa njom , ali je njemu dovoljno da kopira te fajlove, foldere i tako će sačuvati podatke do kojih mu je stalo.

koliko sam razumeo iz pitanja on već ima dve particije, jednu je formatirao( onu na kojoj mu je OS windoza, a na drugoj ne moze da otvori neke foldere?!
ja sam x puta formatirao C particiju, a na D ostavljao neke podatke i uvek sam posle to što imam na D particiji bez problema otvarao.

_________________
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

napisi kako si ih to zakljucao ili nemos samo da pristupis particiji?

normalno format nema veze s tim diskom, jedino sto moze pravit problem je file system jel fat ili ntfs, desava se da se ne mogu otvoriti nakon formata ili nepravilnog formata, ali konvertovanjem file type sistema mos to sredit, mozes i console-om ili pa partiton managerom nekim, tipa paragon, northonov itd;)!

pozz;)

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo kliknes desnim dugmetom na datoteku, na primer neki .txt pravljen sa notepad. I onda na Eigenschaften/Properties ne znam kako je na srpskom. Pa ti se pojavi sledece:



kliknes i onda se pojavi sledece:



i onda na ok i onda je zakljucano. sad ti mozes lako da odkljucas, ali ako instaliras drugi windows onda nece vise jer ima svoj unikatni kod.

_________________
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pokazao sam kako sam uradio, stvarno niko ne zna kako da resim problem?

_________________
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako zavisi od Win-a a ti si zamenio drugi, onda nema sanse da te dokumente odkljucas.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
zeenmc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 186
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozes da to resis nekom Live Linux distribucijoim
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako si formatirao plocu i stime i OS(win) neverovatno je da ces uspeti da otvoris taj dokumenat, jer u toku "zakljucavanje" tog dokumenta upisete ti Win odgovarajuci kljuc u registry windows-a, ako taj "kljuc" u registry nisi prebacio pre formatiranje na neki CD ili slicno nema sanse da otvoris folder.
Probaj da zakljucas ponovo taj dokumenat ako moze pa probaj onda da ga otvoris.

Dali moze sa Linux itd. neznam.


Poslednja prepravka: TheCrow datum Pet Nov 03, 2006 1:14 am; ukupno izmenjena 1 put
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nista nije nemoguce, samo je pitanje da li je vredno vremena i truda da se to odradi... a verovatno nije...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Odkljucati zakljucene datoteke, KAKO??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon