www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Samsung d900
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
uvek sam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 09, 2007 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tako bi ga posedovao.

 
svrle_89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Nov 2006
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 18, 2009 11:52 pm    Naslov poruke: muka bozja Na vrh strane Na dno strane

Ja sam zamenio masku ( kupio original nije divca ) stara se ogrebala
prvo sam masku platio skoro 50 e .
pa mi majstor uzo jos 20 e za zamenu maske i sad mi blokira telefon
Ja se zalio on kaze crkla baterija sad nemogu ni na komp da ga prikljucim nece valjalo bi da mu ubacim novi operativni sistem (jos kad bih znao gde da ga skinem sa neta )
zna li iko gde i kako
molim za pomoc i unapred se zahvaljujem
 
Atko_lik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Maj 2008
Poruke: 2
Mesto: SARAJEVO

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 23, 2010 5:43 pm    Naslov poruke: pozz Na vrh strane Na dno strane

postovanje prijatelji moji zelim msn na mob pa neznam i kako i sta ide molim napisite mi Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> Samsung d900 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon