www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

eMule
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 7:18 pm    Naslov poruke: eMule Na vrh strane Na dno strane

dobro moze li mi netko rec kako da koristim emule?skinula sam verziju 0.47c i od mene svi super skidaju al ja kad stavim nesto za download prvo cekam 100 godina da download krene a kad krene max brzina mi je 7, 8 kb/s uglavnom i sporije dok je upload puuuuno puno veci.no nije to problem nego je problem sto imam emule tjedan dana a skinula sam samo dvije pjesme, cudim se kako je i njima download krenuo.cijelo vrijeme mi je na fileovima plava boja al nikako da krene download. za pol tog ja ne znam kaj trebam tamo na options stelat pa molim nekog da mi kaze kaj da radim da konacno nesto skinem s tog vraga Evil or Very Mad


_________________
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda ti je provajder ogranicio download preko p2p...

Ne koristim eMule pa ne znam da li ima nesto posebno na sta bi trebala da obratis paznju, osim na kolicinu ljudi koji imaju fajl koji pokusavas da skines... ali probaj program LimeWire, pa vidi da li ti se isto to desava ili je download bolji ... http://www9.limewire.com/download/LimeWireWin-full.exe

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e fala na odgovoru Wink
a sto se tice lime wire, koristim ga vec i na pocetku mi je bio super.i sad je super sto se tice brzine downloada ali vise nista sto trazim ne mogu nac,poceo mi je izbacivat jako malo fajlova,a osim toga svi useri imaju iste fajlove tak da ak trazim npr. pjesmu bolje kvalitete nema sanse da je nadjem jer su sve iste.ne znam zakaj se lw pokvario Confused mozda bi ga trebala ponovo instalirat.koristim i dc i tamo mi je download super, jedino mi zeza taj emule Rolling Eyes ma kazem nije tolko problem brzina downloada nego pucam vise od tog sto download nikako da krene.ma ziher tam treba nes nastimat al ja ne znam kaj, a mozda je tak i drugim korisnicima pa oni koji ga koriste nek jave kako je kod njih.

_________________
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 4:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kakav ti je ID na emule..sta pokazuje.."low id" ili ne?

_________________
NAS NOVI SPOT - na BN music TV i na KCN music TV i na naravno na Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=6LxWWoU_LME

Nase ostale pesme sa prvog albuma na:
www.pokret.de
ili na www.soundcloud.com/pokret

http://www.youtube.com/pokretband
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pokusaj da u Options/Connections/Connections-Limits upisas brojku od 6000 (markirano crveno) i share-uj oko 100ak fajlova.
Tada bi trebala Hi-ID umesto Low-ID da dobijes.
To zna da pomogne.
Evo i pic da se lakse snadjes, jer je kod mene eMule (GER), tako da sam ovo iznad napisao u slobodnom prevodu.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e fala svima.budem probala to mada mi je ID high
evo kopiram moj info

eD2K Network
Status: Connected
ID: 994610003
High ID

eD2K Server
Name: DonkeyServer No2
Description: www.First-Load.de / quad opteron 32gb / germany
IP:Port: 62.241.53.16:4242
Version: 17.14
Users: 1,000,134
Files: 159,913,657
Connection: Normal

Kad Network
Status: Open
ID: 1401636923
Buddy: None

Web Interface
Status: Disabled

pa ak vam to kaj govori.......jer ja se fakat ne kuzim u to
Mr. Green

evo to su moje opcije na konekciji s tim da sam max down. promjenila po preporuci na 6000

_________________
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj da prebacis na druge portove kao sto je kod kumche na screenu

tcp: 4662
udp: 4672

_________________
NAS NOVI SPOT - na BN music TV i na KCN music TV i na naravno na Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=6LxWWoU_LME

Nase ostale pesme sa prvog albuma na:
www.pokret.de
ili na www.soundcloud.com/pokret

http://www.youtube.com/pokretband
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma probala sam sve.al na svim downloads mi je status i dalje waiting i nikako da krene.evo danas sam cak i uspjela skinut jednu pjesmu.cudo bozije Rolling Eyes a ima li to kakve veze s kreditima?ti krediti mi bas i nisu jasni

_________________


Poslednja prepravka: poison datum Uto Okt 24, 2006 12:06 am; ukupno izmenjena 1 put
 
VoOdoO_MaN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 09 Okt 2004
Poruke: 109
Mesto: Velika Plana/BG

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prosto... Shto vishe uploadujesh time dobijash vishe kredita. Shto imash vishe kredita manje cesh da chekash za download. Pusti par dana da ti se "razradi" pa ce sve posle lako krenuti Smile
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slobodni prevod iz FAQ:
Sta su krediti i zasto bi trebali njih da skupljamo?
Sa kreditima eMule nagradjuje one, koji nesto uploaduju. Uploadovona kolicina odredjuje broj kredita koje dobijes. Skupljeni kredite mozes samo kod onoga da se iskoriste od koga si ga dobio/la. Ne vaze uopsteno.
Gde da vidim koliko kredita imam?
Da ne bi dolazilo do prevara, isti nisu sacuvani na svom HDD, nego na HDD od koga smo ih dobili. Dakle, ne mozemo da vidimo svoj broj kredita.


Sada nesto uopsteno


Queue Ranking - QR
Pozicija u redu cekanja


Drugi eMule-klijenti pokazuju u izvornom pogledu(Transfer-Window) jednu QR-vrednost ( QR:[x]) x u srednjoj zagradi stoji umesto broja.

QR znaci Queue Ranking, dakle Tvoju poziciju u redu cekanja kod izvora (eMule-klijenta). Sto manji/nizi broj to veca mogucnost da download ubzo pocne.


Uh, nadam se da ce malo da pomogne. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ali meni nigdje ne pise taj QR ja sam ga trazila al nea ga bas.jos cu jedino probat poslusat voodoo manov savjet pa cu vidjet kaj ce bit.mada mi se cini da je emule pusiona Mr. Green jer ne moze mi nac ni fajlove s vise korisnika.svaki fajl koji trazi ima najvise 4 ljudi al uglavnom samo 1 osoba tako da...pljuga Confused trazila sam to jer sam mislila da ce bit bolji nego dc al jos ispade da je dc car nad carevima Smile
kako bilo...fala svima na pomoci Very Happy Wink

_________________
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo jos jedan screenshot gde taj QR pise. Smile
U prozoru Transfer se vidi kje fajlove cekas, tj. koje zelis da downloadijes.
Kod onog fajla gde pise da ima "izvor" source (slobodan prevod). kliknes dva puta na taj fajl i onda se otvori lista ispod fajla sa klijentima, tj. serverima. I negde iza pise vrednost QR. Smile
Markirano na slici crveno.
eMule bi trebao i dan i noc da radi. Eto ja, na primer, trenutno skidam sa oko 52 KB/s. Na slici pise 40,3. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> eMule Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon