www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

eMule
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
ThGamEr
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 06 Sep 2006
Poruke: 685
Mesto: Svuda po malo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zoran_Karavla je napisao/la sledeće:
Mozda ti je provajder ogranicio download preko p2p...

Ne koristim eMule pa ne znam da li ima nesto posebno na sta bi trebala da obratis paznju, osim na kolicinu ljudi koji imaju fajl koji pokusavas da skines... ali probaj program LimeWire, pa vidi da li ti se isto to desava ili je download bolji ... http://www9.limewire.com/download/LimeWireWin-full.exe


Linkujes a? Zar to nije zabranjeno Smile



_________________
I am a professional killer, I kill for money,
but you are my friend, I kill you for nothing.
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e fala kumche Smile nastavit cu svakako i sa emule al sad sam skinula shareaza i mogu rec da je ovo nesto savrseno Shocked preporucujem svima

eh kumche izglea da je onda sve ok s mojim emule jer vidim sad na screenshotu da su i tebi svi fajlovi na cekanju Smile onda sam izgleda digla frku ni zasto Laughing Embarassed Very Happy

i fala na trudu i pomoci Smile

_________________
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ThGamEr je napisao/la sledeće:
Zoran_Karavla je napisao/la sledeće:
Mozda ti je provajder ogranicio download preko p2p...

Ne koristim eMule pa ne znam da li ima nesto posebno na sta bi trebala da obratis paznju, osim na kolicinu ljudi koji imaju fajl koji pokusavas da skines... ali probaj program LimeWire, pa vidi da li ti se isto to desava ili je download bolji ... http://www9.limewire.com/download/LimeWireWin-full.exe


Linkujes a? Zar to nije zabranjeno Smile


To niti je pirat/crack niti je reklama, tako da ne vidim u cemu je problem.

_________________
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dc je najbolji, jer ima najbolji protok i konekcija je bolja, kako god, samo treba naletit na nekog ko ima veci bandwith, T1,T3 recimo isl, posebno LDC++, ko koristi dc servere neka skine, zovu ga Limuzina popularno Smile, cak ima opciju da krade tudje slobodne slotove Smile, pa skidate s vecim brzinama, emule je jedino dobar za elektronsku muziku, tu se toga dosta moze naci Wink

QR ti je kao broj slobodnih slotova kod dc-a u tom smislu, kolko je usera nakaceno na source usera Smile

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hoho je napisao/la sledeće:
dc je najbolji, jer ima najbolji protok i konekcija je bolja, kako god, samo treba naletit na nekog ko ima veci bandwith, T1,T3 recimo isl, posebno LDC++, ko koristi dc servere neka skine, zovu ga Limuzina popularno Smile, cak ima opciju da krade tudje slobodne slotove Smile, pa skidate s vecim brzinama, emule je jedino dobar za elektronsku muziku, tu se toga dosta moze naci Wink

QR ti je kao broj slobodnih slotova kod dc-a u tom smislu, kolko je usera nakaceno na source usera Smile


da da skuzila sam kolko tolko o emule.u svakom slucaju ne valja. 8) a kazem ti nalazi mi sve fajlove sa najvise 4 usera i s tim trebam bit sretna ako nadje Rolling Eyes dc i shareaza su odlicni

_________________
 
fido88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Sep 2006
Poruke: 26

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristio sam eMule plus ali sad slabije posto u celini sporiji je od drugih kaoAzerus, BitLord ili BitComet ali mozes si pomoci ako zans Engleski odi na portforward gde ces naci resenje za eMule i koko da poboljsas brzinu a isto postoji crack sa kojim ti se oidize rejting ili kredit.
Cao
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fala puno.pokusat cu i to Wink

_________________
 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma to sto nema fajlova i sto cekas dugo to ti je zato sto se konektujes na pogresne server. I meni se to desavalo i hteo sam da poludim, ali u zadnje vreme sljaka ko neneormalan, samo je fazon da skines listu servera sa ove adrese http://corpo.free.fr/server.met (znaci prekopiraj ovu adresu u opcijama pa u server list) i konektujes se na DonkeyServer No2 ali posto ima dva takva servera mislim da je bolji onaj sa malo manje korisnika (uglavnom ukucaj neku poznatu pesmu u search, stavi da ti redja rezultate po availability i ako ti je prvi na listi fajl koji ima 10-15 izvora menjaj server, a ako ima 1500 izvora to je dobar DonkyServer No2). Aj pa javi jel radi

_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!
 
RackeKSO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2006
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam problem sa e-muletom.kada ga ukljucim on nemoze da se konektuje na kad mrezu.Ako neko zna resenje neka pomogne.Hvala
 
beautiful
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 33

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 2629
Mesto: Vienna

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baraba je napisao/la sledeće:
Pokusaj da u Options/Connections/Connections-Limits upisas brojku od 6000 (markirano crveno) i share-uj oko 100ak fajlova.
Tada bi trebala Hi-ID umesto Low-ID da dobijes.
To zna da pomogne.
Evo i pic da se lakse snadjes, jer je kod mene eMule (GER), tako da sam ovo iznad napisao u slobodnom prevodu.


Ej, imam i ja slicni problem.
Ukucala sam isto kao ti na Verbindung, ali i dalje mi pise Low ID.
A inace ni meni ne moze da se prikljuci na kad mrezu. Sad
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 4:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne razumijem koja je razlika izmedju bitorrent ili azureus i ovog programa emule (za koji prvi put cujem). moze li neko da pojasni?

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi ovako. Razlika izmedju bittorenta(ili azureusa) i emule je ogromna. Emule koristi p2p mrezu i nema torrente (bar ne da ja znam). Razlika izmedju bittorenta i azureusa je izmedju ostalog u tome sto je azureus pravljen u javi a bittorent mislim da je u C++, a i po meni je bittorent bolji jer uzima mnogo manje memorije i brz je dosta (prvi torrent koji iz moje konekcije izvlaci max - 15kbps). E sad naravno koji ces uzeti zavisi od ukusa Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> eMule Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon