www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko ste opsednuti seksom?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
SINAKI21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 75
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 3:07 pm    Naslov poruke: Koliko ste opsednuti seksom? Na vrh strane Na dno strane

... ste opsjednuti sexom?
I da li ste nervozni kada se dugo ne sexate i kako se liječite od toga?



_________________
BBB SU ZAKON
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da sam opsednut nisam.A lecim se ako ga dugo nema setanjem jedonookog pitona Wink ili igranjem dzepnog bilijara Wink.Ali srecom cesto ga upraznjavam s mojoj ljubavi tako da nemam potrebe da setam pitona i da igram bilijar Wink 8) 8) 8)

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam opsjednuta seksom, a ne mogu ni bez njega Laughing
Kad se ne mogu seksati, a to je onih dana u mjesecu, malo sam razdražljiva, pogotovo ako smo zajedno u krevetu, a ja krvarim...ali tada mu pružim oralac. Ako ne možemo oboje uživati, nek barem on uživa...i ja uživam kad je on sretan. Obožavam ga vidjeti kako se grči od zadovoljstva Smile odmah mi poraste samopouzdanje.
 
Jelena-hn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Avg 2006
Poruke: 82

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam opsjednuta sexom, niti mi je to neshto na shta mislim stalnooo, ali bogami ne mogu bez njega Smile
Pogotovo kad stalno cekam decka posto nam je veza na daljinu, onda tek ne mogu bez sexa Razz
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam opsednut ali ne mogu bez njega.Tacno je da sam nervozan i razdrazljiv kada dugo apstiniram i tada samo o tome razmisljam i jedva cekam susret sa devojkom.A onda tesko njoj Smile
 
sasa_bajic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 4:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odem u grad i nadjem devojku

_________________
cao
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam opsjednuta sexom niti malo. Kad imam decka volim da spavam sa njim, iako ovaj moj dragi svaku vecer me napastuje. Laughing Kaze da nema mira kad je kraj mene i da ne moze ni sekundu biti miran. Hvala Bogu sto ne idemo negdje u sobu inace bi bila polumrtva od njega... Nekad zna 2-3h bez prestanka me napastovat. Laughing Moram malo uvesti reda tu...

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
*OpasnaMackica*
Banovan!

djavolce domaci.de
djavolce domaci.de



Godine: 69

Datum registracije: 22 Apr 2006
Poruke: 2171
Mesto: novi sad

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam opsednuta jer imam redovan sex

_________________
*OpasnaMackicaLara*

Ide maca oko tebe pazi da te ne ogrebe,
pali mali nisam mala ja bi se stobom samo igrala

ego, dixy, najbolje cure bubim vas lepotice
 
ja_i_samo_ja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 104
Mesto: VELIKA GORICA

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kaj ću ja bit jedna od onih par cura koja će reći da, opsjednuta sam sexom? da, reći ću to, jer jesam! volim sex, i fali mi već pola sata nakon zadnjeg sexa! a kaj ćete.. uživam u tome i nema smisla pravit se da nije tako!

_________________
"Više vrijedimo kad imamo žene kraj sebe, ne želimo biti nasilni jer, kad izgubimo žene, izgubili smo previše toga."
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja_i_samo_ja je napisao/la sledeće:
kaj ću ja bit jedna od onih par cura koja će reći da, opsjednuta sam sexom? da, reći ću to, jer jesam! volim sex, i fali mi već pola sata nakon zadnjeg sexa! a kaj ćete.. uživam u tome i nema smisla pravit se da nije tako!
neces biti jedina hehe Wink volim kad vodim ljubav sa mojim secerom i volim kad me dodiruje i kad me ljubi i tako kad mi svasta nesto radi i jedva cekam kad ce opet....makar to bilo i pre pola sata ja bih opet to isto Wink

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu ostati duze vreme bez sexa. A sad, dokle? Ne znam.... Neutral
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam opsednut, ali ga obozavam ga Razz !!

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Koliko ste opsednuti seksom? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon