www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sex u krevetu od roditelja???
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Sweet Baby_85
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2005
Poruke: 427

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 10:18 am    Naslov poruke: Sex u krevetu od roditelja??? Na vrh strane Na dno strane

Dali ste ikada imali sex u krevetu vaših roditelja?
Ja nisam, ali ja neznam zašto svi kažu da je to najbolja stvar i najbolji sex, dali je to nešto do psihe???
*Zašto dečke napaljuje u krevetu svojih roditelja?
Moj jedan prijatelj je ***** svoju curu u krevetu od svojih roditelja dok su mu roditelji bili u kući i mislo je da opasnost bolje napaljuje i curu je nekako uspjeo nagovoriti ali dogodilo se nešto neplanirano ušla mu je mama u sobu i poludila- kaže da je propao u zemlju od srama a jedina osoba koju je bilo više sram bila je njegova cura!!!!!



_________________
Ja bezobrazna, bezobrazna sam bila
negde usput ja sam ostavila krila....

_______________________________________________
 
Twix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 120
Mesto: Johannesburg

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 10:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imao sex da....i to u mnogim krevetima,pa i svojih roditelja,ali ne dok su oni bili prisutni...
Jednom sam bio "prekinut" ali me nije bilo sramota,zato sto sam bio u svom krevetu tj. u svojoj sobi,a i stvari koje radimo su normalne za svakog momka i devojku.....necete sigurno da igrate monopol sve vreme Very Happy

Inace,ne volim bas opasnosti,tj. da izazivam da me neko ulovi i slicno....vise volim kad sam opusten....
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije njih to napalilo sto "spavaju" u krevetu svojih roditelja vec ta opasnost da neko moze da naidje i da ih uhvati na delu.. Wink onda se samo jos vise uzbudis... Wink
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja to ne volim Sad
Bas me briga za krevete tudjih roditelja, ali krevet svojih izbegavam...iz nekog 'postovanja' mozda ... sta znam...
Secam se letos dok sam bila sama, drugarica mi je dosla na par dana i ona je spavala u mojoj sobi a ja u spavacoj sobi svojih roditelja. I jedno vece kad mi je decko dosao da prespava kod mene, otisla sam i probudila drugaricu, prebacila je u spavacu sobu, a ja sa njim otisla u svoj krevet... 8)

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Sweet Baby_85
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2005
Poruke: 427

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kapljica je napisao/la sledeće:

I jedno vece kad mi je decko dosao da prespava kod mene, otisla sam i probudila drugaricu, prebacila je u spavacu sobu, a ja sa njim otisla u svoj krevet... 8)


Baš legendarno. Ne bi ni ja mogla na krevetu svojih roditelja. Samo se sjetim da su oni možda to nedavno radili, odmah mi se zgadi život. A i osjećala bih se dosta prljavije.

_________________
Ja bezobrazna, bezobrazna sam bila
negde usput ja sam ostavila krila....

_______________________________________________
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne verujem da bi i ja mogla, iako je mnogo veci od mog:) ...krevet mislim

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ono, desilo se jednom, ali u krevetu roditelja moje cure, i nije baš bilo prijatno, umalo da nas uhvati njen ćale na delu Shocked .Srećom, nekako sam izvukao živu glavu ali sam i obavio posao do kraja Very Happy. Ipak kada se sve dešava na sigurnoj teritoriji, tj u mojoj sobi, onda je sve u redu.

_________________
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa posto sam daleko od kuce,a i decko takodje,malo teze bih i dosla u takvu situaciju...Ideja me bas i ne privlaci,ima drugih kreveta,podova itd. Smile Slazem se sa kapljicom.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 12, 2005 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi put kada sam spavala sa deckom, bilo je u krevetu mojih roditelja...
I par puta kasnije...
Ne vidim u tome nista tragicno...krevet ko krevet.
 
VODONOSA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 157
Mesto: N O V I S A D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 14, 2005 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gde god zgodno mesto nađemo...
 
Delijana
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 784

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 14, 2005 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jesam probala heheh... meni je bilo cooooooool.. neznam sto, fenomenalan sex, al verovatno zato sto je tako zabranjenooo

_________________
Mozes kupiti sat-
a vreme ne
Mozes kupiti knjigu-
a znanje ne
Mozes kupiti poziciju-
a postovanje ne
Mozes kupiti doktora-
a zdravlje ne
Mozes kupiti sex-
a ljubav ne
Pre nego sto komentarises moj zivot, moraces da ga zivis !! Very HappyVery Happy
 
jeka2206
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 288

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desilo se nekoliko puta a sto je zanimljivi svaki put je bio brukaaaa dobar....psiha ili nesto drugo -ne znam....Smile)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Sex u krevetu od roditelja??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon