www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Parfem - povijest jednog ubojice
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 5:36 pm    Naslov poruke: Parfem - povijest jednog ubojice Na vrh strane Na dno strane

Kontroverzni triler Parfem - povijest jednog ubojice uglednog njemačkog redatelja Tom Tykwera, kojeg je samo u prvom vikendu prikazivanja pogledalo više od milijun gledatelja, dolazi u hrvatska kina 19. listopada 2006. godine!!

Posebno je zanimljivo kako je u Njemačkoj Tykwerov film u Njemačkoj četvrto najbolje kino otvaranje ove godine i ispred njega su samo megahitovi Ledeno doba 2, Pirati s Kariba 2 i Da Vincijev kod, a odlične rezultate u prvom vikendu prikazivanja ostaviro je i u Švicarskoj te Austriji.

Triler „Parfem – povijest jednog ubojice“ snimljen je uz budžet od 50 milijuna eura i vjerna je rekonstrukcija kontraverznog hit romana „Parfem – povijest jednog ubojice “ (Das Parfum - Die Geschichte eines Mörders) Patricka Süskinda, koji je u posljednjih 20 godina diljem svijeta prodan u više od 40 milijuna primjeraka.

Radnja filma prati Jean-Baptiste Grenouilla (Ben Whishaw), čovjeka rođenog bez vlastitog mirisa koji zbog toga ima mogućnost razviti superioran osjećaj za mirise. U Francuskoj 18. stoljeća, Grenouille svoj dar koristi pri spravljanju najboljih svjetskih parfema, no njegova potraga za ultimativnim mirisom vodi ga u ludilo i opsesiju kada pod svaku cijenu nastoji stvoriti miris kakav je osjetio jedino u prekrasnih mladih žena. Njegove metode dobivanja parfema zbog toga postaju sve bizarnije i okrutnije, a kada je pronađeno 12 mrtvih djevojaka među stanovništvom se stvara velika panika. I dok roditelji očajnički nastoje zaštiti svoje kćeri od misterioznih ubojstava, Grenouille posljednjim naporima dolazi na korak do stvaranja savršenog mirisa…

Uz Bena Whishava, glavne uloge u filmu tumače Dustin Hoffman, Alan Rickman te mlada Rachel Hurd-Wood.




Jeste li gledali taj film? Ja jesam i naprosto je UZASAN! Nisam dugo gledala gluplji film...Na kraju glavnog glumca pojedu!!! Cijeli film sam pogledala da bi ga pojeli....malo je apstraktan i neobican (u losem smislu).



_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
mišić
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jun 2006
Poruke: 3570
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se svida. Laughing Laughing
 
bambina23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 12:00 am    Naslov poruke: Da li ste gledali Parfem? Na vrh strane Na dno strane

....i ako jeste sta mislite o filmu?Moje misljenje je da sam bacila 250 din...gde sam bila-nigde,sta sam radila-nista...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bambina23 je napisao/la sledeće:
....i ako jeste sta mislite o filmu?Moje misljenje je da sam bacila 250 din...gde sam bila-nigde,sta sam radila-nista...
nisam gledo i def necu cim kazes da si bacila pare.....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
mali_kreten
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2006
Poruke: 56
Mesto: pancevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Parfem , nikad chula za taj film..Smile

_________________
malenna
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cula sam za taj film ali nisam ga gledala...
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledam reklamu na tv non stop..ali eto ne nadjoh jos slobodna vremena kako bih ga pogledala..onako na oc na prvi pogled i ne izgleda tako loš..

to što ti kažes da si bacila pare pa čuješ da nisi "bacila" te pare i poledala taj film ne bi znala da je bezveze..opet bi te vjerojatno kopkalo kakav je film i opet bi dosla do toga da bacis 250 din hehehe

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam prvi 15 minuta i prekinula.
Vidim da ne treba da nastavim.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam, procitala sam knjigu, koja je odlicna...
 
Sandan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Nov 2006
Poruke: 67

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi poznat naslov... Ko igra?
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

krsh..tezak krsh..

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
bambina23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je neko citao knjigu molim ga samo da mi odgovori da li se u knjizi kao i u filmu sve zavrsava grupnim orgijama u kojima ucestvuje i svestenik.Hvala unapred.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Parfem - povijest jednog ubojice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon