www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

CD copy protection
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
nikola987
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 27
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 6:16 pm    Naslov poruke: CD copy protection Na vrh strane Na dno strane

Da li postoji neki program(ili plug-in za nero,WMP...) koji urezuje zastitu u AudioCD da bi sprecio kopiranje tj. ripovanje???

 
viktorpop
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 382
Mesto: Kraljevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neverujem da postoji, mnogi su to pokusali. Secam se pompezno najvaljivane "kraljevske zastite" koja je resavana za jedan korak vise od standardnog ripivanja i znam da je kostala autora CD poprilicno. I Ceca je imala slican pokusaj ali uzalud. Naravucenije, cim napravis CD koji se moze cuti na standarnom CD player-u on se 100% moze iskopirati.
Pozdrav
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čemu to?! Naravno da tako nešto ne postoji, postoji samo jedna alternativna metoda koja me jako nervira kada hoću da skinem cd. Postoji mogućnost da je cd toliko izgreban da nema sanse da se skine, ali čuje se odlično. Pa pokušaj tako samo budi oprezan da ne uništiš cd!
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima dosta, ali kako ti vec rekoshe nisu ni za k.... .
To jesu kao neke zashtite, ali ne znam da li bash imaju kao plug za nero.

Ne znam zashto bi se i trudio...

Znash kako kazu?

Shto je chovek napravio, chovek moze i da pokvari!

Ja sam razbijao zashtite na diskovima chisto iz zajebancije!

Zamisli shta rade oni koji to rade zbog posla?!?!?


Chak i da se napravi zashtita od ripovanja uvek ostaje standardni nachin...povezi liniju na komp preko audio kabla i snimaj... Wink

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
onua
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 467
Mesto: under the sky

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slažem se sa vaxterom. za svaku zaštitu postoji un-zaštita New Evil
 
nikola987
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 27
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.cdmediaworld.com/hardware/cdrom/cd_utils_3.shtml
Ovde ima vrlo zanimljiovih programa ali nazalost ne znam da ih koristim.
onua je napisao/la sledeće:
slažem se sa vaxterom. za svaku zaštitu postoji un-zaštita New Evil
Mislio sam na zastitu koju prosecan korisnik racunara ne moze da probije.
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prosechan korinik...
A shvatash li da svaki prosechan korisnik zna da se poveze na internet i pretrazuje isti?!?

Shta vishe, prosechnim korisnicima rachunar i sluzi za internet, muziku i filmove...

Povezesh se na net i googlash malo...

Pitash na ponekom forumu i za par dana WOW!

Postao sam haker!

Skinuo sam muziku sa zashticenog diska!!! Wink

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
_br41n_1n7rUd3r_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 17 Sep 2005
Poruke: 18
Mesto: Sabac City Of Damned

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 2:26 am    Naslov poruke: Hm . . . Na vrh strane Na dno strane

Vaxter je napisao/la sledeće:
Prosechan korinik...
A shvatash li da svaki prosechan korisnik zna da se poveze na internet i pretrazuje isti?!?

Shta vishe, prosechnim korisnicima rachunar i sluzi za internet, muziku i filmove...

Povezesh se na net i googlash malo...

Pitash na ponekom forumu i za par dana WOW!

Postao sam haker!

Skinuo sam muziku sa zashticenog diska!!! Wink



Hm . . . pa u pravu si donekle , a odnekle i nisi , pazi , ne kazem , ima likova koji se popnu na net , pronadju neki cd breaker ili slicno , i posle su hackeri , ali takodje ima onih klasicnih usera koji krenu da copy sa disc-a na disc (ili da rippaju) , pa kada vide da ne mogu , oni batale . . . mislim , nije mu lose da stavi bilokakvu protekciju na disc , 70% naprednijih usera ce brake-ovati , ali ostali i ne bas . . . mislim , ono . . . p0z

_________________
"A Couard Dies But A Thousand Deaths , A Solider Dies But Once . . . Only God Can Judge Me . . . "
"When I Grow Up , There Will Be A Day , When Everybody`ll Have To Do What I Say"
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, ne, ne...
70% obichnih ce proci...
Uvek se nadje neko u blizini koga mogu da pitaju KAKO? Wink

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta ce ti to zasto bi zasticivo cd sta time postizes pa cak ni ms ne moze da zastiti svoje programe a ne verujem da ce neko bas tvoj cd da iskoristi za zloupotrebu a i ako nneko hoce da ga od zastiti postoji mnogo programa za skidanje zastite i to se lako radi(lakse i brze no sto ces ti da stavis zastitu)tako da sta ce ti to...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
shut_down86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 88

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa za audio cd ne postoji zastita. Svako moze da pusti muziku i da je snimi sa sound forgeom npr. Cim se cuje znaci da moze da se "ukrade" Smile Tako da se dzaba mucis.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> CD copy protection Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon