www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nokti,nadogradnja i nail art
Strana 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 25, 2004 11:58 pm    Naslov poruke: Nokti,nadogradnja i nail art Na vrh strane Na dno strane

Dugi ili kratki? Prirodni ili vestacki? Francuski manikir,lak u boji ili bezbojni? Za koju varijantu se najradije odlucujete? Kako negujete svoje nokte? Koliko im paznje posvecujete? Ajde sve o vasim noktima Smile


Moji su uglavnom dygi,dok ne popucaju Very Happy Probala sam i nadogradnju,ali mi brzo pucaju vestacki zbog tastature,tako da ipak svoje nekako odrzavam,lakse je Smile


 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 26, 2004 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim duge,negovane nokte..mada mi naidje period kad nikako ne mogu da ih pustim da porastu,nonstop pucaju i listaju se..grrrr..kako to mrzim! Posto i inace volim sto prirodniji izgled,ni sa noktim nije drugacije.ne volim drecave i tamne boje laka za nkte..nosim iskljucivo frens,ili samo namazem bezbojni koji daje sjaj..ili eventualno neki bledunjavi,nezno roze!!!!! A sto se vestaka tice,ne podnosim ih..par puta sam ih radila is uper su oni izgledali..al nije to...to..Smetaju mi nekako!
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 28, 2004 9:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim duge nokte ali nisu baš praktični, poslednji put sam mog dilbera tako izgrebala da je odma tražio da ih posečem ha,ha,ha... A što se laka za nokte tiče, e tu volim samo beli sedef, retko kada stavljam neki drugi. Veštačke nokte ne volim nikako, kao uostalom i druge veštačke stvari Laughing

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
*Jedinstvena*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Jul 2004
Poruke: 131
Mesto: Lausanne

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 29, 2004 2:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam strasno slabe nokte tako da redovno stavljam vestacke.

Smatram da zenske ruke,neznije i zenstvenije izgledaju sa dugim noktima i prstenjem na rukama!
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 30, 2004 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam duge nokte i naravno imam ih sve dok ne popucaju..ima perioda kad mi se strasno listaju nokti i to me uzasno nervira,ali sa vestackim jednostavno ne znam nista da uradim.
Znala sam pre (jos dok sam bila u Osnovnoj) da lepim vestake sa Oho lepkom hahaha ali jednostavno kao sto sam napisala sa vestackim noktima sam invalid kao da nisu moje ruke!
Inace obozavam nalakirane nokte (posebno belo ili roze)..ne volim jake boje mada ponekad mogu da prodju..

Mahanje!
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 30, 2004 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Devojke furajte dugacke nokte-sexy su Smile
Ja licno obozavam kada me grebu u toku... Smile
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 31, 2004 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam duge nokte,uglavnom
da bi sprecila pucanje koristim neki lak za jacanje.....volim bledje lakove,mada i tamniji su bas cool...daju neki VAMP LOOK

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Malena021
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 924
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam jake nokte... duge...naravno prirodne... uglavnom im mazem u neku blagu neutralnu boju...sedef bela...bitno je da boja bude prilagodjena garderobi....
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam duge prirodne nokte!njima posvecujem najvise paznje!volim franch,mada su i druge boje dosta zastupljene!ne volim vestacke nokte i nije isto kad stavi s vestake,ipak one nisu deo tebe!
ziveli prirodni nokti!

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2004 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam vec godinama nadogradnji,i uvek su mi dugi nokti...
Moje nokte kozmeticarka neguje nekim Lorealovim gelom i jako je dobar...
Od lakova koristim sve zavisno od garderobe..
Jedino drec zrveni nevolim...
French mi je najaktuelniji sad
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 29, 2004 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam duge prirodne nokte, al ne volim kas su mi preduge, ali mi je lepo kad vidim na drugim rukama. zna nekad da mi dodje i taj perijod kad ih skratim. isto kao i jane mi je najaktuelniji french.
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ranije sam imala bas duge nokte..svoje naravno...sad mi nekako ne uspeva da ih odrzim...uvek ih nesto kratim...

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Nokti,nadogradnja i nail art Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  sledeća
Strana 1 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon