www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nokti,nadogradnja i nail art
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sada imam french, nokti su mi malo iznad jagodica prstiju


_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim nadogradnju, draži su mi prirodni nokti.
Često nosim french, ispraksirala sam se da mi trakice nisu ni potrebne Laughing
 
symonlee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 3

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 9:18 am    Naslov poruke: Veoma Dugi Nokti Na vrh strane Na dno strane

Obozavam kad na devojci/zeni vidim veoma duge nokte kao na slici.
Extra je sexy!

_________________
While you sleep, I create your world!
 
kiki1979
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 184
Mesto: Bec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je malo predugacko al i ja inace imam malo duze jer tako volim i cesto french u zimi ponekad tamnosmedji lak

_________________
=bilo kuda, kiki svuda=
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je stvarno predugo Laughing s ovakvim noktima ne bi mogla ništa raditi
 
symonlee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 3

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 12:45 pm    Naslov poruke: Palim cigar Na vrh strane Na dno strane

A ovo? Sta mislite o ovoj duzini? bas je super.

_________________
While you sleep, I create your world!
 
sweety2809
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 06 Sep 2006
Poruke: 70
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kaj je previše, jednostavno je previše!!
ta žena vjerojatno ništa ne radi, pa i može imati takve nokte!!!
moje mišljenje: koma živa!!!

_________________
Uvijek će se dogoditi ono najgore od čega strahuješ.
 
mariceto
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jan 2007
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 6:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cesto nadogradzujem nokti i bas li je lepo jedna obaveza manje Razz
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo moje novi nokti Laughing
 
slalaz
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 531

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nokti mi nisu bas nesto dugacki ali volim da ih nalakiram,uglavnom koristim svijetle boje.probala sam vjestacke nokte i nisu losi mada poslije toga su moji nokti poceli da se lome.sto se tice kvaliteta zadovoljna sam. Smile

_________________
can't stop my spinning head
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nokti


Boje

Ako koristie veoma jaku boju, predlažemo da prvo nanesete osnovni lak za nokte kako biste sprečili žutenje noktiju.

Da bi nokti izgledali duži, predlažemo da ne lakirate spoljašnje ivice noktiju. Ova tehnika čini da nokti izgledaju uže a samim tim i duže.

Još jedna optička iluzija je stvaranje "efekta polumeseca" - nemojte da lakirate polumesec u podnožju nokta, prelazite lakom prateći ivicu polumeseca i crtajte po dužini nokta.

Jake boje uglavnom izgledaju dobro na kratkim noktima, ali se ipak preporučuje neutralnija boja, Uvek možete da je učinite interesantnijom tako što ćete dodati malo biserne boje ili sjaja.

Bleda boja, na primer svetlo roze, idealna je za svakodnevni profesionalni izgled noktiju - ostavlja suptilan i negovan utisak. Takođe, bolje podnosi krzanja i zahteva manje doterivanja od jake boje.

Pustite da se lak osuši koliko god je to moguće a najmanje pola sata pre nego što počnete da radite bilo šta sa rukama.




Nega noktiju

Kada skidate stari lak za nokte, sipajte dovoljno sredstava za uklanjanje laka na pamučnu vatu i uvek prvo počnite sa rukom kojom pišete.

Izaberite turpiju koja ima tri do četiri različite teksture: grubu teksturu, finu teksturu i teksturu za poliranje noktiju.

Kada oblikujete nokte, nemojte prelaziti turpijom napred-nazad preko nokta, jer to može da ošteti ploču nokta i prouzrokuje lomljenje. Nežno prelazite preko nokta samo u jednom pravcu.

Oblik kome težite je četvrtasti vrh sa nežno zaobljenim ivicama. Oblikovanje noktiju u šiljaste vrhove samo ih čini slabijim.

Jedini slučaj kada treba da turpijate sa strane je ako vam je nokat slomljen.

Ako imate neravne nokte, pređite turpijom za poliranje preko njih u jednom pravcu da biste odstranili neravnine, ojačali ih i stvorili savršeno glatku površinu koja je idealna podloga za lak za nokte.

Najbolje vreme za sređivanje zanoktica je kada su mekane, dakle posle kupanja ili pranja sudova bez zaštitnih rukavica. Koristite drveni štapić da biste nežno gurali kožu unazad, podižući je sa nokta.

Važno je da svake večeri premažete ruke dobrom kremom za ruke i zanoktice kako bi one ostale gipke i hidrirane - meka zanoktica je zdrava zanoktica.

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 12, 2007 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u poslednje vreme idem na manikir svake dve nedelje...kraci su mi nokti, lepo oblikovani...malopre sam ih lakirala u crno...volim da isprobavam razne boje, da ih menjam u zavisnosti od raspolozenja Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Nokti,nadogradnja i nail art Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  sledeća
Strana 21 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon