www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najlepši grad ex-Jugoslavije ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najlepsi grad bivse Jugoslavije? Pa naravno je to Beograd. Jedinstven je! Fenomenalan! Najlepse ulice, usce Save u Dunav, Kalemegdan (verovatno mnogi od nas su tamo doziveli mnogo lepih trenutaka Wink) Tas... Ima mnogo razloga zast bas Beograd. Ali mislim da je najveci razlog ljudi koji su tamo, koji tamo zive... Oni stvaraju Beograd onim sto je jedinstvenim!


_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Lelaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 80

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beograd (dobar provod) i Novi Sad zato sto je prelep grad.
 
cezarMiD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2007
Poruke: 53

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 6:27 pm    Naslov poruke: Visegrad u BIH Na vrh strane Na dno strane

Visegrad je njljepsi grad na ex prostorima

edit by škorpijica: ovakvi postovi ubuduce bice brisani, jer ne pise zasto je bas to najlepsi grad!!!
 
Milos NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 242
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi Sad - zato sto je moj home town i zato sto ima neki neverovatan smek i osecaj da je svima sve ravno...

Krk - Najlepse uspomene iz detinjstva na taj gradic. Pogotovo stari grad, kaldrma, trcanje kroz grad bosonog... Crying or Very sad
 
Zbucka
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 473
Mesto: Rajvosa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"...Jer ovo je grad u kome mozda i nisam bio najsrećniji,
ali u kome i kiša kad pada nije prosto kiša...."


Naravno, Sarajevo..... Mr. Green

_________________
Svako od nas neku svoju priču ima,
Što u tami tišti, a puteve bira,
Samo kad je hladno,kad umori zima
Slutimo je tuzni na krilu leptira...
 
Zduza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 129
Mesto: Saraj'vo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zbucka je napisao/la sledeće:
"...Jer ovo je grad u kome mozda i nisam bio najsrećniji,
ali u kome i kiša kad pada nije prosto kiša...."


Naravno, Sarajevo..... Mr. Green


Bash tako, Sarajevo...
a zasto? spisak razloga je predug...mozda najvise zbog neke cudne energije kojom Sarajevo zraci..takvo nesto nema nigdje drugo...

_________________
Ja bi' da prozivim na svoj nacin...
 
10sanja20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 35

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bilo koji grad Slovenije....svaki odiše nečim posebnim...

_________________
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ja ču da budem kratka. Za mene je najlipši grad u kojem san bila skoro par dana a to je Beograd! Za njega me vežu lipe uspomene a ima dosta arhitekture.






 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema lepseg grada od Beograda! Grad koji zivi 24h 7 dana u nedelji. Jedinstveni grad, jedinstveni ljudi. Nigde se covek ne oseca kao da je dosao kuci kao u Beogradu.

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Budva - Becici - Sveti Stefan
Zato sto su jednostavno prelijepi.
Inace volim primorske gradove, a ovi su mi predivni, uvijek topli, sa extra hotelima, i mjestima za izlazak, najljepsim plazama. .
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beograd, jako lip grad i izuzetan Very Happy
 
ivica_bez_marice
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 55

Datum registracije: 05 Maj 2007
Poruke: 271
Mesto: germany

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki grad u bivsoj Yu je lep na neki svoj nacin....ja bih izdvojio
dva za koja me vezu lepe uspomene...Zagreb i Novi Sad...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Najlepši grad ex-Jugoslavije ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon