www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najlepši grad ex-Jugoslavije ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
vendulja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 237

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 24, 2007 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene je najljepsi grad Beograd iz vise razloga.Jedan je jer sam se u njemu rodila po drugi put, zatim grad ima sve sto je potrebno za odlican zivot, provod je fantastican i ima neku pozitvnu atmosferu , jednostavno zavolis ga kao da si tu rodjen.

 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 07, 2007 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beograd, stvarno ima sta da se vidi, Sarajevo, jer je zaista kako kazu "grad koji ima dusu", multikulturalan, a od primorskih Dubrovnik i moj Kotor, zbog kulturno-istorijskih vrijednosti.
 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 23, 2007 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvo Sabac zato sto je moj rodni grad pa onda svi ostali....

_________________
 
farzelin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Sep 2007
Poruke: 11
Mesto: mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 16, 2007 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najljepsi grad na svijetu ne samo u yugoslaviji je sarajevo.
razloga je milion ali bih istakao ljepotu grada,historiju grada,
najljepse djevojke i kao najvaznije sarajevska raja(drustvo).
kad god sam u sarajevu nesto posebno osjetim kao da je nesto
u zraku stvarno ne mogu vam to opisati a to nigdje drugo nisam
osjetio. A na drugom mjestu je moj mostar zato sto je lijep i zato
je moje rodno mjesto. Sto se tice ljudi u njima to vise nisu stara vremena,
ljudi su posatali pokvareniji i svako svakog hoce da prevari.
ljudi nisu kakvi su bili.

100% Bosanac 100% Hercegovac
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 05, 2007 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odgovori od jedne reci su obrisani. Dakle, trazi se i obrazlozenje zasto je navedeni grad najlepsi!!!

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
iblis_ze
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Sep 2007
Poruke: 8
Mesto: ZENICA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 06, 2007 12:31 pm    Naslov poruke: zugh Na vrh strane Na dno strane

meni je najljpsi zenica bio sam i u sarajevu,beogradu i zivio u zagrebu
al zenica je zenica tu sad zivim tu je najbolji provod
 
veseliovcha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Okt 2007
Poruke: 14
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2007 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

beograd naravno jer je najveci i najzanimljiviji i kotor [stari grad] kao najsladji grad iako sigurno dosadan za ziveti tamo
 
Dinke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Avg 2007
Poruke: 58
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 13, 2007 3:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno Beograd,ne samo zbog arhitekture vec i zbog samih provoda,rasporeda grada,meni se jako svidja

_________________
Prati svoje srce,ne slusaj nikog oko sebe.......................................
 
ann02
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Sep 2005
Poruke: 9019

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 23, 2007 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skoplje i Podgorica
Skoplje- zbog ljudi, zbog Stare čaršije, zbog Bit pazara, zbog Rabotničkog, zbog krsta...Četiri godine sam živela tu i nekad su samo uspomene dovoljne, pa da se vežeš za neko mesto i da ti postane najlepše na celom svetu.
Podgorica-i tu sam živela neko vreme i takođe volim ovaj grad zbog ljudi koji žive u njemu.Volim kako je jednostavan za snalaženje, nije pretrpan zgradama i u blizini ima jako puno mesta za obilaske.
PS.naravno da mi je najlepši moj Novi Sad, ali ne spada mi u ex-yu
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PlavaRuzica je napisao/la sledeće:
Sarajevo - zato sto je prelepo, staro, i jednostavno ocarava
Novi Sad - zato sto je cist, podseca malo na Sarajevo...


e ovo potpisujem, Sarajevo i Novi Sad su tako slicni, a opet tako razliciti, NS je cist i jako lep, puno zelenila...Sarajevo veliko, a puno ljudi, al ipak tako malo...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beograd, uvek i zauvek......

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
wizard50
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 67

Datum registracije: 31 Dec 2007
Poruke: 110
Mesto: karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane




Dubrovnik !
Grad spomenik, svjetska baština, najpoznatiji grad bivše Jugoslavije u svijetu...

_________________
Popijte napitak za sreću !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Najlepši grad ex-Jugoslavije ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon