www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najlepši grad ex-Jugoslavije ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
gorkii
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 11 Jan 2008
Poruke: 13
Mesto: Kraljevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je kao i svima vama najljepsi moj rodni grad, a to je u mom slucaju ZADAR

odma posle njega su naravno Dubrovnik i Opatija'


 
wicket
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jan 2008
Poruke: 11

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 22, 2008 4:45 pm    Naslov poruke: moji gradovi Na vrh strane Na dno strane

Ne znam koji je ljepši:
Dubrovnik - zbog masivnih zidina i savršeno očuvane citadele i tradicije
Kotor - zbog predivnih crkvica i samostana
Opatija - Duh Austrougarske i klasicizma
Samobor - zbog predivne tvrđave, šuma i čistoće
 
EVIL ANGEL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 12 Okt 2007
Poruke: 154

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi Sad PO MENI najlespi grad u bivsoj ex yu,zbog ljudi,svojih gradjevina,mosta,reke Dunav.EXIT FESTIVALA,Petrovaradinske tvrdjave....ma u svemu po meni je najlepsi grad... Smile treba doci i ostati i uveriti se

_________________
 
ljiljana019
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 07 Okt 2006
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 03, 2008 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osijek, grad mog rodjenja,grad mog detinjstva, moje mladosti, najlepsi na svetu
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno Beograd! Ne postoji ni jedan grad koji je toliko pun duse, kao Beograd! Taj grad u kome lipe mirishu najlepse na svetu. Tamo gde se ljube Sava i Dunav! Tamo gde spajaju vekovi pod jednim nebom...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Weiß
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Jul 2008
Poruke: 16

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bio NS
 
sexy seka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 10 Avg 2008
Poruke: 175
Mesto: ....europa....

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Podgorica - nem pojma zašto, al tam mi je nekak najbolje. . Razz
Slavonski Brod - moj rodni grad. . hihih. .

_________________
Visoka i iskvarcana
kosa duga, ispeglana
pola grada ona pali
jer joj ništa baš ne fali

Ona premija je prava
zgodna riba, boli glava
dugi nokti, kosa plava
nasminkana i kad spava
 
shamrock
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Sep 2008
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 03, 2008 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zagreb (zbog srednjoeuropskog duha) i Dubrovnik (sve one zidine i kamene palace)...
 
nino141
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Jan 2005
Poruke: 40

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 13, 2008 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene licno NS..... Lala ostaje dozivotno Lala, ne samo zbog devojaka, zbog mosta Sloboda, da da Slobode, zbog Djave...

Neg zbog svega sto cini Novi Sad posebnim, mali milion detalja, osmeha, osetis tacno kako ljudi zive u njemu, nema one nervoze koja je prisutna u Bg-u...

Al posto nisam sebican, letos sam bio u Mostar-u, i ostavio je u meni poseban trag... Rekao bi nezaboravan Wink

Poz svima i naravno sve sto sam napisao je stvar ukusa, totalno prihvatam vase i to mi je interesantno, svako od nas ima nesto posebno da kaze...

Poz svima i nastavite da putujete, uzivate i sanjate

Nino141
 
rokstedi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Sep 2008
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 16, 2008 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

novi saddddd Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 19, 2008 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim Herceg Novi, Ilok, Titograd pa Novi Sad, jer ipak smo imali tu srecu da imamo suptropsku klimu i more u bivsoj YU

_________________
nedd1ch
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 19, 2008 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa naravno

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Najlepši grad ex-Jugoslavije ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon