www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najlepši primorski grad na svetu ?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 11:22 pm    Naslov poruke: Najlepši primorski grad na svetu ? Na vrh strane Na dno strane

Koji je vama najlepsi primorski grad na svetu i zbog cega ?
Sta vam se najvise dopalo u tom gradu ?

Meni se jako dopao Ulciinj, provod je odlican, prelepo je. U Budvi nazalost nisam bila. Mada Cannes nije los. :wink:


Molim nase clanove da obrazloze svoje odgovore...


 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 11:47 am    Naslov poruke: Monte Carlo. Na vrh strane Na dno strane

Monte Carlo!

Pa znaju oni silni bogatasi gdje valja!!!!!
Nigdje toliko stila i mjesta koje je na svakom koraku tako lijepo sredjeno. A ima fenomenalnu okolicu takodjer - Azurnu obalu.
Bio sam tamo puno puta i nikad nije bilo ni sekundu dosadno. Uvijek se nesto desava, ako nista drugo setnja uz rivu uvijek je tako prijatna.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni jedan od najlepsi grad primorski je bio frejus...mada i cela azurna obala ali taj deo sam prvi put obisla dole pa ce mi vecno ostati u pamcenju i kao grad je prelep...moram dodati da i hrvatska ima lepi primorski dela...
 
Axios
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2006
Poruke: 122

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim se izmedju Dubrovnika i Splita, oni su najbolji primorski gradovi
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dubrovnik i Zadar,jer su "povijesni gradovi "...sto se tice prostora EX-Yu...

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
Jelena-hn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Avg 2006
Poruke: 82

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je dubrovnik na prvom mjestu, nisam prije bila toliko odusevljena, ali sada studiram tamo i skroz me grad odusevio, svima bi preporucila da odu u Dubrovnik i ostanu shto duze mogu Smile
U tako malom gradu, moze se sve nac, i provod za mlade, i za starije, i plazice (Babin Kuk) i setnja.... sve Wink
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 9:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni Petrovac na Moru i okolina (Budva).
Godinama sam tamo isao a narocito u mladosti (teens).
Cujem da se sada mnogo promenilo. Postalo skoro urbano leti i doterano.
 
Milos_Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Okt 2006
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno Herceg Novi!!!Proveo sam u Igalu tri meseca i zaljubljen sam u ta dva grada ,mada ni Petrovac nije los! Sto se inostranstva tice Limassol na Kipru je za mene van svake konkurencije,mada iskreno receno,i nisam posetio mnogo drugih
 
vese
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 160

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma split je definitivno najlipši primorski grad, bar je prirodan za razliku od većine europskih primorskih gradova koji većinon imaju umjetne plaže i tako to
 
TweexY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 116

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cannes i Toulon zbog prelijepih plaza, a odmah iza Budva!
 
RLICA2000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 81

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za mene je to ibiza definitivno bar po meni i mojim do sada posecenim primorskim gradovima...cak i sam grad ibiza kao i sva mesta oko njega...
 
radiopetica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 248
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stavros u Grckoj
Mesto u kojem sam najvise letovala, imam puno prijatelja.
Jako je mirno, malo i pravi raj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Najlepši primorski grad na svetu ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon