www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

U kojem su vam gradu ostala secanja iz detinjstva?
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
Srculence101
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 135

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 1:26 am    Naslov poruke: U kojem su vam gradu ostala secanja iz detinjstva? Na vrh strane Na dno strane

Svako od nas ima uspomene iz detinjstva i iz grada u kome su odrasli.. odakle se pamte svoji prvi koraci.. prve reci.. svoja prva i prava prijateljstva.. ona mest tajna gde ste se igrali po blatu.. naucili kako da vozite biiklu.. i ostale stvarii. gde vam je srce stvarno ostaloo... gde su vam prve ljubavi ostale.. i gde bih ste se i danas secali onih posebnih momenata kad posetite to mestoo


Za mene je to Kragujevac!

a za tebe?


 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 8:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

auh..ima iha jako puno..recimo da sam najemotivnije vezana za neki JUg nase zemlje..i tadasnje i sadasnje zemlje...tu sam prohodala, progovorila, nasla prve ljubavi, prve prijatelje...madasam nekako uvek bila vezana i za taj neki sever...ma ne mogu da izdvojim jedan jedini grad jer ih je bilo puno..inace sam emotivac po prirodi pa ne volim da "odvajam" ljude i gradove..ali recimo jug...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Shamira
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 251
Mesto: Minhen

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...prva uspomena detinjstva....kad se setim i zao mi je da nezivim vise u tom gradu,
...ali secanja ostaju!
...za mene je Topusko mesto gde mi je srce ostalo!

_________________
I'm not a BITCH,
I'm the BITCH,
and I'm Miss "B" to you!
 
mima__
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 1089
Mesto: Innsbruck/Niš

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje srce je ostalo u mom gradu, u Nisu! I u mom selu u kome sam cesto provodila letnje raspuste (Kosancic kod Leskovca). Za mene su to dva najlepsa mesta na planeti! Volela bih da sam stalno tamo! Smile
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa u Vladicinom Hanu sam odrasla, a druga mesta koja me takodje vezuju za mladost su Beograd i Pristina.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Do 13 godina u Pozegi,sad imam 14 ,pitaj me isto pitanje kad budem imala 20 i recicu ti:
U Pozegi i Portlandu,najbolje uspomene u Pozegi!!! Razz

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To su Doboj, Sibenik i München
Volim ta 3 grada najvise
i uvjek sam sretan kada sam tamo
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nisu svi iz grada, ima neko i sa sela Wink
Ruma, Indjija, Putinci, Sremska Mitrovica i dr.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odakle si sele
devojano mlada?
Iz Srbije brale,
iz Krusevca grada! Mr. Green
 
pelesinjo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 724
Mesto: AUGSBURG

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolje receno iz sela Iloka tadasnje Krajine, ovdasnje Hrvatske, za mene ce uvek imati posebno mesto u mom srcu, i za cim cu najvise zaliti

_________________
Tudje sve lepo, lepse ali moje je kakvo takvo najlepse!!!!!!!!
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 2:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Beogradu sam se rodila, odrasla i sada zivim, i nadam se da nikad necu morati da ga promenim. U njemu ne zivim samo ja, vec i moja dusa. Sve najintenzivnije uspomene vezane su za njega, bilo lepe ili ruzne, sva secanja od mog rodjenja do sad. Mnoge ulice, parkovi, klupice, sve ima svoju pricu...prva simpatija, prva ljubav, poljubac, svadja...mesta gde smo se kao deca igrali...SVE je vezano za Beograd. To su najlepse uspomene koje svaki put kad prodjem tuda ponovo zazive i jednostavno cine deo mene. Da ne nabrajam sad najlepse letnje veceri u Beogradu, pogledi sa mosta ili bilo gde odakle se vidi panorama i svetla grada, najlepse zime kad sneg sve prekrije, miris godisnjih doba, miris ulica i reka, zvuk zvona crkve, tramvaja....Sve su to slike koje u mojoj glavi vec godinama stoje...i svaki put iznova se obnavljaju i odusevljavaju me sve vise...Sad mozda malo skrenuh sa teme ... sta cu kad sam emotivno vezana za moj Beograd Wink

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
sneskaCA
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2005
Poruke: 104
Mesto: CACAK

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje uspomene iz detinjstva dolaze iz Zlatibora, tamo sam zivela kao mala i te dane nikada necu zaboraviti.

_________________
Mozda nisu uvek pored tebe, mozda imaju probleme svoje...Bitno je samo da te vole, i da znas da pravi prijatelji postoje!!!!!!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> U kojem su vam gradu ostala secanja iz detinjstva? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon