www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolji i najgori yu pevac/pevacica ?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 5:32 pm    Naslov poruke: Najbolji i najgori yu pevac/pevacica ? Na vrh strane Na dno strane

Koje je za vas najbolji i najgori pevac nase estrade a i pevacica ?
Zasto vam se dopada kod njih a sta vam se uopste nesvidja ?

Da pocnem :
Ne dopada mi se Tina Ivanovic, mislim da joj pesme nemaju smisla. Zgodna je zena ali je vulgarna i provokatovna.
Svidja mi se ceca, kao prvo lepa je, ima bas divne pesme, skoro je svaka hit. elegantana zena, u svakom planu je sasvim ok.

Svidja mi se Zdravko Colic, covek uopste nije uobrazen.
Za mene je jedna od najboljih pevaca, prava je legenda, pesme su mu odlicne, covek je pametan, nemam reci...


Molim nase clanove da obrazloze svoje odgovore...svaki kratak odgovor ce biti obrisan.


 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm...

*Svidja mi se Ceca, prava dama (jeste da je uspela bez odredjenog obrazovanja,a li to ne smeta njenim manirima), ima lepe pesme, u kojima svaka žena/devojka može da se pronadje. Volim kod nje to što je "žena borac", stvarno jaka osoba.

*Svidja mi se i Elma, ona je isto ženstvena, uvek odmereno obučena, ima lepe pesme, i zrači nekom pozitivnom energijom. Sva je fina, i ženstvena...

A, ko mi se ne svidja... Rolling Eyes Pa, ne znam... Recimo, ne svidja mi se Marija Mara... Ima par dobrih pesama, ali ne svidja mi se zato što je akcenat stavila na svoje telo (koje, moram biti bezobrazna i priznati, da nije nešto Embarassed ), umesto na svoje vokalne sposobnosti.

Toliko... Ako se setim još nekoga, dodaću... Smile

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sviđa mi se Lepa Brena jer je ona za mene čudo od žene! Treba stvarno bit genijalac da bi se toliko dugo zadržao na estradi i da te svi slušaju s jednakim žarom. Fascinira me kao osoba, kao borac koji neumorno radi i sviđa mi se sve što je postigla u životu, ali njene pjesme baš i ne volim jer su nekako sve na isti kalup.
Izdvojila bi Cecu i Stoju. Cecu zato što ima balade za rasplakat se, ima stila i uvijek je omiljena i slušana. Stoja mi se čini kao žena na mjestu, ima svoje ja i draga je. Osim toga je i zgodna i zna plesati.
Ne podnosim Jelenu Karleušu zato što je jako vulgarna i ružna. Uopće nema stila ili ima lošeg stilista! Grozna mi je.
Od pjevača obožavam Merlina, Hari Mata Harija i Halida Bešlića. Volim njihove pjesme i slušam ih. Volim sve pjevače Bijelog Dugmeta jer imaju specifične glasove i svaku pjesmu učine posebnom.
 
marijailuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 193

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja Ceca, a najgora-Stoja!!!
 
A_Djema
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 13 Sep 2006
Poruke: 231
Mesto: Raskrsnica srca...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolji su mi svi stariji rokeri, i poneki noviji. A sto se ostalih pevaca tice volim aleksandru radovic, sergeja cetkovica, jelenu tomasevic, i ima ih jos dosta. Kriterijum je glas i pesme!!! A sto se najgorih tice uz duzno postovanje ljubiteljima narodne muzike, mnogi su mi krs
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji su Viki, Ceca, Kemal
Najgori Stoja, Bora D,
 
Sekazauvek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Maj 2006
Poruke: 169

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji: Ceca,Goga Sekulic,Dragana,Seka,Dara,Viki
Najgori: Stoja,Sani,Marta Savic,Cana,Bina,Jelena Karleusa
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 5:28 pm    Naslov poruke: Najjači muški i ženski glas u narodnoj muzici Na vrh strane Na dno strane

zanima tko je "najjaci" tj najbolji muski izvodac u narodnoj muzici a tko zenski Osobno mi se tesko odluciti ali mislim da je Indira kraljica

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa što se tiče muškog glasa, to je Esad Plavi, volim njegovu čistinu u glasu (mada je retko ko čuo za njega), onda: Aca Lukas, Šako i Dado Polumenta... Halid Muslimović...

A, ženski glas: Ceca, Elma, Indira, Vesna Zmijanac...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno Stoja! Po meni ima bolji glas od Cece. Nije loša ni Brena mada je za moj ukus previše krištava.
Od pjevača bi se odlučila za Halida Bešlića.
 
serbiangel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 139

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 4:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nojbolja peveacica- ceca
najgora- indy
 
boza_999
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 115
Mesto: serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolji-Aca Lukas Ceca
najgori-Vlado Georgijev J.Karleusa

_________________
boza
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Najbolji i najgori yu pevac/pevacica ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon