www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolji i najgori yu pevac/pevacica ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 29, 2008 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji: Arrow Zdravko Čolić,Dino Merlin,Đorđe Balašević,Željko Joksimović,Željko Samardžić,Toše Crying or Very sad ,Vlado Georgijev,Goca Tržan,Jelena Tomašević,Marija Šerifović

Najgori:Jelena Karleuša,Ćana,Maya,Sandra(Afrika-bljak Exclamation New Evil )Tina Ivanović,Baja,Đani New Evil



_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
1Anakonda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 25 Mar 2008
Poruke: 29
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 16, 2008 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima ih Mnogo ali po meni je Boban Piroman i moze se reci Nikola Burovac!!! Razz

Zaboravio sam najbolje: Colic,Merlin,Ivan Kukolj Kuki,Saban,Jasar,Brena,Ceca,Dragana Mirkovic...

Cune,Vasilisa,Tozovac,Miroslav Ilic...
 
asset
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Jul 2007
Poruke: 15

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 22, 2008 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brena, dragana, ceca
mitar miric....

zdravko, tose, merlin, nemam pojma vise

najgore-tina ivanovic, olja karleusa, ana nikolic, goga!!! ima siguuuurno jos koja
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 13, 2008 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Osvježenje" mog prijašnjeg odgovora... Rolling Eyes

NAJBOLJI:

Zdravko Čolić
Toše Proeski
Dženan Lončarević
Dino Merlin
Željko Samardžić
Đorđe Balašević
Boban Rajović
Šako Polumenta
Al Dino
Neda Ukraden
...


NAJGORI:

Ceca

 
n_i_k_o_l_a_90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 17
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 2:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ana kokic
najpristojnija, najbolje peva, najlepsa, najzgodnija, ima najbolje pesme, najskromnija, najhumanija i
jednom recju
najbolja
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolji jednom i zauvik

Seka Aleksić

_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitanje je najbolji i najgori pevac/pevacica, molila bih clanove da se drze teme i odgovaraju na oba pitanja Wink Hvala na razumevanju

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Ankica1105
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2007
Poruke: 64

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji pjevac ....Saban Saulic......
Najbolja pjevacica .....Dragana Mirkovic

Najgori pjevac....ima ih puno ali eto Fazlija
Najgora pjevacica i njih ima puno .....Vesna Rivas, pa nadalje
 
serbia_989
Schatzi
<b>Schatzi</b>



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jul 2008
Poruke: 1428
Mesto: Subotica, Srbija!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najjaci je Baja Mali Knindza, zato sto peva sve i svasta, posle njega Jasar, Dzej, Mile Kitic, Ceca kraljica, Dragana Mirkovic, Ana Nikolic, Saban Saulic, Zeljko Samardzic, Sinan Sakic.......a mrzim: Dinu Merlina, Djordja Balasevica, Acu Lukasa(Smrkas), Stoju, I veliku vecinu ovih novih.............. da Ona dva idiota(blizance) bi tukao us***om motkom

_________________
zaboravljeni nikad ne zaboravljaju zaboravne!
 
Apolonija
¤ Slavonka & Bavarac ¤
<b>¤ Slavonka & Bavarac ¤</b>





Datum registracije: 23 Sep 2008
Poruke: 1630

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 18, 2008 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NAJBOLJI PJEVAČI:

Zdravko Čolić
Šako Polumenta


... zatim: Dženan Lončarević, Dino Merlin, Balašević, Aca Lukas, Dado Polumenta, Alen Slavica, Bojan Marović, Boban Rajović, Dušan Svilar, Nikola Rokvić, Knez, Vlado Georgiev, Joksimović... ima ih...

...

Toše Proeski zauzima posebno mjesto u mom srcu. Njega ipak slušam godinama i jednom, kad ostarim, njegove pjesme sjećat će me na najljepše dane moje mladosti.

...

NAJBOLJE PJEVAČICE:

Mira Škorić
Neda Ukraden


... a onda i... Marija Šerifović, Mina...


NAJGORI PJEVAČI/CE:

DJ Krmak Shocked ( krstim se... ), Đani, Ceca, Indira Radić, Stoja, Sinan Sakić... mogla bih do sutra nabrajati...

...
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 08, 2009 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NAJBOLJI PJEVAČI:

Citat:
♥ Toše Proeski zauzima posebno mjesto u mom srcu. Njega ipak slušam godinama i jednom, kad ostarim, njegove pjesme sjećat će me na najljepše dane moje mladosti.


♥ Zdravko Čolić

"... hoću da teram kosu kao Zdravko Čolić
hoću da živim isto kao Zdravko Čolić
kad sam bio mali moji su idoli bili
Brena, Boba, Dorsi, Čorba
sada samo Zdravko Čolić ..."


♥ Željko Samardžić
Milion puta sam to napisala i opet ću - što je stariji, sve je bolji! Stari lav! Obožavam ga!

♥ Šako Polumenta
Poseban glas, meni savršen... Pjesme koje pršte emocijama...

♥ Đorđe Balašević
Car, živa legenda, sjajan - najbolji! tekstopisac, totalno drugačiji... Tko kaže da ga ne voli, taj nema pojma što valja, odnosno vrijedi... Wink

♥ Dino Merlin
Istina, više slušam njegove starije pjesme od ovih s posljednja dva albuma, ali on je jedan od rijetkih pjevača kojeg rado slušam od kako znam za sebe i čiji rad zaista cijenim.

♥ Dženan Lončarević
Izdao je samo dva albuma, ali oduševljena sam i jednim i drugim, hvale vrijedno osvježenje na glazbenoj estradi, moćan glas, kao i stihovi...
"... a ja ludujem..." - za njim...

♥ Aca Lukas
Čovjek = nula; pjevač = odličan! Mr. Green Iskreno, nisam ga obožavala do prije nekoliko mjeseci, čak sam negdje napisala da je mafijaš koji ima par dobrih pjesama... To sam i mislila dok nisam nabavila cijelu njegovu diskografiju i ugodno se iznenadila... =)


PJEVAČICA:

♥ Neda Ukraden
Najbolja - oduvijek i zauvijek! Svaka riječ je suvišna!




Ovaj put samo najbolji... Wink
 
sandzo-serbia_boy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Avg 2009
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 22, 2009 3:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa za najbolju se uvek znalo i znace zena bez skandala puna hitova , bez nacionalizma i skidanja , jedna jedina DRAGANA Mirkovic !!!!!!!!!!!
a za najgoru ima hi ko pecurke
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Najbolji i najgori yu pevac/pevacica ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon