www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolji i najgori strani pevac/pevacica ?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 6:18 pm    Naslov poruke: Najbolji i najgori strani pevac/pevacica ? Na vrh strane Na dno strane

Koji je za vas najgori i najbori a i najbolji strani pevac, takodje za pevacicu.
Zasto ga volite i zasto drugog ne volite.

Volim da slusam Celine Dion, jer ima predivne pesme, na francusom kao i na engleskom. Zena je puna ljubavi i veliki je lik !
Ne svidja mi se Madonna, ima super pesme ali ona mi se nesvidja, jer previse provocira i cesto, na kraju je glupo..

Za pevace neznam jos, nemogu da se odlucim....

Da vas cujem.




Poslednja prepravka: Ivankamaza datum Sre Nov 29, 2006 11:02 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim Erosa Ramazzotija jer pjeva iz duše, jer nije prepotentan kao mnogi pjevači. Obožavam njegove pjesme jer me smiruju i popravljaju raspoloženje. Ne volim Justina jer mi je umišljen, razmažen i ima ženski glas, a pjesme mi se ne sviđaju jer su to sve hitovi za jednu sezonu, jedno ljeto se pjevaju, a iduće se već zaborave. Više volim pjesme koje se stalno slušaju i koje su stalno 'in'.
Od pjevačica ne podnosim Madonnu jer je provokatorica i njeno ponašanje ne doliči jednoj ženi i majci njenih godina. Pjesme mogu poslušati ali nju ne volim.
Sviđa mi se Tina Turner jer je legendarna, vrhunska pjevačica s posebnim glasom i koncertima za pamćenje.
 
UKRATKOSS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 367
Mesto: temisvar

romania.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najgori Paris Hilton
 
A_Djema
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 13 Sep 2006
Poruke: 231
Mesto: Raskrsnica srca...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji ne postoji jer ih je mnogo koji su super pa su za mene to: bryan adams, jon boj jovi,....a sto se losijih tice pa mozda ih i ima, ali ne toliko kao kod nas. Ne bih da ispadne da ne volim repere, ali oni su mi nesto slicno kao narodnjaci kod nas, popularni, ali to nije pevanje
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super su mi R.E.M., Missy Eliot
Mrzim sve Hip-Hopere itd
 
rozalinda
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 21 Jul 2006
Poruke: 2453
Mesto: ko ce to znati...

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa peppo svi hip-hoperi,kako nemacki tako americki su mi bljak!!!!!! a najbolja pevacica mi je......au puno ih je britney,j.lo,pusycat dolls(to je grupa) sve one imaju dobre pesme a da stvarno najbolja mi je xtina,ona ima super pesme i ovaj novi album odlicno peva!!!!!!!!puno njih su mi glupi,eminem covek nema vise dobre pesme dolaze nivi reperi i on propada nek se povuce vec jednom

_________________
 
Yule2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Nov 2006
Poruke: 53

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji strani:
1. Pink
2. Dima Bilan

Najgori strani:
1. Avril Lavigne
2. Marilyn Manson
 
marijalady
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 14 Apr 2006
Poruke: 2166

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Yule2 je napisao/la sledeće:

Najgori strani:
2. Marilyn Manson


slazem se, covek samo urla i privlaci samo (po meni) umno obolele ljude

najbolja pevacica:.....dido,cyndy lauper,bonnie tyler...
najbolji pevac...james blunt, eddy grant,prince...

a sto se tice najgore pevacice..jos uvek se nisam odlucila Very Happy

_________________
SAMO RETKI NADJU RETKE
 
sisoje1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 87
Mesto: ~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Avril Lavigne - Nema veze's vezom !
 
Nikki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 08 Jan 2006
Poruke: 98
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja isto stvarno ne podnosim Madonnu.... uzas....

A neznam najbolja mi je Lindsay Lohan.... ima ih jos al nju bih posebno izdvojila.... inace folk pjevacice su mi bolje.....

_________________
Ništa nije dobro kao kada netko cilja u vas i promaši.

Oni koji ne uče povijest, ponavljat će greške. Oni koji uče, pronaći će druge načine za greške!
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja pevacica strane muzike neka bude mariah carey jer ima divne pesme,kao i glas...
A pink,nemogu je podnosti... New Evil
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji Robbie Williams...extra peva
a najgori.... neznam....ja znam samo one koji mi se dopadaju !!!

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Najbolji i najgori strani pevac/pevacica ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon