www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ja znam da nista ne znam
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
BIMIBUM
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Okt 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 9:17 pm    Naslov poruke: Ja znam da nista ne znam Na vrh strane Na dno strane

Koliko god prosao u zivotu i uvek tezim putem isao da bih prikupio sto vise informacija i iskustva svede se na to da nista ne znam... koliko god pokusao da pronadjem literatura i saveta za odredjenu temu svatim da je to samo 10% od onoga sto bi trebao da znam ...

 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U zivotu se mnogo uci pogotovo na greskama. . . Svidja mi se ova poslovica. . . . Rolling Eyes
 
Samojedanput
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 44
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rekao si 10% ako ne i manje Smile

_________________
Da potpis
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 9:08 am    Naslov poruke: Re: Ja znam da nista ne znam Na vrh strane Na dno strane

BIMIBUM je napisao/la sledeće:
Koliko god prosao u zivotu i uvek tezim putem isao da bih prikupio sto vise informacija i iskustva svede se na to da nista ne znam... koliko god pokusao da pronadjem literatura i saveta za odredjenu temu svatim da je to samo 10% od onoga sto bi trebao da znam ...


Pa to je normalno...i ono što saznaš ionako brzo zaboraviš...ne opterećujem se tim
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 9:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

The more you know-the less you know. Ziva istina,zar ne? Wink
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Biću i ja poslovična Very Happy -čovek se uči dok je živ Wink

Meni naročito u poslednje vreme često pada na pamet ideja da mi treba barem još jedan život prvenstveno za čitanje knjiga i, uopšte, usvajanje još i još znanja... Wink Toliko je toga što bih htela da saznam i naučim, a vreme me jede...

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 5:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas tako. the more you know, the less you know. a, pada mi o ovo na pamet "o, kako je lijepo biti glup!" Mr. Green

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
tv
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 428

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 6:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas nekako tako... sto vise mislis da znas na kraju skontas da to nije nista... znanje uvijek dobro dodje... zato naprijed. bacilo se na ucenje Smile
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nektarinica je napisao/la sledeće:
The more you know-the less you know. Ziva istina,zar ne? Wink

Slazem se! Ma podji samo od toga koliko poznajes sebe? Koliko puta si sam/sama sebe iznanadio/la nekim svojim postupcima?!

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
duh_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Avg 2006
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

takodje se slazem sa tim ! Sokrat je isao Rimom i govorio da zna da nista nezna a bio je jedan od najvecih umova svog vremena . Govorio bi to sa namjerom da ismije druge koji misle da sve znaju !
 
noname21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nije samo bas on to govorio,nego i mnogi drugi pametni i mudri ljudi koji govore kako je to najvisi oblik svesti.ja sam cak dosao i sam jednom prilikom do tog zakljucka i verujte mi nije nimalo lep osecaj doci do toga da nista(ali u bukvalnom smislu te reci) ne znate.sva sreca zaboravio sam kako sam dosao do tog zakljucka... 8)
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije bitno znati sto vise. Nemoguce je znati sve. Ali je dobro da znas sta znas i da to koristis, a da u medjuvremenu naucis jos ponesto.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Ja znam da nista ne znam Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon