www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Plav ili crn?
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 1:11 am    Naslov poruke: Plav ili crn? Na vrh strane Na dno strane

Devojke, posto sam slicnu temu postavila i za momke, evo i za vas.

Sta preferirate? Plavusana ili crnog? Molim sa obrazlozenjem...

Evo moj odgovor:

Iako sam uvek govorila da volim momke koji su plavi, skoro svi moji momci su bili crni...

U principu je meni uvek bilo vazno kakav je... Ali ima nas koji kazemo samo takav ili nikakav, ili?



_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 9:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su svi uglavnom bili crni, samo mi se jedan plav svideo(ako ne racunamo Bekama).
Ne znam zasto ali plavi momci me na prvi pogled odbijaju, nekako su bi previse bledunjavi, a crni mi izgledaju jaci i snazniji.

_________________
 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ranije su mi se svidjali samo crni i uvek sam bila sa crnima....retko koji plavi decko je mogao da mi se svidi,jer kao sto je Gertruda rekla nekako su bledunjavi...ali poslednja tri momka su mi bila plava...tako da su mi sad i ti plavi simpaticni,ali jos uvek malu prednost imaju crni... Smile

_________________
Ljubav nikad vise ni u sali,los je onaj sto se hvali da ce da me prevari....
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crna kosa i krupne crne oci.
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm... Bilo je par plavih, ali definitivno više volim crnokose, tamnopute momke. Imaju neku posebnu draž, kao neku toplinu koja izbija iz njih Smile tako da sam sad sa jednim tamnookim, crnokosim slatkišem, i nadam se da će tako ostati zauvek Wink

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma crn,ali moze biti i kao bekam ne bunim se

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
vendulja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 237

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 2:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rijetko koji mi se svidio a da je svjetlije boje kose
vise volim muskrace koji imaju tamnu kosu
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crn muskarac...mi je favorit...mada volim i smedje momke...
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crn - zato što obožavam tu boju inače na muškarcu, a onda je još ljepše ako ima zelene ili crne oči Mr. Green Wink
ali ni plavi nijesu loši, ma zavisi od izgleda, džaba mu kosa fina ako nema ostalo lijepo i ako nije dobar... Wink


Poslednja prepravka: ^^CRNOGORKA^^ datum Sub Jun 30, 2007 1:45 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 14, 2007 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crnu boju obozavan Evil or Very Mad , a samim time i crnu kosu kod momka....još ako je u crnim boksama i ima trbusne..jao...jao Razz Razz Razz

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 8:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvijek sam padala na crne momke al mi to uopste nije bitno...znala sam se ja zaljubit i u plavog Laughing

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 9:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

francuskinja je napisao/la sledeće:
Crn muskarac...mi je favorit...mada volim i smedje momke...


Potpisujem ovo...

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Plav ili crn? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 1 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon