www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Reorganizacija foruma Auto-Moto
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
e da imam jos 1 predlog da se teme koje su zastarele i zapadnu na zadnje stranice i npr ne posete se tokom mesec 2 brisu ili arhiviraju u zavisti od toga dal mogu biti poucne,cisto da bi bio cistiji forum i da bi se lakse snnalazili itd,...

Pa da, tako ce i biti.Vecina bajatih tema ce otici u arhivu ali jos cu da vidim koje...



_________________
Master
 
speedoje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 358

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U ostala vozila mogu se jos svrstati i avioni, camci Smile mozda ima zaljubljenika. A da dotaknem i tu temu oko arhiviranja ili brisanja, terba videti da li te stare teme imaju potencijala da se o njima dalje raspravlja, ili kao sto ste rekli, ako su u pitanju neki dobri saveti, da se sve to prebaci u jednu temu SAVETI Smile
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Interesantan predlog...Videcemo, mozda bude nesto od toga...

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
e da imam jos 1 predlog da se teme koje su zastarele i zapadnu na zadnje stranice i npr ne posete se tokom mesec 2 brisu ili arhiviraju u zavisti od toga dal mogu biti poucne,cisto da bi bio cistiji forum i da bi se lakse snnalazili itd,...

Pa da, tako ce i biti.Vecina bajatih tema ce otici u arhivu ali jos cu da vidim koje...
izvini al nismmo se bas razumeli...ja sam mislio pored ovih koje su sada tu da kad se oformi novi izgled da tada teme koje ce e postaviti da za njihh vazi ovo sam pomeno sto se tice arhiviranja i brisanja...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
rile_master je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
e da imam jos 1 predlog da se teme koje su zastarele i zapadnu na zadnje stranice i npr ne posete se tokom mesec 2 brisu ili arhiviraju u zavisti od toga dal mogu biti poucne,cisto da bi bio cistiji forum i da bi se lakse snnalazili itd,...

Pa da, tako ce i biti.Vecina bajatih tema ce otici u arhivu ali jos cu da vidim koje...
izvini al nismmo se bas razumeli...ja sam mislio pored ovih koje su sada tu da kad se oformi novi izgled da tada teme koje ce e postaviti da za njihh vazi ovo sam pomeno sto se tice arhiviranja i brisanja...

Hmm...Ajde lepo slozi ovu recenicu pa da te razumem u potpunosti Wink

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
rile_master je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
e da imam jos 1 predlog da se teme koje su zastarele i zapadnu na zadnje stranice i npr ne posete se tokom mesec 2 brisu ili arhiviraju u zavisti od toga dal mogu biti poucne,cisto da bi bio cistiji forum i da bi se lakse snnalazili itd,...

Pa da, tako ce i biti.Vecina bajatih tema ce otici u arhivu ali jos cu da vidim koje...
izvini al nismmo se bas razumeli...ja sam mislio pored ovih koje su sada tu da kad se oformi novi izgled da tada teme koje ce e postaviti da za njihh vazi ovo sam pomeno sto se tice arhiviranja i brisanja...

Hmm...Ajde lepo slozi ovu recenicu pa da te razumem u potpunosti Wink
Razz
pa lepo...Nove teme koje ce biti otvorene kad se reformise automoto forum.Da ako zastare,tj ako niko ne bude odgovarao na njih,i zbog toga padnu na zadnje stranice foruma da se takve teme brisu ili arhiviraju zavisno od toga sta sadrze....e me sada razumes??? Wink

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
pa lepo...Nove teme koje ce biti otvorene kad se reformise automoto forum.Da ako zastare,tj ako niko ne bude odgovarao na njih,i zbog toga padnu na zadnje stranice foruma da se takve teme brisu ili arhiviraju zavisno od toga sta sadrze....e me sada razumes??? Wink

To se podrazumeva.Ako neke teme budu neaktivne neki vremenski period (koji ce biti odredjen naknadno), bice prebacene u neku arhivu ili u Cistiliste...Nadam se da sam te dobro razumeo i dao ti valjan odgovor Smile

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
pa lepo...Nove teme koje ce biti otvorene kad se reformise automoto forum.Da ako zastare,tj ako niko ne bude odgovarao na njih,i zbog toga padnu na zadnje stranice foruma da se takve teme brisu ili arhiviraju zavisno od toga sta sadrze....e me sada razumes??? Wink

To se podrazumeva.Ako neke teme budu neaktivne neki vremenski period (koji ce biti odredjen naknadno), bice prebacene u neku arhivu ili u Cistiliste...Nadam se da sam te dobro razumeo i dao ti valjan odgovor Smile
da to je to Very Happy ,mada je to trebalo da se radi i ovde sto bas i nije bio slucaj pa ima gomila bas zastarelih tema al nadam se da cemo uskoro ugledati novi am forum Wink

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
rile_master je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
pa lepo...Nove teme koje ce biti otvorene kad se reformise automoto forum.Da ako zastare,tj ako niko ne bude odgovarao na njih,i zbog toga padnu na zadnje stranice foruma da se takve teme brisu ili arhiviraju zavisno od toga sta sadrze....e me sada razumes??? Wink

To se podrazumeva.Ako neke teme budu neaktivne neki vremenski period (koji ce biti odredjen naknadno), bice prebacene u neku arhivu ili u Cistiliste...Nadam se da sam te dobro razumeo i dao ti valjan odgovor Smile
da to je to Very Happy ,mada je to trebalo da se radi i ovde sto bas i nije bio slucaj pa ima gomila bas zastarelih tema al nadam se da cemo uskoro ugledati novi am forum Wink

Slazem se sa tobom ali sta je - tu je...Ja sam odavno imao neke predloge za Jugovica ali nismo uspeli da se dogovorimo...Nema veze, sada cemo sve lepo da sredimo... Wink

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedva cekam 8)

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hello, folks Very Happy

Dosao je i taj dan, dan reorganizacije foruma Auto-Moto Smile Danas cu dostaviti predlog Duletu i nadam se da ce i ceo posao biti gotov danas.
Nego, ajde da vidimo koje teme da ostanu, a koje da se uklone...!?Dajte neke predloge pa da pocnemo sa radom...

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super,...
Sto se tice tema koje bi mogle da odtanu su:porse svet jer ja tamo stalno pisem,bmw zbog vlade,...i to je to sto meni trenutno pada na pamet...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Reorganizacija foruma Auto-Moto Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon