www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako lecite tugu?
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 7:21 pm    Naslov poruke: Kako lecite tugu? Na vrh strane Na dno strane

Sta vi drage devojke radite,da se bolje osecate?
Kada ste prevarene,razocarane u prijatelje,momke,ljude...??
Kako lecite tugu???



_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovisi što mi se dogodilo...najviše volim biti sama. No, kad sam prekinula burnu vezu od godinu i pol dana stalno sam izlazila s prijateljicama, sve su bile uz mene i to mi je jako pomoglo. Tada sam još izašla iz srednje škole, upoznala nove ljude, ušla u novu okolinu i sve mi je bilo drugačije. Osjećala sam se tako močno da me više ništa nije moglo slomiti! Wink
 
Zwezdana89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 7:46 pm    Naslov poruke: :) Na vrh strane Na dno strane

Zavisi od toga sta se desilo, ali uglavnom veeelikom porcijom jagoda sa slagom, ili ako ih nema onda budem neko vreme sama, isplacem se i prodje me...
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Plačem,vrištim,histerišem,a onda se naglo smirim,spremim,izađem u grad,ne mislim ni o čemu.Provodim vreme sa drugaricama,drugovima,nikako sama i nikako dosadjujuci se i prođe me.Najbitnije je u prvom trenutku izbaciti sve,iskakati,histerisati,samo ne zadržavati u sebi,tako je najbolje,i sve boli prolaze...

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi šta mi se desi, i od toga ko me je iznervirao... Ima mnogo toga, možda, ako kažeš šta ti se tačno desilo, mogu da pokušam da ti pomognem...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
ja_i_samo_ja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 104
Mesto: VELIKA GORICA

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

plačem... tone i tone suza završe na mom jastuku.. pustim si srcedrapateljsku mjuzu... pa plačem još malo... nakon toga krenem očajavat.. počnem se trest... i to tako traje tjednima... prestanem jest.. izgubim koju kilicu... pa očajavam još malo...
zapravo, jako teško podnosim takve situacije. i bolje da me nitko ne vidi kad sam takva... izgledam i osjećam se grozno tada... nije neki prizor...

_________________
"Više vrijedimo kad imamo žene kraj sebe, ne želimo biti nasilni jer, kad izgubimo žene, izgubili smo previše toga."
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alekssandra vjeruj mi vrjeme lječi sve,s vremenom bičeš i bolje i nasmejana iako si sad izgubila povjerenje u sve ali ja sam skoro sve to prošla i danas je sve ljepše.. Wink
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo se zatvorim u sobu i placem,pricam sa drugaricama kukam.... a onda kad shvatim da od toga nemam bas nista spremam se najbolje sto znam,izlasci,zezanje..... Svaki dan natrpam obavezama da nemam vremena o tome da razmisljam. I naravno idem u shopping nove krpice to me uvek obraduje

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
medonja89
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 322

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trcim pored dunava,ako mi se place isplacem se i sve bude ok
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne lecim je...cekam da sama prodje....i uvek prodje....

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
OdbojkAsicAAA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Dec 2005
Poruke: 122

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj,ja jedem i jedem i samo jedem...slatko,slano...sta god.....

_________________
 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako kad,nekad se odem zabaviti sa legicama,a nekad tugujem sama doma.a ne znam ni sama kako je najbolje...mozda neki llooooodi provod.ha da
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kako lecite tugu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon