www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako lecite tugu?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vreme leci sve
pustim da samo prodje


 
ivonas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 120

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sednem i razmislim...trazim u svemu tome neku stvar koja je pozitivna, pa se zakacim za nju...i usput se tesim drugim dobrim stvarima koje imama u zivotu...
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 2:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neki dobar krimi roman =))) tipa: Kum, Omerta, Gangster... mafija uglavnom Wink

ali uglavnom crtam, okrenem se grafichkom dizajnu! koji obozavam...tako da... njah
uvek mi bude bolje...
i zderem ko kreten, mada ja se teze gojim tako da opushteno kod mene =))))

_________________
 
LudacaFL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 156

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 3:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pricam sa drugaricom, aonda idem u kafic ili disco da se malo izigram i da nadjem nekog drugog macana da mi skine brine sa glaveee
 
zlatna_ribica83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nadjem drugog decka, a ako se razocaram u drage mi ljude onda me to pogodi ravno u srce....jer oni su oko mene uglavnom mnogo godina unazad za razliku od decka...heheh
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sedim ili sama ili sa drustvom ali retko kad placem...

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
mima85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Jan 2007
Poruke: 60

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa uglavnom uz neku dobru knjigu
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam zašto ali uvek kada se osečam loše, tužno zatvaram se u sebe...kao i ovih dana.Znam da mi to nije ok...ali ipak to radim.
Možda bi bilo bolje da nazovem neo društvo, odgledam dobar film...slušam dobru, veselu muziku...oddem na neku rekreaciju...ali za sve to ne pronalazim volju. Sad Sad

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sjednem za komp. stavim slusalice pustim muziku i zaboravim na sve

_________________
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo sto uradim je da se osamim, pustim neku dobru muziku (pravi lek za dusu), kada prodju ti prvi, najtezi trenuci, izadjem sa nekim veselim, nasmejanim drustvom, ljudima koji isijavaju pozitivnu energiju! Kad me "ozrace" osecam se mnogo bolje i spremna za nove radne pobede Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 5:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo se isplačem, pa pričam s najboljom prijateljicom o onome što me muči. Ona uvijek zna reć prave riječi... To je za početak.
A onda se trgnem, i kažem samoj sebi da će sve bit u redu, da će i to proć i da će sve u životu sjest na svoje mjesto. I tako stvarno bude. Wink

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uposlim se Wink

Volim ono čime se bavim i ništa ne može tako valjano da me obuzme kao engleski jezik Smile U raznim aspektima Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kako lecite tugu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 2 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon