www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako lecite tugu?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 10, 2008 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos uvek nemam savrsen lek za to, ali.. rad,rad i samo rad.. poneka suzica se prolije, poneka rec malo vise zagrebe povrsinu,ali.. ide se dalje.. uvek samo napred.

 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 11, 2008 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mnogo dobro glumim da nisam tuzna i da je sve u redu pred drugima, i tako ponekad zaboravim da sam tuzna kad sam sa ljudima. A kad sam sama, obicno slusam balade i legnem na krevet i placem...i onda zaspem

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Palčica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 23

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 11, 2008 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slusala bih muziku
 
Unusally
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 19 Feb 2008
Poruke: 829
Mesto: GM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 11, 2008 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa zavisi kad mi je bilo najteze radio sam ovako prvo sam jedno 20 dana bio mrtav pijan pa kada sam shvatio da od toga nema vajde razgovarao sam o tome hvala bogu pa imam dobre drugove posebno drugarice i od tada najcesce pic... ovaj razgovorom Very Happy

_________________
Radim se, a ti?

A to sto mi fali "u" - sta mi vredi rodjen sam sa greskom!!!
 
bobx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Feb 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 17, 2008 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Confused pa ne znam, nepostoji tacan recept koji moze da koristi kao lek za tugu. mislim da svako mora svoju da prozivi na najbolji moguci nacin koji zna. ne odgovaruju svima iste stvari za vreme dok tuguju. nekome je potrebna tisina, nekome, drustvo, zavisi od osobe. mislim da je vreme najbolji lek za sve.
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 21, 2008 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam tužna - onda šutim i gledam u prazno! Ne liječim tugu, ona prođe sama od sebe...
 
tea92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..nikako! Tuga se sama leci....vremenom! New Spiral
 
katarinaa85p
Banovan!

~hot angel~
<b>~hot angel~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2007
Poruke: 9273
Mesto: K*R*A*G*U*J*E*V*A*C

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 31, 2008 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lako......brzo prebolim lose osobe.....
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 01, 2008 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja_i_samo_ja je napisao/la sledeće:
plačem... tone i tone suza završe na mom jastuku.. pustim si srcedrapateljsku mjuzu... pa plačem još malo... nakon toga krenem očajavat.. počnem se trest... i to tako traje tjednima... prestanem jest.. izgubim koju kilicu... pa očajavam još malo...
zapravo, jako teško podnosim takve situacije. i bolje da me nitko ne vidi kad sam takva... izgledam i osjećam se grozno tada... nije neki prizor...


sama sam ti takva Embarassed Sad
 
goorica15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Nov 2007
Poruke: 191

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 08, 2008 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema idealnog leka u meni se tesko bude osecanja al` zato kada je potrebno da nestanu tj da se gase to je prica za sebe skoro da mislim da je nemoguce jednostavno u pocetku pokusavam da se izolujem od svega sto je prouzrokovalo tu tugu a sto se tice slusanja muzike u tim trenucima ona je najgori podsetnik na sve, kako kog i ja se vracam na ono sto je svima znano "vreme leci sve" samo polako

_________________
Echoes of cries of pain reverberate in my heart.
 
jellena_b77
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 46

Datum registracije: 30 Sep 2007
Poruke: 333
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 11, 2008 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikako idem dalje nema tuge ...kome jos to treba Wink

_________________
"... Savrsen dan da krenem 'nemam pojma kuda' i da budem 'nemam pojma gde' i da zavrsim 'nemam pojma kako'..."
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 11, 2008 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

c'askanjem sa nekim dragim (pisanje me uvek ubijalo)

_________________

Next to you - my hand doesn’t shake
paths we take and moon story toasts

Next to you - eyes are not red mirrored
in tears we spilled while roaming earth

Thourn Whaul (2007)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kako lecite tugu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon