www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

On, vi + stan = dobar doček Nove Godine ili ipak ne?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 1:37 am    Naslov poruke: On, vi + stan = dobar doček Nove Godine ili ipak ne? Na vrh strane Na dno strane

Pričam s prijateljicom danas.
Kaže da ide s dečkom u Njemačku u njegov stan slaviti Novu Godinu.
Pitah je što ne ide s kao ekipom slaviti, kaže da joj je dosta ekipe i opijanja te da bi htjela kao nasamo s njim biti..

Upravo se i ja na ovo spremam, tj još se mislim Rolling Eyes
Zanima me što me čeka jer nisam još bila s dečkom za Novu godinu , tj nije to bilo ono pravo Mr. Green
Je li se podrazumijeva večera, ili pak nešto treće? Laughing


Dame,koje ste bile da čujem? Jel ipak fali osjećaj pijanstva i zabave ili je njegova ljubav sve što nam treba za Novu?

ps. neću zaboraviti crveno rublje
Mr. Green



_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nem pojma, meni itako nova godina svejedno gdje sam, ja volim cijeli taj tjedan, od sutra cu putovat i bit s drustvom. kad sam i slavila s tipovima, ugl je tu bila i ekipa i bilo nam je sjajno, isto kao i na ljetovanju.
jednu ng sam slavila samo s momkom, tj. docekali smo ponoc zajedno uz veceru i vino, poFatali se za srecu Mr. Green i otisli ondak zajedno u klub. i tamo opet bila ekipa. tak da, moze ali ne za cijelu noc. itako mozemo cijelu noc bilo koju drugu bit zajedno.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam nikad nasamo ali planiram jednu novu godinu tako da provedem

u svakom slucaju, bice to nezaboravno iskustvo

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
kissme_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Nov 2008
Poruke: 82

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da bi ipak bilo bolje da zovete i drustvo,makar da dodju poslije dok se vas dvoje malo nauzivate jedno u drugom:) ili da odete kasnije negdje zajedno kao sto rece Anđela, a mislim da bi cijelu zajedno sami ipak bilo malo..hmm Rolling Eyes
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kissme_ je napisao/la sledeće:
a mislim da bi cijelu zajedno sami ipak bilo malo..hmm Rolling Eyes


ne mislim ja da je to bzvz, nego sam samo htjela naglasiti da meni licno to nije nist osobito jer itako milijun noci provodimo zajedno, tak da mi je to svejedno. lijepo je i divno, to ne sporim. Wink
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam...meni je to savrsena kombinacija...nesto ne patim od novogodisnje euforije...svi ti ludi provodi me mnogo manje privlace od varijante udvoje

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
kissme_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Nov 2008
Poruke: 82

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 24, 2008 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma to sam i htjela reci...mislim da se noc u dvoje moze organizovati uvijek,ipak sam vise za izlazak kad su vec svi euforicni,iskoristiti tu priliku za slavlje, a te divne noci nasamo ostaviti za 3,4,5,6-ti....itd. Neznam,to je moje misljenje,a ti ipak uradi kako ti zelis.. Pozz
 
katarinaa85p
Banovan!

~hot angel~
<b>~hot angel~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2007
Poruke: 9273
Mesto: K*R*A*G*U*J*E*V*A*C

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 24, 2008 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dan kao i svaki drugi,ali ajde......Iskreno,ja cu je provesti samo sa voljenom osobom,nekako nam je tako najjjjj.....jer kod nas je svaki vikend neka guzva,tako da nam ovo dodje kao odmor od ljudi Smile Wink bar jedno vece Smile

_________________
U dusi sam dete koje ne zna da mrzi,u zivotu sam putnik koji uvek pronadje pogresan put,u stvarnosti sam BUDALA koja uzlud VOLI!
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 24, 2008 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je to savrsena kombinacija, tj bila je dok sa bila sa bivsim dragim. Daleko od toga da ne bi bilo lepo sa drustvom, svakako da bi.Ali treba iskusiti i taj deo price. Dragi, vecera, ..
Kao sto rekoh,meni to bese divno iskustvo.
Naravno,ove godine ludujem sa drustvancetom Smile
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 28, 2008 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskustva u tome nemam nikad na docek Nove nisam bila sama sa voljenom osobom.....Cak i sada, vec mesec i vise zalim sto ne mogu da se podelim na tri dela za docek Nove Confused Tako bih volela da mogu da je docekam samo sa njim, ali i ako slavim sa njim nismo predvideli da slavimo kuci vec vecera muzika i njegovo drustvo do 12h00 New Evil mene moje drustvo cima na docek (nisam dugo slavila sa njima) a i porodica (sestra, rodjaci itd...) evo nas na nekoliko dana do doceka a ja se jos nisam odlucila Confused

Ici cu tamo gde sam sigurna da ce mi biti prijatno, tako zelim i tebi.

Sama sa njim, zasto da ne Arrow bilo da se podrazumeva vecera ili ne mislim da ces se lepo provesti (ako je pravi) i naravno obavezno pomisli na crveno rublje Wink Laughing
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 28, 2008 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja već 3 godine (koliko smo i zajedno) slavim Novu sama sa njim i mogu reći da mi je prelepo Embarassed
Ne mogu da opišem koliko je lep osećaj kada sat otkuca 12 sati i kada pored sebe imaš osobu bez koje ne možeš,koja ti je sve i kojoj možeš prva reći Srećna Nova Wink Very Happy
Barem je meni to prelepo,sad zavisi od osobe do osobe.Imam npr.drugarice koje ne mogu da zamisle takvu varijantu,koje su uvek za lumpovanje i koju Novu ne propuštaju bez društva i alkohola.
Meni je ovako lepše,on i ja sami,naručimo pizzu,kupimo alkohola Embarassed ,mazimo se,pustimo laganu muziku i slavimo Novu Embarassed Mr. Green
 
kissme_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Nov 2008
Poruke: 82

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 28, 2008 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se vec slavi nasamo s dragim,kako organizovati da to bude nezaboravno Question Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> On, vi + stan = dobar doček Nove Godine ili ipak ne? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon