www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Do koje mere ste spremne da se zrtvujete?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
samo_san
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 105

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 1:24 pm    Naslov poruke: Do koje mere ste spremne da se zrtvujete? Na vrh strane Na dno strane

Zene:)...interesuje me do koje granice biste bile spremne da se zrtvujete zarad nas muskaraca..?
Cega biste sve bile u stanju da se odreknete zbog fatalne ljubavi...porodice,karijere,prijatelja,skolovanja,svoje zemlje,novca,privatnosti,slobode...?

Ili biste se ipak odrekli najvece ljubavi u zivotu,jer se bojite da rizikujete?

P.S. Podrazumeva se da bismo se i mi zrtvovali zarad vas,ako je to potrebno:)



_________________
SVE je moguce onome koji veruje...(Marko, 20:23)
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmmmm zeznuto pitanje...ne verujem da bih se na neciji zahtev mogla odreci bilo cega...ako neko trazi da se za njega zrtvujem onda me ili ne voli dovoljno ili je sebican i samoziv...s druge strane, uvek sam spremna za kompromis, za razne ustupke zarad onoga koga volim i ne smatram to nekom sad zrtvom...e sad...neke svoje principe i snove ne bih mogla pogaziti pa ma kakva ljubav da je u pitanju...misljenja sam da se sve moze kad se hoce, da ako nesto dovoljno zelis (npr tu neku osobu koju volis) da se sve moze iskombinovati...i fakultet i porodica i posao i prijatelji tako da ne vidim ni jedan stvarni razlog za neko sad 'zrtvovanje'...zrtvovala bih vreme, trud, zivce i nista vise od toga

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^tako je, uz malo (ok,malo vise) rada i truda, narocito zelje&volje sve se moze postici. ne vidim potrebu 'zrtvovanja' bilo cega.
Very Happy
 
ice_baby_ice
>Полицајац<
<b>>Полицајац<</b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Jul 2007
Poruke: 1796
Mesto: Svuda po malo...

spain.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veruj mi da neznam Very Happy

_________________
UDRI NARODNA M I L I C I J O ! ! !
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
porodice,karijere,prijatelja,skolovanja,svoje zemlje,novca,privatnosti,slobode...?


Recimo svega ovoga... Stvarno sam spremna sve da zrtvujem zbog ljubavi...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osoba koja te voli nece od tebe traziti da se zrtvujes i odrices nego ce se potruditi da bude deo tvog uspeha i da te podstice da ides dalje i da se usavrsavas. Iskreno nikada mi ne bi trebao muskarac koji ce se odreci svega samo da bih ja tako bila "srecna" i da mi posle gundja i prigovara citav zivot da je to i to uradio samo zbog mene. Ajde da pustimo da svako ostvari svoje snove, jer ako mi odgovara odredjena osoba, verovatno mi odgovaraju i pogledi na zivot od te osobe. Nikada se ne bih odrekla svojih snova i onoga sto sam odlucila da moram uraditi u zivotu, dakle diploma mora zavrsiti u mojim rukama pa svidjalo se to nekome ili ne. Ne bih se odrekla svog posla da bih izigravala idealnu domacicu. Dakle, mogu saslusati misljenje partnera, mogu uzeti to misljenje u razmatranje, mogu napraviti kompromis, ali da se samo ja zrtvujem i gazim po svom zivotu, nikada. Kao sto rece nastasenjka, mogu zrtvovati vreme, trud i zivce, a ako je partner smatrao da cu zrtvovati zbog njega ono sto sam sticala citav zivot, e onda je strasno pogresio u odabiru saputnika Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
samo_san
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 105

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto je MAYA rekla,i ja mislim da bih bio u stanju da zrtvujem sve-naravno samo pod uslovom da to zahtevaju zivotne okolnosti,a ne moja devojka.
Jer,ako ti neka osoba trazi da se odreknes necega,jer to njoj ne odgovara-onda te jednostavno ne voli dovoljno i nije vredna nikakve zrtve.

_________________
SVE je moguce onome koji veruje...(Marko, 20:23)
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osoba koja nema svoje ja, koja puzi po zemlji i nema nista svoje da mi ponudi, koja ce se odreci svih svojih principa u ime neke tamo ljubavi prema meni- ne, takav gmizavac meni ne treba!!! Mr. Green
Da odustane od prijatelja,karijere,roditelja,skolovanja,svoje zemlje,novca...- zapitas se prosto da li je ta osoba normalna. jer se te patoloske ljubavi nikad slavno ne zavrsavaju.
u mom leksikonu to ime nece stajati.
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj tata nije bio u mogucnosti da zavrsi fakultet i napustio ga je. Moja mama je ucinila isto zarad ljubavi i sad svaki put kad je nervozna, gundja "sto sam napustila, mogla sam da zvrsim...". Mogla je ali nije, odrekla ga se zbog ljubavi i da bi se udala.

_________________
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi do koje mere je on to zasluzio.. Necu se sigurno zrtvovati zbog decka kojem nije nimalo stalo do mene, koji pored mene ima jos 3 devojke ili koji uopste ne pokazuje osecanja prema meni..
Ako vidim, ako osecam da oseca isto prema meni kao i ja prema njemu pruzicu mu sve

_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..:: MaYa ::.. je napisao/la sledeće:
Citat:
porodice,karijere,prijatelja,skolovanja,svoje zemlje,novca,privatnosti,slobode...?


Recimo svega ovoga... Stvarno sam spremna sve da zrtvujem zbog ljubavi...



Shocked I što onda ako te on možda slučajno ostavi?Što ti imaš od toga? Ne treba nikad biti toliko ograničen. Odrekla bi se i roditelja? Shocked

Ja nikad nisam imala nameru niti ću ikada imati da se nečega odreknem a vrrrrlo sam fatalno voljela. Uopće se ne treba ničega odricati a poooosebno svoje porodice zbog dečka! Pa čekaj stanite malo - porodica vas je odgajila - spremila vas za prijatelje i novac - dala vam slobodu da stvarate - ljubav prema muškarcima treba biti usput, jedinstvena i sama za sebe!

Ne treba se ničega odricati-treba se sa time naučiti živjeti zajedno! Svi to mogu!! A ne da živite od ljubavi. Ne može se živjeti i disati baš samo od ljubavi. Treba samo naučiti živjeti sa njome. Wink
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa andjelom definitivno , ko zna sta donosi sutra???
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Do koje mere ste spremne da se zrtvujete? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon