www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad misle da su prevarene, a nisu...
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

paja1911 je napisao/la sledeće:
ma vi zene ste najgore.Kad se mi slikamo sa drugaricama,zagrlimo ili tako nesto odmah skacete na nas,zvocate,...Mi kazemo da je to samo drugarica,ali vi n prestajete.Al zato vi kad se slikate ili bilo sta sa drugom,onda to nije nista,to je samo drug,kako moze nesto da bude izmedju vas.Ajde nek bude da je ok da reagujete ljubomorno kad smo sa drugaricama,a zasto onda nikad ne dozvolite da i mi reagujemo tako,kao da se vase prijateljstvo toliko razlikuje od naseg?P.S. Bas sam smor Very Happy



Nisi u pravu!Ali,shvatices...do dodje sa godinama!
To nema veze sa polom,negom sa karakterom jedne osobe,bila ona muska ili zenska......
Pitanje je nepovrenja,nesigurnosti ali isto tako i mozda neiskrenosti i 'skrivanje' necega od strane druge osobe Wink



_________________

 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

do sada je skoro svaki moj dechko mislio da ga varam... svashta!
jednostavno, imam nekolicinu drugova sa kojima imam zaista prisan odnos, druzim se sa njima skoro odkad za sebe znam... vecina to jednostavno ne moze da shvati...

slazem se sa nektarinicom da je to pitanje karaktera neke osobe a ne njenog pola..

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni se jednom isto tako slicna situacija desila...
MOja dewojka i ja smo tad bili zajedno oko 2 meseca, i u skoli od nekoga je cula kao da sam je prewario, i cula je kao da sam se ja ljubio sa tom (ne znam ni ja sa kom) i kao da sam prestao i rekao toj dewojci da nemogu wise, kao da wolim jelenu...
Narawno to nije bilo ni blizu istine, nisam je prewario...
Pouka: lakse je powerowati na laz nego na istinu - wezano za owo !!!
 
Majda_T
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jul 2006
Poruke: 155

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam cesto sumnjala u svog momka..mislim da jos uvijek sumnjam..i kad nemam razloga za to Laughing
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja neslusam na price drugih meni treba "crno na belo" ako ja nadjem nesto kod decka sto ide na to da me je prevario znaci imam neki dokaz u rukama ako on kaze da me nije prevario onda mora to da dokaze na isti nacin kao i ja.
 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

POverenje je kljucna stvarr!Ako ne veruje ne treba se ni objasnjavati!
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u vezi je najbitnije poverenje,i ako ga nema jebes vezu.mada to ti je u zenskoj psihi,da sumnja
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja razumijem da se cura brine da je dječko ne prevari, ali čekaj stani malo - to znači da mu ne vjeruješ dovoljno. Kažem - dovoljno. A i za to vjerojatno postoji neki razlog, tako da ne treba da razbijaju glavu o tome da li ju je dječko prevario ili ne - već da lijepo, na fin način razgovaraju o njihovoj vezi i što je to uopće glavni problem.
Ja lično takve situacije nisam imala jer ne mogu zamisliti sebe da se ,,bavim,, time. Rolling Eyes
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dzonisa je napisao/la sledeće:
u vezi je najbitnije poverenje,i ako ga nema jebes vezu.mada to ti je u zenskoj psihi,da sumnja


Eto samo su žene ljubomorne Rolling Eyes ma kako da ne. Posebno bez razloga.

Ako si joj već pričao o svojim prijateljstvima, trebao si joj pokazati slike. Ružan je osjećaj kada se nađeš u takvoj situaciji, posebno ako te dugo nema. Žene su jako emotivne (možda nekad i previše) i pogađaju takve situacije.

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
Ela85
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 439
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisu samo zene ljubomorne....ljubomorni su i muskarci.. jedan moj decko je bio toliko ljubomoran da mi nije "dao" da imam bilo kakvog druga...da odem na kafu sa drugom, sanse nije bilo...
jednostavno nije znala razlog zasto si joj pricao o toj devojci a slike joj nisi pokazao, tu je bila tvoja greska....

_________________
Ne dozvoli da pogresni ljudi usetaju u tvoj zivot, pomute bistinu tvojih ociju, nateraju da volis sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju...
 
annaxy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 45

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po prirodi sam jako sumnjičava osoba, al vjerujem samo u ono što vidim
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 10:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubomora i posesivnost su dve najvece gresku u vezi,braku...
Po prirodi sam posesivna ali i ljubomorna!
Sta je moje -to je samo moje! Tude -ne diram!
Jedared sam i ja mislila da me muz vara-a on jadan radio dve smene (100% provereno) Embarassed

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Kad misle da su prevarene, a nisu... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon