www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad misle da su prevarene, a nisu...
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 04, 2007 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo me podeca na prichu bez kraja. (never ending story)
Nekada je teshko posmatrati neshto sa zhenske strane stanovihta, bolje recheno - nemoguca misija. Nekada je, stvarno, kako god da uchinish - pogreshno. Kao da se trazhi "dlaka u jajetu". Valjda mora da bude tako, teshim time sebe. Da se vratim prevari koje nije ni bilo. Da, setih se... sumnja, pochinje time. Raznim zapitkivanjima, nekoliko dana isto to, samo u drugom kontekstu, kao da se trazhi neki "crv", neka karika koja ne shtima, a ne koja nedostaje. Sve se objasni, pojasni, priupitam da li je to nekakvo ciljanje na neshto, da li mogu josh dodatnim informacijama da potpomognem u sklapanju "mozaika", avaj - ne pomazhe. Nalazi se ponekad uvredjenom, kako mogu u tako neshto da posumnjam. (Ovo pricham uopshteno iz iskustva, ne odnosi se ni na jednu osobu direktno) Ok, shvatam. Sve je u redu, idemo dalje. Opet pitanja, reshetanje. Ne marim, odgovorim i na to. Idemo dalje. Krecu novi dani, sunecem obasjani. Pojavljuju se opet oblaci. Prelazi u nevreme, zashto mi nisi rekao da imash broj od tog o tog? I shta sad, pitam se. Imam ga vec od "pre tebe". Da li treba da napishem svoj CV od 283 stranice i da ti ga predam? Nisam pisao dnevnik, ne pada mi sve na pamet, ne mogu, jednostavno, svega da se setim. Elem, raspisah se. A tema je tako jednostavna. Smile
Mozhda se ostavila zapostavljenom. A ti si joj prichao o drugarici sa kojom se dobro slazhesh, a nju/suprugu si "ostavio" kod kuce. Mozhda ia svoju dobru prijateljicu koja ju je posavetovala da pusti malo vatre. Svashta ima pod nebeskim svodom.
Smatram da samo razgovor u chetiri oka to mozhe da sredi, da izgladi, da povrati sjaj, mir, spokojnost. A da ne veruje, to stoji. Ipak je nashla potvrdu "varanja", fotografije. Rolling Eyes



_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
fallen *ANGEL*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jun 2007
Poruke: 66

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imao sam prijatelju slicna iskustva,veruj mi tesko ih je ubediti kad nesto uvrte u glavu to ti haos

_________________
*SRBIJA NIJE SAKA PIRINCA DA JE POZOBA SVAKA VRANA KOJU NANESE VETAR*
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

malaplavano1 je napisao/la sledeće:
Ja se uvijek pozdam u svoju zensku intuiciju...


Confused ... nesto sto su zene davno izgubile. ima par zena (starijih - nase bake) koje jos uvek to poseduju.

to sto se danas zove "zenska intuicija" je potreba za "svezanjem" (tracom), zelja za apsolutnom kontrolom, guranje nosa tamo gde ne treba i td.

ako zena nema kontrolu, nije dovoljno informisana poziva se na svoju "zensku intuiciju" i oseti da je ugrozena. dalji sled dogadjaja je da krene u protivnapad. a nije ni napadnuta Confused

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo mi se jednom da decko sumnja u moju vernost a ja nisam nista radila niti sam mu dala povoda za sumnju..
Al' on uvrteo nesto u glavu..

_________________
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 04, 2008 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ohanzee je napisao/la sledeće:
malaplavano1 je napisao/la sledeće:
Ja se uvijek pozdam u svoju zensku intuiciju...


Confused ... nesto sto su zene davno izgubile. ima par zena (starijih - nase bake) koje jos uvek to poseduju.

to sto se danas zove "zenska intuicija" je potreba za "svezanjem" (tracom), zelja za apsolutnom kontrolom, guranje nosa tamo gde ne treba i td.

ako zena nema kontrolu, nije dovoljno informisana poziva se na svoju "zensku intuiciju" i oseti da je ugrozena. dalji sled dogadjaja je da krene u protivnapad. a nije ni napadnuta Confused


Ne znam zašto intuicija mora da ima ovaj prefix 'ženska' Rolling Eyes Ista priča kao i - 'muški' ego Rolling Eyes

Da li to znači da muškarci nemaju intuiciju ili žene nemaju ego Rolling Eyes ?

Ako je žena patološki ljubomorna, dešava se da od mrava napravi slona.

U suprotnom, žena je emotivno biće, jednako kao i muškarac, te neke stvari ume da (pred)oseti, nasluti.

Da se vratim na priču kolege aureliana Smile
Ako je moj partner u moj život uveo neku žensku osobu kao svoju prijateljicu to je za mene amin.
Pristojno sam ljubomorna, ALI ako mi se da povod, ako kojim slučajem osetim da mene neko stavlja u 2. plan, da se Ona nameće, da joj On dozvoljava previše...neće da izađe na dobro Evil or Very Mad

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 05, 2008 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne želim da uvrtin ništa sebi u glavu. vjerujem mu, nema razlog da me prevari, volim ga...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Kad misle da su prevarene, a nisu... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon