www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Volimo se kao PRVOG DANA
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 9:29 pm    Naslov poruke: Volimo se kao PRVOG DANA Na vrh strane Na dno strane

Često ovdje vidim da neke osobe napišu, a i često sretnem osobe koje mi kažu - ma mi se volimo kao prvog dana. Shocked

Jel' mi možete pojasnit kak netkoga možete uopće voljeti prvog dana??
Može vam se dopasti, možete se zaljubit ali baš odma - voljeti? Iskreno, poštovati i tolerisati sve mane i sve što vam smeta? Bezuslovno, istinski? Slušati, skužiti što voli što ne za 24h Confused Možda već i drugog dana, ali ...prvog? Rolling Eyes


 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da kad to ljudi govore, misle na onu "ljubav" sto dolazi sa novom vezom, novim poljupcem, novim leptiricima u stomaku. Mislim da "prvog dana" ustvari znaci vise dana a to u prevodu znaci "pocetku veze"
Slazem se da treba provesti malo vremena sa nekim da bi ga zavoleli, ali nekad se desi, da se ludo zaljubis u nekog, i onda budete u vezi, pa se ta "luda zaljubljenost" ipak na kraju pretvori u ljubav, sto onda omogucava osobi da kaze "volim ga/je ko prvog dana"

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa daaa, prvo ide taj proces. Zaljubljenost, pa ljubav tj povjerenje itd da ne nabrajam o tome ima tema. Confused
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam mojim vjerenikom dosta dugo... Uvijek pre nego što se trebam vidjet sa njim osećam uzbuđenje, kada ga ljubim osečam leptiriće u stomaku, lepo mi je... Nismo ni jednu svađu imali, jednostavno moj slučaj je jako čudan i duga priča i možda jedan u milijun...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma dobro, to je sve lijepo, vjerujem ti ja, ali mi nije jasno kak se može reći da se volimo istim žarom kao - prvog dana?? Jel' me kužite vi? Pa prvo trebate osobu valjda upoznat dobro i usput je polako sve više i više voljeti.

Mislim, možda sam ja mutava, ali ako postoji prava istinska ljubav odma čim pružite ruku toj osobi , ali ona prava kao što je opisah u prvom postu, onda super. Wink
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Andjela, ja te potpuno razumem, kako mozes nekog da zavolis prvog dana? Na to sam vec odgovorila gore

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To se kaže žargonski... Ustvari, podrazumeva se da ću ga voljet sve više što ga više upoznajem. Kad kažem Volim ga kao prvog dana mislim na period kad sam ga iskreno zavoljela, a ta ljubav vrimenom raste i postaje jača iz dana u dan... Kužiš?

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..:: MaYa ::.. je napisao/la sledeće:
To se kaže žargonski... Ustvari, podrazumeva se da ću ga voljet sve više što ga više upoznajem. Kad kažem Volim ga kao prvog dana mislim na period kad sam ga iskreno zavoljela, a ta ljubav vrimenom raste i postaje jača iz dana u dan... Kužiš?


Dusho, malo su ti protivrecni izrazi Laughing

Al slazem se da je samo izreka i da nema neko "realno" znacenje, e sad shto je to uzeto...stvarno ne znam... Razz

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Al slazem se da je samo izreka i da nema neko "realno" znacenje, e sad shto je to uzeto...stvarno ne znam...



to i ja kažem, i sorry što sam konfuzna prilikom objašnjavanja.

_________________

~ Banetova Žena ~
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mayo, nazalost nije bas ocigledno da ces nekog zavoleti vise kad ga upoznas, nekad se cak desi da ga bolje upoznas pa tek onda shvatis da ga ne volis... razumes?

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
nekad se cak desi da ga bolje upoznas pa tek onda shvatis da ga ne volis... razumes?



kapiram naravno... govorim o svom slučaju...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo moze li onda ovako

Ja svog decka volim kao prvog dana kad sam ga zavolela Mr. Green

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Volimo se kao PRVOG DANA Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon