www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Peugeot
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 11:39 am    Naslov poruke: Peugeot Na vrh strane Na dno strane

Pezo je definitivno resio da ucvrsti svoju poziciju i da prosiri gamu i napadne nemacke rivale...
novim modelima kao sto su 908rc koji predstavlja neku verziju rivala audiju s8,bmw-u m5 i sl au njemu je pezoov dizel agregat koji se spema za le man 2007.-me od 700ks sto samo daje podatak da je pezo ozbiljan da sa dizelom udje 2007. ne le man,...i dzip(suv) model koji jos nema ime al su se slike pojavile na netu,jedino sto se zna je to da ce deliti platformu s micubisijevim outlander-om i nagadjanja novinara oko agregata koji se mogu naci pod haubom a po navodima suv ce biti dostuopan vec vec sledece godine...


 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

908 obećava...
a ovaj terenac mi je neka jeftina montaža

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm...onaj 908 mi deluje jako zanimljivo, zbog velicine i zbog dizajna.Samo, videcemo kakav ce biti u konkurenciji sa Audijem, BMW-om, Mercedes-om...jer ova trojka je neprikosnovena u tom segmentu.
Bilo bi lepo i Peugeot izbaci nekog terenca ali ovaj model mi se ne svidja bas nesto...

_________________
Master
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Terenac mi je ružan. 908 izgleda fenomenalno. Volim Peugeote jer to nam je bio porodični auto dugo, vjeran drug!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

908.... to ce biti auto za pamcenje...
a ovaj terenac.... sumljam

_________________
<--- Znaš Me, Znam Te --->
 
nesa1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 2:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pezo je SHIT Exclamation Exclamation Exclamation
Jedino 406 kupe Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
FOOORD ZAKOOON
NST-club
San mog zivotaaa
 
sasa_bajic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 5:13 am    Naslov poruke: peugeot Na vrh strane Na dno strane

ima li ko 1007 i svidja li vam se

_________________
cao
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim peugeot a uopste mi se ne svida 1007,peugeot 107 recimo je lepsi...
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Peugeot pravi mnogo lepe automobile, pogotovu u zadnje vreme. Ali taj 1007 je apsolutna 0.

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesvidja mi se ni 107 ni 1007 a bogami ni 207 nekako su ruzni.......

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Jole ch
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 10 Sep 2005
Poruke: 80
Mesto: Aarau-Aleksandrovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja se slazem sa ostalim da 1007 katastorfa los ,, bas kvari pezovu lepotu auta
 
Gardas88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 147
Mesto: Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

putniki je napisao/la sledeće:
taj 1007 je stavrno ruzan i velik ja neznam kako se to parkira po gradu----



Ruzan da, ali veliki....... Shocked Shocked Shocked Pa to je klasični gradski automobil! Meni se lično ne svidja, RC verzija (po meni) vadi situaciju, atraktivnija je prilično od "običnog" modela!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Peugeot Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon