www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Peugeot
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ali ova tema je posebna,to je precizna marka pa da mi neko da detalje o tome...

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rumun pobednik nadmetanja dizajnera

Rumun, Mihai Panaitescu, pobedio je na Peugeotovom međunarodnom takmičenju dizajnera sa dizajnom koncept vozila pod imenom Flux. Rumun je pobedio u konkurenciji 4000 prijavljenih radova.

Žiri je izabrao pobednika na osnovu 30 radova koji su ušli u uži izbor. Koncept Flux, prototip koji bi kao pogon koristio hidrogen, biće prikazan na Frankfurtskom salonu automobila. Žiri je bio sačinjen od predstavnika Peugeota, a među njima su se našli i top menadžeri iz njihovog dizajn centra, predstavnici Xbox-a, kao i nekoliko izabranih novinara iz sveta automobilizma. Kao nagradu za osvajanje prvog mesta Panaitescu je dobio 6.000 evra, a najverovatnije uskoro i angažman u Peugeotu.

Flux je dugačak 3,5 m i širok 1,65 m, a snaga dolazi od motora koji koristi hidrogen i lociran je u zadnjem delu vozila. Poliuretanska plastika je korišćena za sedišta i karoseriju vozila, dok je skuplji aluminijum rezervisan za ogibljenje. Cilj dizajna je kreacija višestranog sportskog i praktičnog vozila.

[nacionalnaklasa.com]

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 2:59 pm    Naslov poruke: Re: Peugeot 207cc Na vrh strane Na dno strane

francuskinja je napisao/la sledeće:
Peugeot 207 cc izlazi za 10 dana u francusku...kosta od 18 000 evra pa na dalje...meni se jako svidja pa se dvoumim dali da ga kupim na kredit...
Pa zelim da cujem vase misljenje i ljudi koji se razumu u automobile koji model da uzem od prilike i dali je bolji bezinac ili diesel???
Trebalo bih mi neki obican jer necu se sluziti ni bas tako cesto...
Ljudi,daj te mi savete...hvala unapred...
Wink


I dizel i benzinac je dobar, ali za tebe bi najbolje odgovaralo neki benzinac.

_________________
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je cista glupost za 908! Mad Pa ovo bre nikad ali NIKAD nece moci da konkurise BMW-u i ostalim limuzinama! Mozda po udobnosti jer nije bas kratak! Sta je ovo? Jesmo li na Marsu Mad

A sto se tice 1007-ice, meni nije losa zato sto je to mali gradski autic (zenski) Rolling Eyes nadam se da se slazete Fanatici automobila! Twisted Evil

Bezi bre, u KONZERVU DA SE VOZIM Rolling Eyes

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
zile442
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 105
Mesto: Sombor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po mom misljenju Peugeot ima slabe motore za svoj izgled. Pegeot 406 ima 1600 kubika i 80 KS sto je za takav auto malo. Ako bi se pogledao npr. BMW u istoj klasi kao i 406 vidi se ogromna razlika. BMW ima 3000 kubika i 120 KS. a cena nije velika razlika...

_________________
ZILE
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima i 406 sa 3.0L V6 motor, koji ima malo vise od 200 ks. Nije toliko jak i brz kao BMW 330i koji je 3.0L linijski 6-ak sa 231 ks......ali blizu je.

_________________
 
Henry14
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 30 Mar 2006
Poruke: 131
Mesto: bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 4:57 pm    Naslov poruke: 407 Na vrh strane Na dno strane

extra su svi pezoovi automobili
ali 407 je ubjedljivo najjaci
ufff kako je dobar
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 8:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Peugeot 407 SW Sport XS

Uskoro će kupcima širom Evrope biti dostupan Peugeot 407 SW karavan sa novim sportskim paketom opreme Sport XS.

Karavani više definitivno nisu vozila sa kojima ćete imati problem da se pojavite u bilo kojoj prilici. Peugeot 407 SW Sport XS je automobil u najmanju ruku prijatnog I atraktivnog izgleda kojem poseban doprinos daju 18” Soleil aluminijumski naplatci (standard kod svih modela sa V6 Hdi motorom), spojleri na prednjem braniku i ivici zadnjeg prozora, sportski gril i par lepih izduvnih cevi.

Automobil je dostupan u 4 metalik boje: Onyx crna, Aluminium, Iron siva ili Halcyon plava, dok je Zino koža za sedišta dostupna kao standard. Opciono je na raspolaganju i Mistral crna ili Cerbere crvena koža. Pored kože kupcima je na raspolaganju i RT4 multimedijalni sistem po ceni od 1480 evra.

Karavan pokreće 2.3 litarski Hdi sa 170 KS, koji je evolucija 2.2 DW12 TED4 motora. Motor je poslednja reč dizel tehnologije i odlična je kombinacija snage, uglađenosti i ekonomičnosti. Radi se inače o četvrtoj fazi saradnje PSA Peugeot Citroen grupe i Forda koja je pokrenuta još daleke 1998. godine.

Peugeot 407 SW sa ovim paketom opreme biće dostupan po ceni od £23,995 (35.763 evra).[nacionalnaklasa.com]

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se licno svidjaju pezoovi modeli, jer imaju zaista lepu liniju. Naravno sve jo to stvar ukusa.

_________________
Mil-KG
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni su pezoi jako lepi,skoro svi..ne svidja mi se 107 i dobro oni stariji modeli kao 306.
al ovi novi su mi svi prelepi!
607 i novi 406 su mi vrh!

_________________
B & M
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Peugeot Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon