www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

tuzne zene uvek imaju lep smeh...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
jeca-mica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 438
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zenu i devojku krasi osmeh tako da ona mora da smeje UVEK....

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 7:17 pm    Naslov poruke: Re: tuzne zene uvek imaju lep smeh... Na vrh strane Na dno strane

partyvodkagirl je napisao/la sledeće:
Crying or Very sad licno se i ja nekad tako osetim...a vi


tuzne zene se smeju da prekriju tugu...a to niko nezna...i taj osmeh je skoro uvek lepsi jer je radjen trudom a ne osecanjima....


da, i ja se tako nekad osjetim, ali osmjehom ne mogu prikriti...i ne mislim da je takav osmijeh lijep jer je umjetan. Najljepši je spontani osmijeh, pogotovo onda kada se od srca nasmiješ, kada pukneš! Laughing
 
Sillmarill
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 18 Maj 2006
Poruke: 76

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najljepsi je osmijeh kad tuznu zenu uspijes nasmijesiti, nekom lijepom riječi, nekom šalom, gestom, darom...
kad vidis zalosnu facu koja se polako pretvara u osmijeh je predivno.
prvo se zategnu kutovi usta, i onda obasja prostoriju.
tako je barem meni s mojom dragom...
samo iako mi je taj osmijeh prekrasan ja se ne osjecam dobro jer je cesto tuzna...

_________________
when he went down south across the border, left the chaos and disorder
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sillmarill je napisao/la sledeće:
najljepsi je osmijeh kad tuznu zenu uspijes nasmijesiti, nekom lijepom riječi, nekom šalom, gestom, darom...
kad vidis zalosnu facu koja se polako pretvara u osmijeh je predivno.
prvo se zategnu kutovi usta, i onda obasja prostoriju.
tako je barem meni s mojom dragom...
samo iako mi je taj osmijeh prekrasan ja se ne osjecam dobro jer je cesto tuzna...


a zašto je tužna? Jel znaš?
 
Sillmarill
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 18 Maj 2006
Poruke: 76

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam, ali pitam se...svakodnevno...kaze da je u redu, da nije nista, ali osjecam da nije sve bas tako...
Cesto je depresivna, a to me strasno muci, uvijek mislim da sam ja negdje pogrijesio, da mozda nisam napravio ili rekao nesto sto sam trebao...
Po prirodi sam vedra osoba, pozitivna i optimisticna, zato mi sve to tesko pada.
A mislim da bi mi trebala reci zasto je tuzna pa da vec jednom zavrsimo s tim. Ako sam ja kriv, da mi rece, a ako ne mozda joj mogu pomoci...

_________________
when he went down south across the border, left the chaos and disorder
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako si ti vedra osoba ne mora značiti da je i ona! I ne može uvijek biti dobre volje
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja sam reeetko kad tuzna, a opet mi svi kazu da imam divan osmeh.. tako da, to bas i nije tacno..
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moze to i da bude tako, poznajm par ljudi
 
k.ketty
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sillmarill je napisao/la sledeće:
ne znam, ali pitam se...svakodnevno...kaze da je u redu, da nije nista, ali osjecam da nije sve bas tako...
Cesto je depresivna, a to me strasno muci, uvijek mislim da sam ja negdje pogrijesio, da mozda nisam napravio ili rekao nesto sto sam trebao...
Po prirodi sam vedra osoba, pozitivna i optimisticna, zato mi sve to tesko pada.
A mislim da bi mi trebala reci zasto je tuzna pa da vec jednom zavrsimo s tim. Ako sam ja kriv, da mi rece, a ako ne mozda joj mogu pomoci...


eeee, kad bi to bilo tako jednostavno. To je jednostavno faza koja moze da potraje i par meseci kad beba dodje. Ja sam bila takva, hiper osetljiva, i dan danas ne mogu da objasnim zasto. Jedino sto mozes da uradis je da budes strpljiv i da je puuuno volis i to stalno pokazujes, pa i kad ti nije ni do cega.
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Usta se smiju ali oci placu i to nemozes nikako sakritiAko si sretan sreca izlazi iz svake pore i to se vidi smijao se ti ili ne

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
mišić
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jun 2006
Poruke: 3570
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se... a ima jedna pjesma.. mi tuzni smijemo se najljepše.....
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="Sillmarill"]najljepsi je osmijeh kad tuznu zenu uspijes nasmijesiti, nekom lijepom riječi, nekom šalom, gestom, darom...
kad vidis zalosnu facu koja se polako pretvara u osmijeh je predivno.
prvo se zategnu kutovi usta, i onda obasja prostoriju.
quote]

Prelepo napisano. Nemam sta dodati.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> tuzne zene uvek imaju lep smeh... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon