www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

tuzne zene uvek imaju lep smeh...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
emotivnalooda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 124
Mesto: Subotica-Palic

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo par stihova iz pesama..

I tuzni smijeh nose najlepse...

..da najlepse izgledam kad se najgore osecam..

...Izbegavam svoj lik na starim slikama,ta zena sto se smeje,ja ne znam ko je to...



_________________
Toliko koliko sam ja slaba ti nikad neces biti jak..
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sa osmehom prikrivam tugu.tako da i kad sam tuzna to niko ne moze da primeti! Laughing
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DEFINITIVNO se slazem s tim.Iz iskustva znam da je tako...nazalost! Rolling Eyes

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Jelena-hn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Avg 2006
Poruke: 82

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne znam bas... Jes to lijep osmjeh, tacnije divan, ali kad se nasmijem od srca, mislim da je to najljepsi osmjeh...
Imaju oba osmjeha svoje cari, ali sve zavisi koliko je dobro prikrivena ta tuga iza osmjeha... Smile
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda ponekad krije puno tajni iza sebe....to nas gotovo uvek iritira.

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam tužna, osjećam se baš grozno i mislim da mi osmjeh onda i nije nešto posebno kao inače kad zračim dobrom voljom Smile
 
ada22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 132

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se ne slazem s tim ja kad sam tuzna to se vidi po meni ne umem da sakrijem, svakaa cast onima koji znaju i mogu to - ja se smejem kad sam srecna, vesela, raspolozena i mislim da su bas ti osmesi i najlepsi
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam uvijek nasmijana...ali to nikako ne znaci da sam uvijek sretna. stavise, kada se najgore osjecam,tada nastojim da najbolje izgledam...tada sam obavezno nasminkana, dobro obucena i sa velikim osmjetom jer ne moraju svi znati da sam ja bad prije pola sata plakala. ali istina je da oci imaju drugaciji sjaj i da je osmjeh drugaciji kod tuzne zene...nekako je njezniji, topliji...

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
vlajkov s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 70

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ova teme je kao stvorena za mene!!!!!!!!uglavnom sam tuzna a skoro uvek nasmejana !tuzna sam -osmeh na licu!srecna sam-suze na licu
Laughing Sad Razz Shocked Surprised
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne vjerujem, nikad o tome nisam razmišljala, ali znam 3 cure koje se iskreno ne smiju i face im izgledaju kao karikature, jer oči se ne smiju samo su usta nekako čudno nakešena, ali fakat čudno
 
vesnabgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 5:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zena je najlepsa kada je tuzna i kada place...
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada vidis tuznu zenu a onda nakon toga nasmijesenu...taj osmijeh mora da bude najljepši...jer tugu pretvara u srecu...iako trenutnu...

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> tuzne zene uvek imaju lep smeh... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon