www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

tuzne zene uvek imaju lep smeh...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2011 1:22 pm    Naslov poruke: Re: tuzne zene uvek imaju lep smeh... Na vrh strane Na dno strane

Ivankamaza je napisao/la sledeće:
*OpasnaMackica* je napisao/la sledeće:
Crying or Very sad licno se i ja nekad tako osetim...a vi


tuzne zene se smeju da prekriju tugu...a to niko nezna...i taj osmeh je skoro uvek lepsi jer je radjen trudom a ne osecanjima....


Potpuno se slazem sa ovim.
To mi se desilo 2007 godine.
Toliko sam bila tuzna, ubijena, jako sam se trudila da to sakrijem, i niko nije znao sta je u pitanju.


A da li ste vi, koje ste bile tužne, i koje ste imale smijeh da prikrijete tugu znale da ljudi kojima je stalo do vas vide da je taj osmijeh lažan? Je li ne mislite da te ljude boli vaše sakrivanje emocija, vaša tuga? I dalje sam mišljenja da je upravo taj osmijeh bolan, a ne lijep i dalje sam mišljenja da je najljepši osmijeh onaj koji dolazi iz srećne a ne napaćene i bolne duše i dalje sam mišljenja da se taj osmijeh koji sakriva tugu vrlo lako može otkriti od strane jednog malo boljeg posmatrača? Nikad on nije lijep kada ga morate odglumiti, jer i gluma je stvar umjetnosti, a mi nismo svi toliki umjetnici.



_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 25, 2011 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajde...
tuzne zene imaju tuzan osmjeh...koji se provali iz aviona...
lijep osmjeh se ne moze isfolirati...nauciti ili uvjezbati...
i lijep osmijeh kad je zena tuzna... nije lijep...nego tuzan...
osmijeh da bi bio lijep... dusa mora da bude sretna ...a srce na mjestu..
samo sretne zene se smiju lijepo... Wink
a sad sto vam neko kaze da imate lijep osmijeh...
razmislite zasto vam to kaze... Mr. Green uglavnom da bi vas razveselio... Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> tuzne zene uvek imaju lep smeh... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon