www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Barenje i predigra??
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
mali_kreten
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2006
Poruke: 56
Mesto: pancevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Predigra je najsladja , samo shto to neki mushkarci ne kontaju ..


_________________
malenna
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj i meni je predigra preslatka...kad sve pocne da se zahuktava,da gori...postepeno... da bi na kraju izbio vulkan hehe...kad krene polako da me mazi svuda po telu..da me ljubi po vratu,niz ledja ,stomak.... Embarassed Embarassed Embarassed uhhh Embarassed Embarassed Embarassed

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
DRAGAN_NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 16 Nov 2006
Poruke: 105
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa predigra je kljucna stvar uspesnog sexa posle kojeg cete oboje biti zadovoljni, samo sto vecina nas muskaraca to neshvata i srljaju da sto pre uteraju kola u garazu, sto se tice toga sta devojke najvise pali tokom predigre i odnosa, ja bi rekao da tu nema savrsenog recepta,sem par standardnih stvari, a sve to zavisi od osobe do osobe
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
samo sto vecina nas muskaraca to neshvata i srljaju da sto pre uteraju kola u garazu


Baš sam danas pričala sa drugaricom o tome, imala je nedavno takvo iskustvo...totalno nezrelo, neinventivno, neuko Rolling Eyes

Momak sa stilom (i iskustvom Very Happy ) ume da priđe devojci, da oseti da li je pravi trenutak, da je opusti, osvoji, pridobije,...nežnost i šarm svakako pale...mudro i preduzimljivo...provokativno i lagano... Wink Predigra treba da nagovesti kvalitet onoga što sledi Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
gagily
Banovan!

***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 11546

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uffffffffffffff nista lepse sex mu doje posle kao slag za tortu Wink

_________________
sudbina ili hir

 
dkrpa14
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 06 Okt 2005
Poruke: 3

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam baš da sve vole, možda im paše ali nisu za. Twisted Evil Twisted Evil recimo moja veli da joj je odlično ali se neugodno sjeća pa mi ne da Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Very Happy
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pavlinho je napisao/la sledeće:
Kak da napravim dobar oral? Very Happy



nema tu posebne tehnike brate. Treba samo da pratis pokrete njenog tela i da ubrzavas ili usporavas shodno sa tim pokretima i to je to Smile naravno, kada vidis da joj je lepo trebas da odrzavas ritam, to ume da bude tesko, ali cesta praksa i nece biti problema Smile
Ja kada ljubim moju devojku dole, od 6 min, do 10 min mi treba da je dovedem do ludila.. onda ona zeli jos Embarassed To je najboli deo kada zeli jossss Embarassed
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa i bas odosmo off topic pomesasmo peting i predigru Laughing
po meni predigra moze biti i dodir samo ili svlacenje Wink

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
Pinki.funclub
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Sep 2008
Poruke: 173
Mesto: RS

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 14, 2008 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

xixixixixixixixixixi,ovo je definitivno jedna od ludjih tema.
DA moje misljenje, pa eto dobra predigra je definitivno sto prija i meni, kao sto je neko rekao ona nagovestava jacinu nadolazece Bure... Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
» . . . No dakle, tko si ti? - Dio
sam one sile što vječno želi
zlo, a vječno stvara dobro«.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2011 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
sta je barenje?


Barenje ti je u narodu poznato kao kuvanje na pari... Laughing
To ti je mucenje...za onog ko se bari...
A uzivanje za onog ko bari...
Ako zna sta radi... Wink

Mislim da je dug put od malog prstica na levoj ili desnoj nozi - do orala... Mr. Green

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
SASHKO88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 19

Datum registracije: 29 Jun 2011
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2011 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Predigra... mnogo bitan deo. i sama rec kaze PRED-IGRA.

Ali za dobru igru su potrebni DVOJE. Imao sam priliku da budem sa "balvanom" u krevetu i da mi pored nje presedne i sex i celo vece.
To da se samo mi muškarci dokazujemo koliko smo dobri i iskusni je prava zabluda. Kvalitet odnosa jako zavisi i od njenog ponasanja i njene saradnje... Wink

_________________
¸Opasna bolest zahteva gorke lekove
 
Pablo26
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Okt 2011
Poruke: 101
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2011 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja devojka obozava kada lezimo jedno pored drugog i nezno je ljubim u vrat i sapucem joj na uvo koliko je zelim. Na to skroz poludi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Barenje i predigra?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon