www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kako se osecate kada vas decko iscima da mu operete gace?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
ada22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 132

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lepo su rekli neki postoji ves masina koristimo je i ja i on samo ponekad odemo do reke da operemo ves Smile

 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe, moj sve radi sam , pa tako zna i s veš mašinom ;o)
da pita ne bi bio bed, ali 100% da to nikad neće ni pitat Very Happy
 
dragoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Okt 2006
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da se to desi??? Ne vjerujem da ce se desiti, neka stavi sam u masinu ako zeli.
 
smixy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 227

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista mi ne pada na pamet, jer niko od mene to ne bi zatrazio. ne bi mu bilo pametno da ikada i zatrazi tako nesto. masine za ves postoje hvala bogu.
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista strasno,to mi je sasvim normalno!

_________________
 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne kuzim,pa necu ih ja oprati vec ves masina?zasto bi to ikom bio i najmanji problem?

a ako treba rucno ja mogu i to,mislim da nakon svega sto djelimo i sto se lizemo, nikakav problem nije oprat gacice!

_________________
 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa moj decko zivi sam tako da sve sam zna da uradi,pa cak i masinu za ves da ukljuci,ali kad bi mi zatrazio naravno da bi mu oprala tj ukljucila masinu

_________________
Ljubav nikad vise ni u sali,los je onaj sto se hvali da ce da me prevari....
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
ha! da ne bih...pa ja ni svoje ne perem...za te stvari postoji ves masina...i uostalom...ko to ima samo jedan par gaca pa da ih mora prati svaki dan da bi imao sta da obuce? lepo kad se nakupi strpas sve u masinu i kraj price


potpisujem Wink svaka cast sto mislis ka' ja 8)
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 7:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bacila bih mu ih u facu
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uopste ne shvatam poentu ovog pitanja! Da li je moguce da bi sa tako necim morala da razbijam mozak? Pa pobogu, da li je vazno ko sta radi u stanu? Da li je moguce da neko uopste se zamara takvim stvarima. Danas sigurno svi imamo masinu za pranje vesa... I tu stavljam sve... Pa sigurno i njegove gace i to bez molbe i pitanja... A ko je na kraju ukljuci to je potpuno svejedno... Boze ne mogu da verujem da uopste odgovaram na ovakva pitanja...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 06, 2007 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada bi me to zamolio ili pitao, ne bitno je... Naravno da bih to ucinila za njega... Skroz je nebitno ko obavlja kucne poslove... Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 06, 2007 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*miss jr* je napisao/la sledeće:
Uopste ne shvatam poentu ovog pitanja! Da li je moguce da bi sa tako necim morala da razbijam mozak? Pa pobogu, da li je vazno ko sta radi u stanu? Da li je moguce da neko uopste se zamara takvim stvarima. Danas sigurno svi imamo masinu za pranje vesa... I tu stavljam sve... Pa sigurno i njegove gace i to bez molbe i pitanja... A ko je na kraju ukljuci to je potpuno svejedno... Boze ne mogu da verujem da uopste odgovaram na ovakva pitanja...


Hehehe to i ja pomislih..
Ovo potpisujem...

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> kako se osecate kada vas decko iscima da mu operete gace? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon