www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko volite prirodu???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Biljni svet ~
::  
Autor Poruka
Ktantonet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 285
Mesto: Israel/Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
Ne Laughing Ovde i u autobusima imaju kante za djubre!


I ne samo to nego nikad necete videti da ljudi idu na izlet bilo gde a da pri tom nisu poneli kese u koje ce na kraju potrpati svo djubre koje su sami napravili i odneti do kante.
A sto se prirode tice prosto je obozavam jer je savrsena nema gresaka i na koju god stranu da pogledas odusevices se i ponekad ostati bez reci.
A ovu fotografiju sam ja "slikala" pre neki dan u pola sedam ujutru, smetala mi samo ona bandera u levom donjem cosku Very Happy


 
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 5:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lepa slika.........

ja obozavam prirodu. sta cu kada sam provela 14 godina u sumadiji, a svako leto provedem bar mesec dana kod babe i dede u selu (tj. Gledicke planine), pored reke....obozavam zelenilo, i volim da sedim na sred livade i da uzivam.....
 
winblackka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Priroda je jako vacna. I moram da je zacuvamo.
 
nega
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepa fotka. Mislim da imam lepssih. kada stignem poslachu ti je. Pozdrav, Nega
 
Ktantonet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 285
Mesto: Israel/Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sigurno da ima i lepsih, a ova je uslikana samo na brzinu jer je i duga vec pocela da "bezi" Smile
 
annibale
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Apr 2005
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 20, 2005 7:41 pm    Naslov poruke: nature Na vrh strane Na dno strane

Ako trebam reci istinu ja nisam bas za prirodu, ona se zna regulisati sama.
 
pionessa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 18 Jan 2005
Poruke: 56

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cuvajte prirodu da bi opstali duze na planeti! Very Happy
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 27, 2005 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Priroda je prelepa i treba je cuvati

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 4:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam prirodu, cisti zrak, mirise prirode, ma sanjam da si napravim neku malu vikendicu negde u prirodi, da uzivam...

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
tajanstvena
Veštica
Veštica



Godine: 40

Datum registracije: 07 Dec 2004
Poruke: 3820
Mesto: novi sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam prirodu, ali na zalost toliko je unistavamo da i ona nama polako ali sigurno vraca.... sto i treba! svi oni zemljotresi, poplave, pozari , cunamii...i sl. pa i ona pokusava nekako da se odbrani od nas..ljudi koji je unistavamo i zagadjujemo neverovatno

_________________
LJUBAV SE RADJA IZ VERE, ZIVI OD NADE, UMIRE OD MILOSTINJE...
 
alissa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2005
Poruke: 27

belgium.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2005 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Priroda mi vraca mir i daje snagu.
Volim setati sumom i slusati treperenje lisca ili gledati sunce,kako se probija kroz vrhove krosnji.Te slike znaju biti bajkovite.

Volim udisati svjez i cist vazduh punim plucima.
Volim osjecati sve oko sebe kako raste i buja.
S mog prozora se pruza predivan pogled na sumu s jedne strane i na dvorac,s druge strane koji se nalazi na ivici klisure na cijem dnu tece rijeka.
Jutrom, dok ljudi nisu uzburkali dan svojom energijom,uzivam u cvrkutu ptica,pogotovo poslije kise.
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 2:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam prirodu. ona mi pomaze da se psihicki a i fizicki
odmorim, steta sto mnogi ne gledaju na nju i unistavaju je.
zato nam se i osvecuju pomalo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Biljni svet ~ -> Koliko volite prirodu??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon