www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problemi s kilazom - HELP!
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 2:27 am    Naslov poruke: Problemi s kilazom - HELP! Na vrh strane Na dno strane

Drage moje devojcice,
Do pre 6 godina imala sam odlicnu liniju, aktivno se bavil sportom, imla super kondiciju!!! Visak kilograma za mene nikd nije bio problem! Ali... uvek neko ali. Ko sto sam pomenula, pre 6 godina sam imala sobracajku. S*eban mi je skocni zglob desne noge. Povreda je bila toliko losa da sam cak i penziju (inv.)dobila. Usled dugo vrmena provedenog u krevetu i nemogucnosti bavljenja sportom, polako sam pocela da pakujem kilograme. Naravno, i psiholoski uticaj je odradio svoje. Buduci da mi je 24 sata na dan bilo malo i odjednom sam se nasla vezana za krevet... No, pokusala sam neke dijete koje mi nisu pomogle. Sta vise, posle njih sam duplo dobila. Buduci da nikad nism kuburila sa kilogramima, ovo sad je nocn mora. I nije stvar izgleda. Jednostavno mi smeta.
Sta sad? Ne mogu da se bavim sportom. Mogu da se krecem, ali uglavnom ne idem nigde bez stapa. Dijeta? Koja? Sta preporucujete?



_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ej opet ja kao jedini sto odgovara
moja cura je ostavila veceru i tjedan dana
nije nista bilo i onda je pocela pomalo da gubi kile
i uzme svaku vecer jogurt prije spavanja
da pokrene preradu u tijelu
 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moras da puno vjezabas to je jedini moj savjet
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vauuuu. Bas mi je zao.
Posto ne mozes nikakvu fizicku aktivnost da imas, najbolje je da smanjis klopu koliko je god to moguce. Pogotovo slatkise i hleba, tj. ugljene hidrate.
Posle 20 ne bi trebalo nista da jedes.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
baxuz2001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Okt 2004
Poruke: 117

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj nikako da preskaces obroke...dijete jednostavno NEMAJU EFEKTA ! Ne znam da li mozes da radis bilo koju vrstu bezbi da bi mogla bar malo da se snojis...ako ti je noga s*ebana onda bi trebalo da mozes da radis trbusnjake...verovatno mnogo malo jedes i usporila si metabolizam...trebas da jedes od 5-8 puta na dan...pij sto vise vode...probaj 2l dnevno...ponekad i na silu...naduces se ali nemoj da se plasis...izaci ce sve to...nista nece ostati...voda je samo vazduh u obliku tecnosti...upucen sam dosta u ovakve stvari dijete itd...dijetu nemoj nikako da drzis...remete zdravlje a i imaju joj efekat sto znaci dase vraca sve sto si skinula...moras jesti samo proteinsku hranu...hleb izbaci totalno ili jedi samo crni hleb ako bas moras i ako je moguce tost...jesti samo kuvanu i hranu przenu sa sto manje masti ili bez masti ako je moguce na vodi...jesti belo meso,belanca,pirinac,ovsene pahuljice,mleko(po mogucnosti ella od 0.9 % mlecne masti)...i vazan je dosta kardio trening trcanje itd...,ali kazem ti posto ti to na zalost ne mozes da radis odredjenih posledica...probaj barem trbusnjake da radis...ili neku aktivnost...toliko od mene...ne znam stvarno koliki ti je budzet itd.. inace bih mogao da ti sastavim kvalitetniji jelovnik,ali bi trebalo bar 300 din za tebe svaki dan...nadam se da sam bar nesto pomogao...poZz
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

baxuz2001 je napisao/la sledeće:
Nemoj nikako da preskaces obroke...dijete jednostavno NEMAJU EFEKTA !


Slažem se jer kad prestaneš s dijetom, tj vratiš se starom načinu prehrane, kilogrami će se opet vratiti. Jedi malo. I to je jedini način da netko smršavi. Ako već ne možeš vježbati baziraj se na prehranu. I pomoći će ti zeleni čaj, pij dvije litre dnevno ako možeš. On je savršen za razgradnju masti. I pij ga nezaslađenog.
Jako je bitno prestati jesti kad se zasitiš. Svi mi jedemo ne zato što smo gladni nego zato što nam je gušt, zato što smo veliki gurmani i volimo papati Laughing što je normalno. Ali bitno je naći snage da prestaneš jesti onda kad ti je najslađe Evil or Very Mad gadno je, ali na tebi će se itekako primjetiti.
I još nešto: ne vjeruj vagi nego ogledalu
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izbaci hljeb iz ishrane
 
baxuz2001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Okt 2004
Poruke: 117

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
baxuz2001 je napisao/la sledeće:
Nemoj nikako da preskaces obroke...dijete jednostavno NEMAJU EFEKTA !


Slažem se jer kad prestaneš s dijetom, tj vratiš se starom načinu prehrane, kilogrami će se opet vratiti. Jedi malo. I to je jedini način da netko smršavi. Ako već ne možeš vježbati baziraj se na prehranu. I pomoći će ti zeleni čaj, pij dvije litre dnevno ako možeš. On je savršen za razgradnju masti. I pij ga nezaslađenog.
Jako je bitno prestati jesti kad se zasitiš. Svi mi jedemo ne zato što smo gladni nego zato što nam je gušt, zato što smo veliki gurmani i volimo papati Laughing što je normalno. Ali bitno je naći snage da prestaneš jesti onda kad ti je najslađe Evil or Very Mad gadno je, ali na tebi će se itekako primjetiti.
I još nešto: ne vjeruj vagi nego ogledalu


Slazem se za zeleni chaj i za to da treba prestati da se jede kada je najsladje,ali da jede malo se ne slazem....zavisi na sta si mislila kada si to rekla...da li da jede po malo ili da jede malo puta na dan...jedi 5-8 puta na dan i to kada je najsladje prestani...znaci to ti dodje normalnog obroka...jedi sto vise belancevina i belog mesa...konjsko meso je najbolje po meni...
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

baxuz2001 je napisao/la sledeće:
Nemoj nikako da preskaces obroke...dijete jednostavno NEMAJU EFEKTA ! Ne znam da li mozes da radis bilo koju vrstu bezbi da bi mogla bar malo da se snojis...ako ti je noga s*ebana onda bi trebalo da mozes da radis trbusnjake...verovatno mnogo malo jedes i usporila si metabolizam...trebas da jedes od 5-8 puta na dan...pij sto vise vode...probaj 2l dnevno...ponekad i na silu...naduces se ali nemoj da se plasis...izaci ce sve to...nista nece ostati...voda je samo vazduh u obliku tecnosti...upucen sam dosta u ovakve stvari dijete itd...dijetu nemoj nikako da drzis...remete zdravlje a i imaju joj efekat sto znaci dase vraca sve sto si skinula...moras jesti samo proteinsku hranu...hleb izbaci totalno ili jedi samo crni hleb ako bas moras i ako je moguce tost...jesti samo kuvanu i hranu przenu sa sto manje masti ili bez masti ako je moguce na vodi...jesti belo meso,belanca,pirinac,ovsene pahuljice,mleko(po mogucnosti ella od 0.9 % mlecne masti)...i vazan je dosta kardio trening trcanje itd...,ali kazem ti posto ti to na zalost ne mozes da radis odredjenih posledica...probaj barem trbusnjake da radis...ili neku aktivnost...toliko od mene...ne znam stvarno koliki ti je budzet itd.. inace bih mogao da ti sastavim kvalitetniji jelovnik,ali bi trebalo bar 300 din za tebe svaki dan...nadam se da sam bar nesto pomogao...poZz


Moram priznati da preskacem oboke i da nisam ni razmisljala o ovome sto si rekao. Bila bih ti jako zahvalna kao bi nasao malo vremena i poslao mi jelovnik. Ja inace zivim na Kipru i ovde nije problem kupovina hrane. A sto se tice cajeva, njih stvarno obozavam i pijem ne samo zeleni, nego i gomolu drugih.
Sto se tice vezbi, i tu sm poprilicno zardjala,ali kao sto sam navela, ilama sam i malih problema tipa depresije. No, buduci da sam se probudila, pocela sam pomalo da vezbam koliko mogu. Trenutno imam upalu misica sto je dobar znak!
Hvala puno svima.

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 9:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

baxuz2001 je napisao/la sledeće:
Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
baxuz2001 je napisao/la sledeće:
Nemoj nikako da preskaces obroke...dijete jednostavno NEMAJU EFEKTA !


Slažem se jer kad prestaneš s dijetom, tj vratiš se starom načinu prehrane, kilogrami će se opet vratiti. Jedi malo. I to je jedini način da netko smršavi. Ako već ne možeš vježbati baziraj se na prehranu. I pomoći će ti zeleni čaj, pij dvije litre dnevno ako možeš. On je savršen za razgradnju masti. I pij ga nezaslađenog.
Jako je bitno prestati jesti kad se zasitiš. Svi mi jedemo ne zato što smo gladni nego zato što nam je gušt, zato što smo veliki gurmani i volimo papati Laughing što je normalno. Ali bitno je naći snage da prestaneš jesti onda kad ti je najslađe Evil or Very Mad gadno je, ali na tebi će se itekako primjetiti.
I još nešto: ne vjeruj vagi nego ogledalu


Slazem se za zeleni chaj i za to da treba prestati da se jede kada je najsladje,ali da jede malo se ne slazem....zavisi na sta si mislila kada si to rekla...da li da jede po malo ili da jede malo puta na dan...jedi 5-8 puta na dan i to kada je najsladje prestani...znaci to ti dodje normalnog obroka...jedi sto vise belancevina i belog mesa...konjsko meso je najbolje po meni...


Mislila sam da je bolje jesti malo a često Wink
 
Dulee_nbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 142

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

HCA-Chitosan je preparat koji udružuje dva efikasna dejstva. On onemogućava resorpciju masti sa jedne, i sprečava transformaciju ugljenih hidrata u telesne masti sa druge strane. Na ovaj način nema priliva novih masnih kiselina, te se za potrebe organizma koriste zalihe koje se tako tope. Prvi član ovog tandema (HCA) ima azijsko biljno poreklo i delotvorno smanjuje apetit, te sprečava formiranje masti iz šećera vezujući ključni enzim u ovoj transformaciji. Šta više, HCA u saradnji sa hromom ubrzava i sagorevanje masti. Da bi efekti bili još izraženiji, angažovana je i moć iz oklopa jedne vrste morskog raka. Tokom prerade se iz njega odstranjuju jod i belančevine, a ostaju najčistija dijetetska vlakna (hitosan) velike sposobnosti vezivanja masti. Već u želucu, suprotno naelektrisana vlakna privlače masne kiseline i prihvataju ih u svoj magnetni zagrljaj. Formirajući molekule isuviše velike da bi bili resorbovani u crevima, ova mreža vlakana onemogućava masti unete hranom da stignu u krvotok, a s tim i do telesnih zaliha.

Preporučena upotreba: 2-4 kapsule sa vodom (u zavisnosti od telesne težine)
1. oko pola sata pre večere
2. oko pola sata pre ručka
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hleb,slatkisi i nista posle 18h
ako vec ne mozes da se bavis sportom
i ja cu to morati da primenim

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Problemi s kilazom - HELP! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon