www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problemi s kilazom - HELP!
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
bejzik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 47

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ostavila sam cigare pre osam meseci i ugojila sam se 6 kg.
Nema teorije da se vratim na staru kilažu, jela ne jela isto.


 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ugojila si se zato sto si prestala da pusis, a pocela da zvaces.
Ima sanse da se vratis, samo ti treba karakter. Wink

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kažu da je herbolai odličan za mršavljenje , ono nije neka dijeta da gladuješ, mnogim frendicama je pomogla, jedino što je skup. Više izgleda kao neki čokolino koji piješ u isto vrijeme ujutro i navečer, a ručaš normalno. Samo je stvar što moraš to raditi u isto vrijeme.
 
umeko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 24

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne mora da znaci da ne mozes da skines kile...za dorucak bi uvek,ali uvek trebala da jedes voce,jer oni ubrzavaju preradu hrane...i slazem se sa onim da posle 20h ne treba da jedes...i pecivo nikako...narocito ne ujutru...i beli hleb treba da izbacis,u stvari bilo kakvu vrstu hleba...
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je to lako pricati, tesko je sprovesti u praksi.
Znam po sebi.
Najveca smrt su beli secer i belo brasno.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da bi se trebala početi baviti za početak nekim jednostavnijim vježbama , a kasnije neke malo teže...jer dijeta ti može pomoći, ali kao što si sama rekla-prekinula si s dijetom i dobila duplo više kilograma....Umjerenije jedi, bavi se tjelovježbom i uspijeti češ sigurno....možda kad bi išla na neke terapije, možda bi ti bilo lakše? Smile
 
grbiclazar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Nov 2006
Poruke: 67
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je sve u glavi, ne sme se jesti iz dosade i iz ishrane se moraju ukloniti ultra masne stvari.Ovo ti je zagarantovan recept za mrsavljenje ja sam ga smislio samo moras cvrsto odluciti da to stvarno hoces, i sto je najbitnije promene ces videti vrlo brzo za oko mesec dana.
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slusaj ovako:
Najzdraviji moguci nacin i najefikasniji nacin da izgubis kilazu je taj da jedes one proizvode koji sadrze najvise vode u sebi. Posto je ljudsko telo sastavljeno od 70% vode ono treba da uzima namirnice koje sadrze preko 70% vode, a jedine takve namirnice su voce i povrce. Ali samo sveze voce i povrce, nikako preradjeno (kao kompoti, suvo voce...itd.) Voce je najbolje jesti ujutro-za dorucak ali nikako u kombinaciji sa drugim namirnicama, samo voce. Voce jako brzo prolazi kroz zeludac, najvise mu treba 30-ak minuta. Ono nema skoro nikakvih otpadnih sastojaka i sve iskoristava maksimalno i prociscava organizam.
Ako prvo npr. rucas pa pojedes neku vocku to nema nikakvog efekta. To je zato sto svakoj drugoj hrani treba preko 2-3 sata da prodje kroz zeludac a vec sam rekla da vocu treba samo 30 min. E pa voce u kombinaciji sa drugom hranom ne moze da deluje jer ga ta druga hrana blokira i ono se pretvara u kiselinu i tako dobijamo samo suprotan efekat!
Znaci bitno je jako jesti voce na prazan stomak.
Mnogi ljudi ovo ne znaju ali to je stvarno tako.
Ne kazem da treba da jedes samo voce i povrce ali smanji samo kolicinu druge hrane i uzimaj voce ali obavezno na prazan stomak. Wink
 
zadranka00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo se opusti jer dijete uvijek loše završe, samo se opterećuješ koliko jedeš, što jedeš itd. Pokušaj malo pomalo smanjivati obroke i nemisliti previše o tome.
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadji nesto sa cim ces se baviti i tako ces skrenuti misli sa hrane i bice ti lakse.... Naravno treba da primenis nesto sto su ti napisali u prethodnim postovima....
Sa srecom! Wink

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
azra basic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2006
Poruke: 44
Mesto: Zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao ja sam nekad imala kompleks s tim nekim visak kilograma koje sam ja sebi umislila a ustvari sam uvijek bila vitka.Ako neko hoce da smrsa nek ne pokusava s onim nekim glupim dijetama jer to nikad ne pomogne.Svakako mora se puno vjezbati i naravno manje jesti,a ako ne mozes da prestanes da jedes onda ja preporucujem da se prija jela napijes vode,popijes otprilike 2 case vode.Napunit ce ti stomak i neces moci puno jesti a isto tako dobro je dnevno dve puta popiti limun,odnosno iscjedis tri limuna,ne dodajes mu nista nego ga samo tako popijes.Limunska kiselina ce izazvati grceve u zelucu i smanjice ti ga.Time isto tako neces moci puno da jedes.Ako imas mal zeludac onda je sve lakse moze proci dan a da ti samo jednom jedes
 
azra basic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2006
Poruke: 44
Mesto: Zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos je vazno da nikad ne jedes poslje 6 sati navecer jer se tad uglavnom masti samo nagomilavaju
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Problemi s kilazom - HELP! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon