www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

02.11.2006. 19h ---> JNA, a gde si ti?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 2:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas steta... Onda gledaj tekmu i primi puno pozdrava s' juga. Ja cu biti odmah ispod semafora (tako je bilo do sad) u Lomicevom ili Krsticevom (kosarkaskom) dresu...


_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Avram007 je napisao/la sledeće:
Bas steta... Onda gledaj tekmu i primi puno pozdrava s' juga. Ja cu biti odmah ispod semafora (tako je bilo do sad) u Lomicevom ili Krsticevom (kosarkaskom) dresu...

Bas lepo Smile Mahni nam i mi cemo te videti Very Happy

Koliko ce kostati karte?

_________________
Master
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
Avram007 je napisao/la sledeće:
Bas steta... Onda gledaj tekmu i primi puno pozdrava s' juga. Ja cu biti odmah ispod semafora (tako je bilo do sad) u Lomicevom ili Krsticevom (kosarkaskom) dresu...

Bas lepo Smile Mahni nam i mi cemo te videti Very Happy

Koliko ce kostati karte?


Naravno... 8)

Cene ulaznica :

Istok i Zapad – 1.200 dinara
Jug i Sever - 600 dinara
Lože - 2000 dinara

_________________
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi lepo vas molimo nemoj te ici na Jug!!!
Nemoj te zbog lopova u upravi dajte da se solidarisemo...
Bojkot je!!Izdrzite skinucemo ih!!!
Idite na bilo koju drugu tribinu niko vama ne moze da zabrani da idete na jug ali zbog vernih navijaca koji idu na gostovanja i stalno ga bodre!!!Nemojte ici na Jug!!
Grobari s' tobom sve do pobede!!!
Unapred hvala...

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa ovim gore postom i ovim sada sve je receno...
Nema veze dokazao je Partizan veceras da sam bio u pravu!!!
Bojkot se nastavlja!!!
Bojkot svih utakmica FC Partizana dok "postena" uprava ne da ostavke!!!
Sve do konacne pobede!!!
Zeko odlazi!!!
Primili ste gol glavom i to u 88' min od Golmna!!!
Nemam vise komentara!!!Samo Shocked Shocked Shocked

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve mi je ovo pomalo smesno...Kao igranje male dece, hocu da piskim - necu da piskim...OK, ja postujem vasu odluku da ne idete na Jug, mada mi nije malo jasno zasto uopste idete i na gostovanja, ali dobro, ipak je to vasa odluka...ALI...ako vec bojkotujete, onda ste trebali da izdrzite DO KRAJA, a ne da prekidate, pa na jednu utakmicu idete(znate koju Wink ), kao samo ovu utakmicu prekidamo, pa posle nastavljamo...Bojkot znaci do kraja, dok ne uradite to sto ste zapoceli, ali...to izgleda vi ne mozete...

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vladeling je napisao/la sledeće:
Sve mi je ovo pomalo smesno...Kao igranje male dece, hocu da piskim - necu da piskim...OK, ja postujem vasu odluku da ne idete na Jug, mada mi nije malo jasno zasto uopste idete i na gostovanja, ali dobro, ipak je to vasa odluka...ALI...ako vec bojkotujete, onda ste trebali da izdrzite DO KRAJA, a ne da prekidate, pa na jednu utakmicu idete(znate koju Wink ), kao samo ovu utakmicu prekidamo, pa posle nastavljamo...Bojkot znaci do kraja, dok ne uradite to sto ste zapoceli, ali...to izgleda vi ne mozete...


to si dobro rekao, smešno mi kad vidim da jih na domačem stadionu kao nema, na gostovanju jih ima, stvarno čovek dobije osečaj da ne znaju il bi piškili il bi kakili.
mislim da je tu u pitanju loša organizacija grupe, o tome smo več pisali ovde na forumu, vođe kao znaju šta se događa na tribini ali ne mogu da se ujedine oko nekih stvari (transparenti) npr. bojkotovanje utakmica.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vladeling je napisao/la sledeće:
Sve mi je ovo pomalo smesno...Kao igranje male dece, hocu da piskim - necu da piskim...OK, ja postujem vasu odluku da ne idete na Jug, mada mi nije malo jasno zasto uopste idete i na gostovanja, ali dobro, ipak je to vasa odluka...ALI...ako vec bojkotujete, onda ste trebali da izdrzite DO KRAJA, a ne da prekidate, pa na jednu utakmicu idete(znate koju Wink ), kao samo ovu utakmicu prekidamo, pa posle nastavljamo...Bojkot znaci do kraja, dok ne uradite to sto ste zapoceli, ali...to izgleda vi ne mozete...

Prvo bojokt po dogovoru je trebao da bude svih utakmica Partizana dok uprava ne da ostavke...
Pa je napravljen nov dogovor!Da se ide na gostovanja i da se proziva uprava !!!
A sto se tice derbija dogovor je bio da se ide na JNA na derbi i da se proziva uprava i bodri klub a sto se tice cigana da se ponasamo kao da ne postoje kao da je izmedju nas zid!!!Sto je i ucinjeno celih 90 minuta je prozivana uprava i bodrio se klub,a da niujedna pesma niti bilo kakvo skandiranje nije upuceno ciganima!!!
Jel ti sad jasno...Nadam se da jeste
Grobari izdrzite koliko god treba!Nase danas za bolje sutra!!!
~~Blok70~~

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
Ronaldo27
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 03 Jul 2006
Poruke: 313
Mesto: New Now , Ruma City

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

B O J K O T D O P O B E D E

_________________
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slika sve govori...

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
DJOLENZI
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 308
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

6 godina!!!Mislite o tome!!!!

_________________
Kad ja tamo, kad ono medjutim Smile
 
DJOLENZI
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 308
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo gore je mala sala!!!
Nego komsija sad iskreno da ti kazem nesto!Zekovic i Bjekovic nikada nece napustiti Partizan!Ama sto posto!!!Jel znas ti koliko njih zabole qrac sto im nece dolaziti navijaci na tekmu,alo pa njima su pare bitne!!!I jos nesto mi smo veliki optimisti i uvek ocekujemo da cemo dogurati do nekog finala lige sampiona!!!Ej bre budimo realni i mi cigani i vi grbari mozemo samo da sanjamo to!!!Pa pogledaj nase i vase igrace,sramota za Zvezdu i Partizan!!Sramota,ipak su to nasi najaci klubovi,narocito Zvezda koja nikada gori tim nije imala!!!Govorim za fudbal,tu smo ipak u prednosti kao sto ste vi u basketu!!!Sa Zvezdom do smrti!!!Pozdrav svima

_________________
Kad ja tamo, kad ono medjutim Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> 02.11.2006. 19h ---> JNA, a gde si ti? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon