www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Collistar
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 9:50 pm    Naslov poruke: Collistar Na vrh strane Na dno strane

meni osobno najbolja marka za sminku najljepsa i najsjajnija sjenila predivnih textura i boja A vama?


_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ui ja sam jedini sto tu odgovara
a nemam pojma sto je to
al vi to znate (zenske)
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

preskupa. može se naći bolja i za povoljniju cijenu
 
jelenaShe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 191
Mesto: BanjaLuka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam tri sjenila koja su pravo dobra al jest da je poskupo nekad se valja isprsiti radi trajnosti te sminke
 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se...
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj super je ta kozmetika...
Boje su zaista fantasticne! Kvalitet jos bolji.
 
Lea20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 185

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlicna kozmetika...vredi svaku paru...
 
la_descarada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 204

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probala sam par stvari ...onako...
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je ova kozmetika supar i licila i kozmetika za tjelo Laughing
 
slatka_banana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 37
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Žene Very Happy Collistar je skup papreno Sad ne isplati vam se toliko ulagati u šminku. Jedino vam je važno da su maskara i puder skupi i kvalitetni. Ostale stvari ne
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni Collistar ima najljepša sjenila, ali problem je u tome sta se svako do sada raspalo!! Mislim, nije ostalo kompaktno nego se pretvorilo u prah. Boje su mi prekrasne, ali što mi to vrijedi kad mi pola ispadne na dno torbice za kozmetiku. Sad
A sto se cijene tiče, ionako se ne šminkam pretjerano, pa kad vec kupujem kozmetiku nesto rjeđe, onda mi nije žao izdvojit za nju dosta novaca, ako je kvalitetna i lijepa jer ipak je to nesto sto se nanosi na lice, a lice treba cuvati.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moytsa je napisao/la sledeće:
Meni Collistar ima najljepša sjenila, ali problem je u tome sta se svako do sada raspalo!! Mislim, nije ostalo kompaktno nego se pretvorilo u prah. Boje su mi prekrasne, ali što mi to vrijedi kad mi pola ispadne na dno torbice za kozmetiku. Sad
A sto se cijene tiče, ionako se ne šminkam pretjerano, pa kad vec kupujem kozmetiku nesto rjeđe, onda mi nije žao izdvojit za nju dosta novaca, ako je kvalitetna i lijepa jer ipak je to nesto sto se nanosi na lice, a lice treba cuvati.

Ja ga godinama koristim imam boje koje su mi bazne i koje uvijek iam od pocetka pa sve do kraja i nikad mi se nije to dogodilo Dapace imam jednu onu njihovu prizmu staru jedno 4 god koja mi je pala na pod i nije se rasipala kutija je pukla sjenia sam malo uglavnom su ostala kakva su i bila

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Collistar Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon