www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ajs Nigrutin
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 2:49 am    Naslov poruke: Ajs Nigrutin Na vrh strane Na dno strane

E ljudi sta mislite o Ajs-u?
Po meni je on je jedan od najzescih likova na hip-hop sceni.
Sta vi mislite o njemu?



_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boze tko je taj?
Imate sliku da ga vidim pa cu dati komentar?
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konačno se je i neko sjetijo,da otvori temu na racun Ajzaka Smile
Sta mislim o njemu?Pa moj avatar i moj podpis vam sve kazu Smile
Jednostavno legenda,otkacen tip i to mi se svidja Very Happy

Evo par slika:



 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koji ljudi sve pevaju,neverovatno... Rolling Eyes
 
Slatka_mala_djavolica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 208

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja njega obozavam,uvek moze da me nasmeje..Lik je gotiva..
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postujem da su misljena razlicita,ali nemoj da sudite o nekom dok ga ne cujete Wink
Pre nedelju dana Ajs je gostovao u Sapcu,i bilo je vise nego odlicno.
Licno sam ga upoznala i ekstra je lik,skroz opusten i nije nafuran!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kralj!!! I ne samo on, ceo Bad copy. Kad sam najcrnje raspolozen oni me dignu i nasmeju. Samo se setim koliko je njima dobro. Tekstovi su genijalni...

_________________
Life sucks. Then you die.
 
wishper
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Maj 2006
Poruke: 65
Mesto: Stara Pazova

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemogu da razumem ko slusa te njegove "pesme" ako se to mogu nazvati pesme.Po meni to sto on radi je obicna glupost

_________________
Trezan svatih iz prve
da sve su sem tebe
bile BiiiiP kojih sam se stideo
a ni ja nisam svetac
vec obican slepac
sto kraj oba oka nije video
da si ti, samo si ti sunce ljubavi
 
booksna_tata
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 45
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

wishper je napisao/la sledeće:
nemogu da razumem ko slusa te njegove "pesme" ako se to mogu nazvati pesme.Po meni to sto on radi je obicna glupost


hehe,shvacam tebe,jer ne mogu svi taj humor prihvatit,ali fala bogu,meni je frajer nezamjenjiv!"svezi je u kuci! 8)
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

wishper je napisao/la sledeće:
nemogu da razumem ko slusa te njegove "pesme" ako se to mogu nazvati pesme.Po meni to sto on radi je obicna glupost


hehe,skontaj americki (komercialni) hip hop i skontat ces i Ajsa i bad copy Smile ime bad copy ti sve kaze,slaba kopija americke scene Wink

yeah Ajzak je u kuči jedva ušo kao regal Razz
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Venceremos je napisao/la sledeće:
wishper je napisao/la sledeće:
nemogu da razumem ko slusa te njegove "pesme" ako se to mogu nazvati pesme.Po meni to sto on radi je obicna glupost


hehe,skontaj americki (komercialni) hip hop i skontat ces i Ajsa i bad copy Smile ime bad copy ti sve kaze,slaba kopija americke scene Wink

yeah Ajzak je u kuči jedva ušo kao regal Razz


E ovo si lepo srocio! Wink
Ali opet predrsude i predrasude... Rolling Eyes
ako zelite da ga kritikujete prvo ga skapirajte (potrudite se,ako zelite) pa ga onda komentarisem...opet ponavljam,ne mozete pricati i ni dobro ni lose o nekom koga ne poznajete Wink

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vive ti si legenda Razz

ni ja ga ne kontam dobro,jer par rijeci su ipak preteske za mene,ali dobro se drzim Mr. Green nije sve u pjesmama,nego je on bas pozitivno odkacen,hebe mu se za sve,tako i treba,chill out rap Wink tko jos ima status underground hiphopera sa takvim respectom?Kralj..imam zelju upoznati ga Embarassed

volimo hasis oci name se cakle Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Ajs Nigrutin Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon