www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ajs Nigrutin
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Venceremos hvala,samo se ti drzi Wink

A eto ja cu se malo pohvaliti Mr. Green,upoznala sam ga,i otpevao mi je ono ''U sapcu kraj save,ljubio sam oci plave...'' Laughing otkacen je skroz,zatim mi se potpisao na ruku,i napisa je AjVar 100din :lolj: ja sam vristala a on je rekao:''Nadam se da se ne ljutis,ali morao sam''.

znaci lik je gotiva do maximuma Exclamation Exclamation



_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sasvim Ok lik...ima najce tekstove na hip hop sceni... 8)

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam njegove albume, ali opet nisam 100 % upucen u njegov rad. Svidja mi se pesma "Bekam" i mislim da ne postoji covek koga ja znam a da mu to nisam pustio. Naravno ima tu jos mnogo dobrih tj. boljih pesama, ali je ova nekako toliko iskrena da mi se cini da ce vecina ljudi da je skapira. Inace su mu sve pesme na takvu ili slicnu foru, a kako i ne bi bile kad mu trava mozak razara. Embarassed
 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 10:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njega slusam samo sa ortacima kad smo u high fazonu i onda posle kada hocu da se setim tih tripova. A najjace pesme su Zirafa i Indo Grasa Cela. Kada sam nabavio novi album prvih dva dana sam se smejao kao debil Mr. Green , ali sada me vise "ne radi".

_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lik je...al mi se muzika nesto i ne svidja

_________________
B & M
 
tauruss
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Nov 2006
Poruke: 5

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajzeja je totalni car!!!
 
Dulee_nbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 142

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi tu su - najjaca pesma
 
Sandan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Nov 2006
Poruke: 67

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko je to? Nikad cula za njega...
 
Soprano_Na
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 13
Mesto: Našice

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 10:47 pm    Naslov poruke: Re: Ajs Nigrutin Na vrh strane Na dno strane

vive je napisao/la sledeće:
E ljudi sta mislite o Ajs-u?
Po meni je on je jedan od najzescih likova na hip-hop sceni.
Sta vi mislite o njemu?



Ja sam tek nedavno cuo za njega... Sve pohvale, iako jos nije stigao kak spada na hr scenu, mislim da nece dugo cekat... Wink Pozz svima...

_________________
Woke up this morning and got myself a gun...
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 10:44 pm    Naslov poruke: Re: Ajs Nigrutin Na vrh strane Na dno strane

Soprano_Na je napisao/la sledeće:
vive je napisao/la sledeće:
E ljudi sta mislite o Ajs-u?
Po meni je on je jedan od najzescih likova na hip-hop sceni.
Sta vi mislite o njemu?



Ja sam tek nedavno cuo za njega... Sve pohvale, iako jos nije stigao kak spada na hr scenu, mislim da nece dugo cekat... Wink Pozz svima...


varas se, covijek nastupa svukuda, bio je i u Zagrebu
 
ZeljkoL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 17 Okt 2004
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajz je car!!!!
pesme su mu do daske....
 
teac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 115

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ludak! Super je Space Nigrutin!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Ajs Nigrutin Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon